Skocz do zawartości

[UB]BRONEK LOWCA STONEG


kav

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.cs-classic.pl/topic/38177-bronek-lowca-stoneg-steam-0126146198-8966102102-steam/

 

 

dostalem bana za niby wh, smieszne jest to :) gram tutaj bardzo dlugo i praktycznie od poczatku jestem adminem i co w zamian ? ;)

prosze o zrobienie porzadku w UBteam, bo jak takie decyzje zachodza to musi tam byc niezly burdel ;) Karol, wez tam ogarnij towarzystwo, no i oczywiscie prosze o obejrzenie dema po raz kolejejny, a nie robienie tego na szybko ;)

 

 

a jezeli jakeis watpliwosci to na AC i Bl'a wrzucac.

Edytowane przez kav
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahaha, kav i ban  ? kto mu dał wgl perma ? proszę o obejrzenie demka jeszcze raz w tej sytuacji jestem pewny że nie używał wspomagaczy, po prostu stary i doświadczony gracz po 7 latach nabiera się doświadczenia a wejdzie taki co gra rok i płacze jak ktoś go zabije jeśli ub-team uważa że te demo jest spalone to każde inne jego jak i zarówno moje też i również powinienem dostać perma bo wiem że gramy na takim samym poziomie.. dla mnie gracz czysty w 1000% wgl nie wiem co to za jakaś akcja z tym banem śmieszne... 

majki czy jakos tam a ty jeśli  nie umiesz dema sprawdzać (o ile je sprawdzałeś) to nie sprawdzaj wcale bo jeśli tak bedzie to tylko stracimy graczy najlepiej odejdź z ub team... bedzie lepiej dla każdego zwolnij miejsce dla kogoś kto ogarnia..

 

 

@M@JKI

To czy ja mam odejść z UBT czy też nie to już raczej nie twoja sprawa.

Sprawę już prostuje, a jeżeli Bronek chce uzyskać więcej info niech zgłosi się do mnie na PW.

Edytowane przez M@jki H@rdcor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności