Skocz do zawartości

Skarga Zygi


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Tymbarkowa


2.Nick admina/gracza który zawinił: Zygi zabijaka

3.Admin/Gracz : admin

4.SID/IP oskarżanego: brak ale to nie problem, później edytuje, reszta nie przyda się

5.Data i godzina: dziś kilkanaście minut temu

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1509031752-jail_facebook-1441295520-1441297920.zip(mozna logi sprawdzić jeszcze)

7.Opis sytuacji: Więc tak.. weszłam na serwer wgl same dzieci ale to mało ważne, wszedł zygi zrobił na początku porządek okey, był freeday a on mnie zabił ;x ale już tez kij z tym bo nie o to się rozchodzi (może w sumie coś nie świadomie zrobiłam).. Ale później zaczęło się wyzywanie, jakiś tam Janusz zaczął się do każdego spinać, przede wszystkim do Hamesa, że coś tam jest frajerem i ma wadę wymowy (no chyba że w jego mniemaniu to nie jest obrazą....) pisze do zygiego, żeby ogarnął typa (admin widzi przecież co piszą osoby np jak on żyje a oni nie) i dostałam od niego co? Brak jakiejkolwiek reakcji.. Ponownie mu napisałam ale dalej to samo, dopiero jak użyłam dość mocnych słów żeby zrobił porządek to jedynie co to napisał na say coś typu "Tymbarkowa o co Ci chodzi?".. tak samo dzieci piszczą na mikro a on spamuje po 15 razy na say@@ że micro +16 zamiast dać kicka

8.11 Nadużywanie mikrofonu lub say: kick -> Ban 10-1 h (ewentualnie mute lub gag)

 

Dopiero po czasie zaczął reagować..

Wszystko jest w logach można zobaczyć ;x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory zabiłem cie przypadkowo i chciałem dać ci freeday ale rozłączylo mi neta a co do obrazy hamesa ten Janusz co go obrazal to hames i janusz byli martwi a ja zylem wiec jak moglem widzieć/słyszeć co oni mówią/piszą? ci co naduzywali dostali kika pozniej bana a jak mi napisałaś na u@ że mam zrobić porządek mogłaś sprecyzować swoje zdanie byłem sam na serwie jako admin więc tak szybko wszystkich nie ogarnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Zygi

Mając admina, widzisz co inni piszą nie zależnie czy żyjesz czy nie. Po za tym dało się chyba zapytać kogo, co się stało a Ty nic ;x

"ci co naduzywali dostali kika pozniej bana" 

Serio a po jakim czasie? I wytłumacz mi po co miałam sprecyzować skoro i tak nie reagowałeś na to co pisze..

 

Rozumiem, że byłeś sam na serwerze i mogłeś mieć jakieś spowolnienie (mam admina i wiem jak to jest) ale mogłeś cokolwiek napisać a Ty olałeś sprawe jak dla mnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tymbarkowa

 

Nie olałem żadnej jeszcze sprawy i nie oleje a po za  tym nie widzę nawet jak mam admina co piszą martwi a jak żyje to samo na odwrót bo to nie jest DR tylko JB a na JB robię to co w moich siłach tym bardziej,że serwer jest nowy i dużo nie ogarów jest a jak jesteś taka "cwana" proszę ci bardzo złóż podanie na adminkę i siedź sama na serwie i spróbuj od razu wszystkich ogarnąć te 13-15 osób jedni piszą banuj drudzy prowadź a ja się przecież nie rozdwoję więc w czym problem a ja nie jestem jakimś szybkim profesjonalistą który obsługuje się klawiaturą i amx wole to robić nie za wolno nie za szybko i starannie żeby się nie pomylić. I nie mam zamiaru dalej dyskutować.To co napisałem to już wyjaśniłem a jak cos nie pasuje moge rezygnację złożyć i czekajcie sobie dłużej jak jakis inny admin wejdzie i ogarnie to 2 razy lepiej niż ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie "sam" na wypowiedź moją tutaj. To co robią niektórzy Admini to jest przesada,żenujące,śmiechu warte,i bardzo dziecinne...

Wchodzę na serwer, jest 3 adminów, i nikt nic nie ogarnia... dzieci piszczą przez te mikro, są Freekill'e, a gra wygląda w taki sposób.

Rozpoczyna się runda<>pada polecenie bezruch<>ginie 5-6 osób<>Pada polecenie iść do Terrarium<> pada 3-4 osoby<> Zostaje ostatnia osoba która ma życzenie :)

Ogólnie zero wyjścia na mape (siedzenie w celi i wsio) 

 

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Admin nie mógł widzieć "całego czatu", ponieważ było to zablokowane, niedawno co dodałem te opcję dla adminów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli to powinien zareagowac na wiadomosci na u@.

Zareagowałem :)

 

@@ale zareagowałem bo wystarczyło sprecyzować swoje zdanie wtedy było by 2x szybciej.Nie mam zamiaru już tu się więcej wypowiadać napisałem swoje.Cześć.

Edytowane przez Zyguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój dział, ale pragnę coś powiedzieć.
Skarga to nie miejsce na kłótnie !

Według mnie skarga niesłuszna.
Admin się nie rozdwoi, a pewnie miał spam na u@ i nie był w stanie wszystkiego załatwić w jednym momencie.
@Tymbarkowa x3 sama byłaś adminem i powinnaś to rozumieć.
Niech wypowie się -_- i zakończy się spam.
Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez Fajny Gracz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Skarga niesłuszna<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności