Skocz do zawartości

Klan cs 1.6 [AO5]


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Wraz ze znajomymi stworzyliśmy klan w cs 1.6 gdyż mamy cichą nadzieje, że ta gra sie odrodzi :D jednak los chciał, że 2 osoby nam się posypały i szukamy osób chętnych.

 

Wymagania są następujące:

  • sprawny mikrofon,
  • wiek +16, po mutacji
  • chęć gry,
  • możliwość poświęcenia godziny max 2 na mixy etc.
  • kulturka

Co oferujemy?

  • możliwość grania w zgranym teamie,
  • poszerzenie swoich umiejętności w grze
  • dobrą zabawe.

Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu ze mną prze pw, steam.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cichą nadzieje, że ta gra sie odrodzi

 

NEH, NEH, NEH

 

Lepiej w cs go, bo są chociażby nawet ligi, a w 1.6 to chyba już tylko forumowe XD

 

Ewidentnie nie pochwalam. Dlaczego nie cs go?

 

 

@Tymbarkowa x3

 

Chyba zaraz ją zreportuje -.-

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1.6 są już takie cheaty że to nie ma sensu grać.

Żadnego meczu z zabezpieczeniami nie zagrasz więc nie ma sensu w 1.6 ciągnąc. No może jeszcze jak by był ten ESL a tak to pogracie ale z cziterkami których zgłosisz na BL'a ale i tak nie dostaną bana ponieważ tam są dzieci.

 

Co do tego ''poszerzenie swoich umiejętności w grze'' w grze w której już nic nie osiągniemy :D No chyba że ktoś gra dla zabawy lecz jak już klany w chodzą w gre to grubo grubo

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadacie znam sieci gdzie graja mixy regularnie maja klany pozakładane i zajebiście się przy tym bawią Cs 1.6 to classic prędzej te Go upadnie niż ludzie zapomną o 1.6 :D

 

 

Ja oczywiście się na to pisze:D mam czas mogę grac.....

 

A co do zgłaszania na BL to banują ludzi i znam tam sędziów co się tym zajmują i nie są dziecmi.....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam,moim zdaniem cs1.6 to clasyk i nic go nie zastapi :)

Zapraszam do zapisywania sie do klanu xD

Owszem 1.6 to klasyk, ale niestety CSGO już bije 1.6 ;)

 

 

Głupoty gadacie znam sieci gdzie graja mixy regularnie maja klany pozakładane i zajebiście się przy tym bawią Cs 1.6 to classic prędzej te Go upadnie niż ludzie zapomną o 1.6 :D

 

 

Ja oczywiście się na to pisze:D mam czas mogę grac.....

 

A co do zgłaszania na BL to banują ludzi i znam tam sędziów co się tym zajmują i nie są dziecmi.....

Go upadnie? To samo mówiono na początku jak wyszedł.

Patrząc na frekwencję na streamach i na serwerach nie powiedziałbym tego, i nikt nie mówi o zapomnieniu cs 1.6 tylko robienie klanów w czymś co jest strasznie rozwalone jest bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zgłaszania na BL to banują ludzi i znam tam sędziów co się tym zajmują i nie są dziecmi.....

 

Banują, ale tylko u siebie na stronie. Nie spotkałem się jeszcze, aby ban z BLa został dodany do banida. Jeśli już to AC..

Edytowane przez KiToL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cs 1.6 to klasyk to nic tego nie zmieni. Byłby dalej grywalny gdyby nie to, że Valve już nie wytrzymało i zaczęło pompować kasę w CS:GO, powstanie wirtualnego rynku co bardziej zachęca do hazardu, opłacania mistrzostw, drużyn aby zaczęły grywać w CS:GO. Musieli tak postąpić, ponieważ CS:GO byłby kolejnym niewypałem jak CS:Source gdzie co prawda niewielka część graczy odeszła, ponieważ graficznie była lepszą wersją od CS 1.6. Grałem trochę czasu w CS:GO, lecz wolę jednak stare CS 1.6, które ma swój klimat i mnie to cieszy. Nie idę również jak inni za grą, która jest modna. Community powiedzcie sami gracze to wielki wysyp dzieciaków czytam ruskich itp. Aż się odechciewało grać, jak miało się grać z takimi toxic ludźmi.

Co do BL'a to w dalszym ciągu to nie to samo co było kiedyś, gdzie strona,cała działalność została sprzedana chłopakowi który miał 16 lat. Sędziami zostali ludzie którzy nie znali się za bardzo na tym i banowany był każdy jak leci, byle by jeszcze osoba zgłaszająca wysłała pieniądze za około 10zł do zgłoszenia to ban był pewny :) Powstała alternatywa czyli AC, ale z nimi stało się to samo co z BL'em. Jedynym wyjściem było granie ESL gdzie każdy używający wspomagaczy był banowany i za bardzo nie dało się tego obejść, no chyba że kupiło się Organera za min. 100zł :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywnosci

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności