Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Moderator] Paweł.?


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forumPaweł.?
Wiek: 19.
Staż na Forum: Jestem tutaj już ponad rok. 
Znajomość Regulaminów: Dobra, fakt ostatnio dostałem warna, co może podważyć moje słowa, lecz nawet Omedze na steam albo SB, że zdaję sobie sprawę z przewinienia które popełniłem i jeśli dostanę warna, to przyjmę go z pokorą, co też zrobiłem. Gdybym musiał napisać w skali od 1 do 10 to dałbym sobie mocne 9. 
Czas jaki możesz poświecić na forum: Z racji tego, że zaczął się rok szkolny to będę aktywny głównie po 15, lecz dziennie mogę poświęcić nawet do 7 godzin, co zapewne zdążyliście zauważyć.
Znajomość funkcji Moderatora: Nigdy jeszcze nie miałem okazji bycia na żadnym forum tak wysoko jak moderator, fakt aktywnie udzielałem się tylko na forum classic'owym oraz na forum gdy Archlord (gdzie wciąż jestem aktywny), lecz nie miałem jeszcze okazji objąć takiego wysokiego stanowiska. Posiadałem/posiadam dostęp do panelu moderatora oraz byłem zarówno opiekunem serwera Cod Mod 2001 lvl, gdzie miałem możliwość moderowania działem. Zarówno miałem/mam możliwość warnowania innych użytkowników, oczywiście z tego przywileju nie korzystałem, bo od tego ja nie jestem/byłem, oraz ja jako opiekun dostałem jasny sygnał od Karola, że gdyby któryś z opiekunów odważył się dać komuś ostrzeżenie, to automatycznie traci rangę.
Dlaczego ty?(Kilka argumentów):

   Przede wszystkim jestem dość rozpoznawalnym użytkownikiem na forum co można zauważyć w mojej aktywności na SB oraz czasie spędzonym na forum jak widać na tym zrzucie ekranu:

pre_1441656883__beztytulu.jpg

Aktywność na SB po resecie:

pre_1446405641__pod1.jpg Ciągle "top1" 

Oraz dochodzi do tego ten temat, w którym to sami użytkownicy mnie nominowali na "największego spamera na forum" oraz na osobę z "największym poczuciem humoru"

 

   Chęć pomagania użytkowników, to jest zarówno mój duży atut, bardzo dużo razy zdarzało mi się, że gracze z naszych serwerów pisali do mnie na pw, bądź GG z prośbą o pomoc, zarówno udzielam się dość często w tematach dotyczących problemów, rozterek naszych użytkowników dając im rzetelną poradę (o ile jestem w stanie). Ciężko mi będzie udowodnić fakt, że pomagałem niejednokrotnie użytkownikom na GG, lecz można to zauważyć na forum, bądź SB, na większość pytań staram się odpowiadać, bo zazwyczaj się pokrywają. 

 

   Łatwo się ze mną porozumieć/dogadać, co mogą potwierdzić osoby często przebywające lub czytające SB. Moje zdania, posty, wpisy są zrozumiałe i dość proste w odbiorze. 

 

   Często raportuje, co mogą potwierdzić sami moderatorzy, większość regulaminu znam na pamięć, stad też raportuję użytkowników, którzy umyślnie bądź nie łamią nasz regulamin forum. 

 

   Wydaje mi się, że jestem dość konsekwentny, gdy miałem jeszcze rangę na forum opiekun serwera, to starałem się dość obiektywnie podchodzić do wszystkiego. Przede wszystkim starałem się rozruszać dział Cod Mod'a 2001, co było widać chociażby po stworzonych przeze mnie tematach dyskusji, chciałem graczom i adminom dać możliwość wybrania, a nie z góry narzucenia jakiegoś "schematu". Starałem się prowadzić zwykły dialog oraz wymieniać i porównywać opinie danych graczy/adminów, często poprawiałem "zlecenia" nadsyłanie do Kryptona tak, aby graczom dogodzić. Każde podanie rozpatrywane przeze mnie było opierane głównie na opinii graczy, lecz nieraz zdarzało mnie się dać szansę adminowi wbrew woli innych, co miało różne zakończenie. Starałem się przede wszystkim ożywić troszkę 2k1, ale niestety mi się nie udało, stąd też w momencie, gdy zauważyłem, że stałem się dość "nieudolnym" opiekunem postanowiłem zrezygnować z tej rangi, lecz nie z forum. 

 

Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?:

Oczywiście.

   Zauważyłem ostatnio, że Omega umieścił w dziale FAQ poradnik jak dostać UB krok po kroku (FAQ Omegi), który ma w sobie wszystkie elementy tych tematów:

pre_1441658192__beztytulu1.jpg

Z racji tego proponowałbym przenieść jego temat w dział próśb o UB, gdyż użytkownik prędzej tam go przeczyta niż w dziale FAQ. Dalej... regulamin działu "prośby o ub" lekka poprawka podpunków, bo teraz to wygląda tak:

 

pre_1441658372__beztytulu2.jpg

 

Usunąłbym 3 podpunkt, gdyż od momentu kiedy automatycznie wyświetla nam się wzór jest niepotrzebny, oraz po kliknięciu na niego wyskakuje nam błąd, bo temat już pewnie nie istnieje. Dodałbym punkt zakazujący spamowania, pisania bezsensownych postów, wulgaryzmów itp. w tym dziale (zdaję sobie sprawę z faktu, że jest już to w regulaminie forum, lecz osoba, która pisze prośbę o ub raczej do niego nie zajrzy, tylko do tego co obowiązuje w dziale).

 

   Translacje, czyli potocznie tłumaczenia. Oto link do "help files" czyli pomocnych plików, które po prostu opisują nam funkcje forum i nie tylko: link uważam, że przydałoby się to przetłumaczyć z angielskiego na polski. 

   

   O ile to możliwe, to dałbym opiekunom możliwość nadawania rangi "admin serwera" tylko dla użytkowników, którzy napisali i zostali przyjęci do grona adminów na danym serwerze, również wiązałoby się to z możliwością zabrania rangi na forum. Miałoby to na celu odciążenie Karola i Kryptona rzecz jasna. 

   Regularne, umowne resety shoutbox'a co pół roku. - ponieważ często tak bywa, że użytkownicy już nieaktywni zajmują miejsce w topce, a inni użytkownicy nawet nie mają szansy się tam wbić, chociażby po to żeby stać się bardziej "sławnym" na forum.

   

   Zbiórka na reklamę naszej sieci. - przydałoby się się nieprawdaż? nasza sieć po mimo paru upadków w tym roku z serwerami wciąż zyskuje swoich fanatyków, gracze dość często chwalą nasze serwery i nie tylko. Stąd też uważam, że złym pomysłem by to nie było, bo jak wiadomo: nowi gracze/użytkownicy > nowi admini > mniej odpałów na serwerach oraz możliwość poznania świetnych bardzo wartościowych osób. 

 

   Użytkownik miesiąca, czyli taki top1 miesiąca na forum, to byłaby osoba która zdobyła w danym miesiącu najwięcej lajków (punków reputacji). 

   

   Zauważyłem, że subforum CS:GO MOD'a nie posiada bannera, stąd też propozycja, a za razem prośba do naszego forumowego grafika o stworzenia bannera dla tej sekcji. 

Wymagania:

  1. Co najmniej 20 dni spędzonych na froum // ~145 dni
  2. Przynajmniej 200 postów napisanych na forum // ~ 1530
  3. Konto na forum powyżej 4 miesięcy   // Ponad rok.
  4. Ukończenie 16 lat || Global Moderator - Ukończone 18 lat // 19 lat.
  5. Chęć pomagania innym użytkownikom // Jak najbardziej. 
  6. Czyste konto (Brak warnów) // Spełnione.
  7. Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum // Sądzę, że tak. 
  8. Dobra znajomość regulaminów forum // Spełnione.
  9. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji // Oczywiście.

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, zapraszam do przeczytania oraz wyrażania swojej opinii. 
Pozdrawiam Paweł. 

 

#Edit.

Wybaczcie, ale edytowałem podanie, gdyż zostało ono dawno napisane, wobec tego zaktualizowałem je.

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem oczywiście na tak

 

  • Przepięknie napisane podanie. Rozwinięte :)
  • Pomocy
  • Aktywny
  • Miły
  • Kulturalny 
  • Osoba która zna się na rzeczy więc problemów żadnych nie będzie ;)]
  • Ma pomysły na rozwój

Paweł to jedyna osoba która aktualnie nadaje się na stanowiska moderatora. 

Powodzenia szwagier  :pije:

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł to bardzo aktywna i rozpoznawalna osoba na forum. Chłopak wie czego chce i jest z konkretnymi zamiarami.

Posiada ogromny staż na forum (Użytkownik od Września 2014r.) (OK. 150 dni na forum).

Wymagania spełnia i uważam, że jest to osoba która podoła wyzwaniu jakim jest moderator.

Stawiam na niego i myślę, że nie popełnię takiego błędu jak w styczniu. Jestem na tak  :cwaniak: 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jest dobrym kandydatem na owe stanowisko. Rozpoznawalny, otwarty, towarzyski. Swoje wypowiedzi tworzy w sposób czytelny i schludny, czego szczerze powiedziawszy nie zrobił w tym podaniu xd. Jak już o podaniu mowa: dużo tekstu, mało czytelne, czasem zdarzy się nielogiczna składnia.

 

Propozycje, które zaprezentował nie są niemożliwe do wprowadzenia, chociaż niektóre naciągane na siłę. Podobają mi się te odnośnie poprawek, natomiast top miesiąca i opiekunowie nadający rangi adminom kompletnie nie. Zbiórki na reklamy już od dawna są na sieci i co jakiś czas Karol czy dani opiekunowie zakładają takowe tematy.

 

Zsumowując to wszystko, uważam, że można dać Pawłowi szansę, gdyż jest już z nami dość długo i się stara.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jest osobą dla każdego bardzo dobrze znaną. Chętnie pomaga, udziela się na forum i to we wszystkich działach, duży Plus, ponieważ odświeża niektóre działy. Jak najbardziej zna regulamin, i jest przede wszystkim aktywny przeważnie non stop ;) 

Posiadał rangę opiekuna, także można mu powierzyć i tą rangę. 

 

Jestem na tak, taka osoba się przyda na sieci i włączy się do jej zmienienia na lepsze !;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. (Imię mówi za siebie^^)

Paweł to bardzo miły gość. Jest kulturalny i opanowany (napewno zdażały się jakieś spiny, ale chyba każdy miał kiedyś jakąś spinę). Pomaga wszystkim na forum, bez wyjątków. Angażuje się w życie forum i w prawie każdej sprawie dot.forum waraża swoją opinię. Taki moderator jest potrzebny, taki, który mówi/pisze sensownie, pomaga, nie boi się wyrazić swojej opini, jest lubiany, jest rozpoznawalny i ma na imię Paweł.

Pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ponieważ:

- jest rozpoznawalny na forum,

- zna regulamin,

- dużo czasu spędza na forum,

- wszystkie wymagania spełnia.

Jeszcze nie widziałem tak rozpisanego podania.

 

Powodzenia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł... Osoba spokojna, śmieszna i przede wszystkim pomocna. Nie wiem czy w ostatnim czasie zdarzyła się sytuacja że wszedłem na forum a jego nie było xD

Największy nolife forum.

Podanie bardzo ładnie rozpisane, uargumentowane screen'ami.

Co do pomysłów na rozwój sieci to nie są jego jedyne, bo widziałem już tematy w dziale propozycje forum w których aktywnie brał udział. 

Moim zdaniem to jedyna osoba która zasługuje na tą rangę spośród tych trzech które czekają z podaniem, bez obrazy Rias i James0v.

Jestem na Tak. Powodzenia brat!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jest znaną i lubianą osobą na forum. Jest juz tutaj sporo czasu i w końcu doczekałam się na to podanie. Oczywiście jestem na tak, widzę tutaj same plusy. Nie muszę chyba z osobna przedstawiać wszystkich argumentów, bo trochę by to zajęło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wiele osób wybrało właśnie Ciebie, wielu chcę takiego moderatora, jesteś osobą, która też czasem swoimi żarcikami przesadza (mam nadzieję, że się poprawisz), ale nie jesteś osobą konfliktową.

 

Mam nadzieję, że będziesz obiektywny i nie będzie z Tobą większych problemów.

 

Gratuluje.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności