Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Hames i jego samowolka.


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Someone get me a preist.


2.Nick admina/gracza który zawinił: -SaiyajiN- 

3.Admin/Gracz : Admin

4.SID/IP oskarżanego: Są w logach.

5.Data i godzina: Nie potrzebne. 

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Podam niżej.

7.Opis sytuacji:

To więc tak. Myślałem, że Hames daje tylko mi śmieszne bany w zasadzie bez powodu, ale niestety miało to miejsce na innych oto dowody:

  1. http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=594
  2. http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=760
  3. http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=1261
  4. http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=1588
  5. i gwóźdź programu, ban na 1 dzień: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=1763

A regulamin brzmi: 8.19 Nagminne wchodzenie do CT mimo kickow -> kick -> ban 30 min


Tak, więc moje pytanie do Ciebie hames i do reszty, co jest? Hames czy nie potrafisz zastosować się do wytycznych? przecież jasno jest napisane, że możesz dać bana do 30 min, a nie do 1 dnia więc WTF?


Poza tym liczę na to, że zaczniesz wyraźnie mówić przez mikro, nie raz Ci pisałem, że jeżeli nie potrafisz mówić szybko, to tego nie rób, bo nie idzie Cię niekiedy zrozumieć. 


To wszystko, liczę, że ktoś wytłumaczy mu, że takich banów nie może dawać, tym bardziej, że to jest przykład tylko jednej osoby.


  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, bez przesady ale ta dziewczyna nie rozumie. Wyzywa, ciągle wchodzi do ct, ostrzeżenia idą. 20 banów? Kara powinna się zwiększać, bo jak widać 30 min to za mało.

 

 

Paweł. Perm to najwyższa kara, którą tylko istny debil by dał z takiego powodu. Skoro dziewczynka ma 20 banów z czego 80% jest za "wchodzenie do ct" i za każdym razem sytuacja sie POWTARZA, więc może wyższa kara pomoże i się nauczy. Chcesz ogarnąć serwer robiąc schizę o bana na 1 dzien bo Wiktoria nie umie rozumiec po 10 banach, że ma tam nie wchodzić? To raczej "szukanie" problemów. 

Edytowane przez natalja
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się z nią nie będę męczył ona nie rozumie PROSTYCH SŁÓW NIE dostała więcej banów,kicków,przenoszeń niż kto kolwiek na serwie a mimo tego nadal pisało,ze chcę do CT naprawdę ta osoba tego nie rozumie więc trudno dla mnie ban słuszny niech sie wkońcu ogarnie bo nie tylko ja go banowałe lecz inni admina rownież.

A co do Ciebie dostałeś bany za ciągle wyzywanie mnie i ty tez się ogarnij bo bany tez beda dłuzsze z czasem bo to u ciebie rzecz notoryczna wchodzisz i mnie wyzywasz...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, bez przesady ale ta dziewczyna nie rozumie. Wyzywa, ciągle wchodzi do ct, ostrzeżenia idą. 20 banów? Kara powinna się zwiększać, bo jak widać 30 min to za mało.

Jest regulamin, który jasno mówi, co może i na ile możne banować, to czemu go łamie dając bany dłuższe? Czy musi ktoś dostać z graczy dostać perma za taką głupotę i napisać skargę na forum żeby ośmieszyć naszych adminów, bo nie potrafią czytać i wykonywać prostych poleceń (nie o wszystkich tu mowa, lecz o jednym). Czyli idąc tą logiką, jutro dostanie bana na tydzień, a pojutrze co? perma tak? W ten sposób właśnie robi się burdel, a nie chcę dopuścić do sytuacji, która miała miejsce na DD2. Jeśli nie potrafi się do tego dostosować to znaczy, że nie nadaje się na admina proste. 

 

ja się z nią nie będę męczył ona nie rozumie PROSTYCH SŁÓW NIE dostała więcej banów,kicków,przenoszeń niż kto kolwiek na serwie a mimo tego nadal pisało,ze chcę do CT naprawdę ta osoba tego nie rozumie więc trudno dla mnie ban słuszny niech sie wkońcu ogarnie bo nie tylko ja go banowałe lecz inni admina rownież.

A co do Ciebie dostałeś bany za ciągle wyzywanie mnie i ty tez się ogarnij bo bany tez beda dłuzsze z czasem bo to u ciebie rzecz notoryczna wchodzisz i mnie wyzywasz...

Czyli jednym słowem potwierdzasz moje słowa. Ja cię obrażam? czym? bo zdarza Ci się robić FK? bo niewyraźnie mówisz i zwracam Ci uwagę? bo nie potrafisz przyjąć słów krytyki? jeśli to robię, to mnie zbanuj, ale następnym razem liczę, że za słowa "Pytanie retorycznie" nie dostanę bana, ale to już nie ważne, bo to temat na inną skargę. W swoim poście pokazujesz tylko swoją wyższość. Oraz to jak bardzo się nie nadajesz, ale to nie mi oceniać będzie. 

 

 

#Edit. No.1

JamesRodriguez, w 09 Wrz 2015 - 17:02, powiedział:snapback.png

tak zwracasz mi uwagę tekstami "Debil,idiota,itp"? Tak mi zwracasz uwagę? Dostajesz bana za obraze mnie i są słuszne i proszę Cię przestań się zachowywać jak dziecko wyzywasz mnie a potem płaczesz. Zacznij się normalnie zachowywać i banów nie będzie a co do tej "wiktorii" to ją nauczy bo ona ciągle wchodzi i każdy admin ją banuje w końcu musi dostać jakąś dłuższe karę na ten dzień. A do ciebie to naprawdę się ogarnij z tym wyzywaniem mnie. Nie moja wina,że mam wadę wymowy i też nie,że nikt nie ma ochoty wbić do CT a wbijają dzieciaki...

Jeżeli tak cię nazwałem, to udowodnij to, ale zresztą sam napisałem, że to nie temat na tą skargę, więc nie wiem poco to ciągniesz i "wypłakujesz swoje smutki"... 

Poza tym sam jesteś jeszcze dzieckiem i nazywasz innych dzieciakami? proszę cię bez hipokryzji tutaj. 

 

---

A przede wszystkim potrafi czytać, ja Ci zbyt wiele nie udowodnię z twojego "szczeniackiego zachowania" bo demka nie nagrywają mikrofonów. Stąd też wiel Ci nie mogę udowodnić, jeśli cię obraziłem to dajesz mi bana proste, ale nie bądź hipokrytą w swoich wypowiedziach i zacznij myśleć logicznie, a przynajmniej zacznij stosować się do regulaminu tyle ode mnie w tej sprawie, Panie "dorosły" /ironia 

Edytowane przez Wujek Paweł.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zwracasz mi uwagę tekstami "Debil,idiota,itp"? Tak mi zwracasz uwagę? Dostajesz bana za obraze mnie i są słuszne i proszę Cię przestań się zachowywać jak dziecko wyzywasz mnie a potem płaczesz. Zacznij się normalnie zachowywać i banów nie będzie a co do tej "wiktorii" to ją nauczy bo ona ciągle wchodzi i każdy admin ją banuje w końcu musi dostać jakąś dłuższe karę na ten dzień. A do ciebie to naprawdę się ogarnij z tym wyzywaniem mnie. Nie moja wina,że mam wadę wymowy i też nie,że nikt nie ma ochoty wbić do CT a wbijają dzieciaki...

 

Mam Ci udowodnić? A jaki ty masz dowód,że ty mnie grzecznie zwracałeś uwagę bo teksty typu "Wyjmij kutasa z buzi debilu bo cię nie rozumiem" to sorry... a po drugie to nie mam ból dupy za admina tylko ty bo ciągle mnie wyzywasz i jakby wypłakujesz swoje płacze.

Dziecko... nie wiem jak się zachowuje dorosła osoba ale na pewno nie obraża,wyzywa itp dziękuje dobranoc...

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zwracasz mi uwagę tekstami "Debil,idiota,itp"? Tak mi zwracasz uwagę? Dostajesz bana za obraze mnie i są słuszne i proszę Cię przestań się zachowywać jak dziecko wyzywasz mnie a potem płaczesz. Zacznij się normalnie zachowywać i banów nie będzie a co do tej "wiktorii" to ją nauczy bo ona ciągle wchodzi i każdy admin ją banuje w końcu musi dostać jakąś dłuższe karę na ten dzień. A do ciebie to naprawdę się ogarnij z tym wyzywaniem mnie. Nie moja wina,że mam wadę wymowy i też nie,że nikt nie ma ochoty wbić do CT a wbijają dzieciaki...

Jeżeli tak cię nazwałem, to udowodnij to, ale zresztą sam napisałem, że to nie temat na tą skargę, więc nie wiem poco to ciągniesz i "wypłakujesz swoje smutki"... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gracza o nicku 'wiktoria' to w pelni popieram Hamesa. Gracz wchodzi na serwer i leci tekst : 'moge do ct bende pilnowac gera'. Admin odpowiada 'nie' a po 1 min znow leci to samo pytanie. Jest to gracz lamiacy regulamin kiedy tylko sie da, fk caly czas gdy tylko nie ma admina. Dla mnie tacy gracze wgl nie powinni miec wstepu na serwer

 

@down

 

Zgadzam się z tym, że admin powinien sie w pełni stosować do taryfikatora banów, ale mnie również tacy gracze wyprowadzają z równowagi xD

Edytowane przez ℓυкαѕнн ♥
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gracza o nicku 'wiktoria' to w pelni popieram Hamesa. Gracz wchodzi na serwer i leci tekst : 'moge do ct bende pilnowac gera'. Admin odpowiada 'nie' a po 1 min znow leci to samo pytanie. Jest to gracz lamiacy regulamin kiedy tylko sie da, fk caly czas gdy tylko nie ma admina. Dla mnie tacy gracze wgl nie powinni miec wstepu na serwer

Powtórzę kumplu jeszcze raz. Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że admin ma prawdo dać karę wyższą niż jest to przewidziane w regulaminie, lecz Hames wciąż to robił, gdzie inni admini czegoś takiego nie robili. Co powiesz na to? 

Nagle, gdy pojawiła się skarga to ten gracz dostaje normalne bany: 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=1989

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=2041

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=2042

Zresztą jak widać nie tylko on/ona. Dziwne prawda? - Hames otrzeźwiał? zmądrzał, a może przeczytał wreszcie regulamin? 

Oczywiście pragnę przypomnieć, że ADMIN MUSI STOSOWAĆ SIĘ DO REGULAMINU ORAZ DO TARYFIKATORA BANÓW, który jasno mówi, że może dać bana na maksymalnie 30 minut tak? więc czemu wcześniej tego nie robił? bo nie chciało mu się kliknąć 2 - 3 razy w menu admina żeby dać bana RAZ NA 30 min? to śmieszne. Jeśli nie ma cierpliwości niech złoży rezygnację i po problemie. 

 

 

 

ooo żal dupy masz bo nie masz admina? Wszystko jasne piękne są ostatnie twoje zdania. Co do tego Łukacz i Popek dostali bany jako 1 raz ode mnie a co do wiktorii to ban na CT nie działa z Karolem wczoraj rozmawiałem. Ban na CT nie działa bo weszła od razu. I nie myśl sobie,że jesteś jakiś mądry i po tym co napisałeś się zmieniłem owszem NIE. dwie osoby dostały bana za pierwszy raz a z wiktorią jest zupełnie inna sprawa. a co do Ciebie też taki nie dawaj regulaminu bo sam go nie przestrzegałeś jako admin bo tyle co usłyszałem od kogoś to mimo zakazu Karola i tak banowałeś innych więcej niż powinni więc szach mat dobranoc i kup sobie maść bo ci się przyda...

 

"dojrzałe wypowiedzi"...

Nie wiem czy twój post ma jakikolwiek sens, ale nie mnie to oceniać. Widać, że dystansu do siebie masz zero, więc rozmowa z tobą nie ma jakiegokolwiek sensu. Co do mojego rzekomego dawania banów na czas dłuższy niż było mi wolno to ja sobie nie przypominam, nie wiem kto Ci takich głupot naopowiadał, ale spoko trzymaj się tego, ale niech Ci będzie. Co do tego, że mam żal do całego świata o to, że nie dostałem tutaj admina? nie wiem skąd ty takie teorie bierzesz, ale okej niech Ci będzie, bo co bym nie napisał ty i tak będziesz swoje. 

Czekam na wypowiedź Karola w tej sprawie. 

Edytowane przez Wujek Paweł.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo żal dupy masz bo nie masz admina? Wszystko jasne piękne są ostatnie twoje zdania. Co do tego Łukacz i Popek dostali bany jako 1 raz ode mnie a co do wiktorii to ban na CT nie działa z Karolem wczoraj rozmawiałem. Ban na CT nie działa bo weszła od razu. I nie myśl sobie,że jesteś jakiś mądry i po tym co napisałeś się zmieniłem owszem NIE. dwie osoby dostały bana za pierwszy raz a z wiktorią jest zupełnie inna sprawa. a co do Ciebie też taki nie dawaj regulaminu bo sam go nie przestrzegałeś jako admin bo tyle co usłyszałem od kogoś to mimo zakazu Karola i tak banowałeś innych więcej niż powinni więc szach mat dobranoc i kup sobie maść bo ci się przyda...

 

 

 

Puchatek ban na ct nie działa

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że co do "wiktori" to nie powinny lecieć bany na 5min,30min,1h, i tak dalej Wystarczy dać perma na wchodzenie do ct... ciężko??? -.- Jeżeli na serwerze jest osoba mająca 10 lat (a wiemy że są takie osoby) to wystarczy dać perma na wchodzenie do ct.

Jak wiemy serwer nie dawno wystartował oficjalnie na cs-classic, regulamin nie jest jeszcze do końca podpięty. Przykład:

8. Kary za poszczególne wykroczenia

8.5 Wchodzenie do CT bez sprawnego mikrofonu bądź bez mutacji: Ban permanentny na CT

8.19 Nagminne wchodzenie do CT mimo kickow -> kick -> ban 30 min

 

Czyli rozumiem że jeżeli wejdę do ct jeden raz bez mikra albo mutacji, to od razu dostaje perma na ct tak? A jeżeli wejdę do ct mając mikrofon,10 lat,piskliwy głos,i ciągle będę robił freekille to dostane bana tylko na max 30 min?? Czujecie to? :D

 

Sytuacja powinna wyglądać tak:

-Gracz wchodzi do ct bez mikra ---> dostaje kick/ban 5min

-Gracz nagminnie wchodzi do ct mimo kick'ow ---> Dostaje kick/ban/perm na ct

 

Gracz wiktoria powinien dostać perma na ct, a nie się bawicie w banowanie na 5min/30min/1h/3h/dzień/tydzień 

 

Więc nie widzę sensu docinania sobie nawzajem, i obrażania... Admin powinien przestrzegać regulaminu,A co do banów to powinien banować według taryfikatora banów.

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie hames jest najlepszym adminem, jest na każde zawołanie i cały czas niemalże na steamie.

Więc mimo wszystko trzeba go traktować z dystansem.

Nie ma czegoś takiego,Każdy admin powinien być traktowany na równi a nie jakieś dystanse i przywileje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

ja się z nią nie będę męczył ona nie rozumie PROSTYCH SŁÓW NIE dostała więcej banów,kicków,przenoszeń niż kto kolwiek na serwie a mimo tego nadal pisało,ze chcę do CT naprawdę ta osoba tego nie rozumie więc trudno dla mnie ban słuszny niech sie wkońcu ogarnie bo nie tylko ja go banowałe lecz inni admina rownież.

A co do Ciebie dostałeś bany za ciągle wyzywanie mnie i ty tez się ogarnij bo bany tez beda dłuzsze z czasem bo to u ciebie rzecz notoryczna wchodzisz i mnie wyzywasz...

8.2 Obrażanie graczy: Ban 10 min -> Ban 2h -> Ban 1 wk

Masz zmieścić się w tym czasie, przekroczenie go skonczy się ostrzeżeniem, potem utratą admina.

 

 

Co do banowania, jest problem z banowaniem na CT, więc te bany graczy są uzasadnione, bo nei da się ich inaczej załatwić, ale nie można na to nałożyć bana permanentnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności