Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Groszek#BoskiMarian


groszek.

Rekomendowane odpowiedzi

 
1. Nick:Groszek#BoskiMarian
2. Imię:Marcin
3. Wiek:20(w tym roku)
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):Średnie 
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
6. Składka (Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GameMe**: classicffa.gameme.com/playerinfo/168978
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Mam 20 lat pochodzę z małego miata na pomorzu (Chojnice), skończyłem Technikum Informatyczne, aktualnie pracuję.Jestem towarzyski, komunikatywny, potrafię dogadać się z ludźmi. Chce zostać adminem bo gram dużo na serwerze i gram o różnych porach,przez prace trzy zmianowa czasem nie ma admina a takowy by się przydał.Interesuje się piłką ręczną, oglądam też czasem mecze piłki nożnej. Jeśli chodzi o ulubiony klub polski to oczywiście Chojniczanka-Chojnice, jeśli natomiast chodzi o zagraniczny to AC Milan.
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:Jeśli dziennie to około 2 godzin
10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Moje granie będzie, i jest zmienne ze względu na moją prace, pracuje na trzy zmiany i gram przeważnie czyli byłby by godziny do popołudnia w nocy, po południu i z samego rana .
11. Staż w grze counter strike Global Offensive: No w CS GO mam 707h
12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Byłem w CS 1.6
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak oczekuje już prawie tydzień na wypowiedź, jednak żaden admin nie raczył wypowiedzieć się (a wielka szkoda, bo forum odwiedzają), stąd zrobię to ja. 

 

+ Ukończone 17 lat
+ Przynajmniej 15 godzin spędzonych na serwerze
+ Przynajmniej 10 sensownych postów na forum
+ Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
+ Posiadanie mikrofonu
+ Składka za admina
+ Zachowanie kultury na serwerze
 
Jako, że ja na tym serwerze nie gram i odnośnie punktu ostatniego "Zachowanie kultury na serwerze" wnioskuję po tym iż sprawdziłam twoje STEAM_ID i nigdy na tym serwerze nie otrzymałeś żadnego bana. 
Btw. jego STEAM: STEAM_0:0:44666252
Uważam, że podanie zostało napisane porządnie, z zachowaniem wszelkiej interpunkcji oraz bogaty opis osoby własnej, posiadasz wymagane 10 postów na forum jak i odwiedzałeś forum z tego co widziałam codziennie, na serwerze widzę, że przesiadujesz już trochę ze względu na 148 ilość połączeń i 2 dni na serwerze jednak zastanawiam się czy ze względu na twoją pracę będziesz w stanie poświęcać tyle ile trzeba serwerowi czasu choć ma to też swoje zalety takie jak np. różne pory dnia oraz nocy kiedy na serwer będziesz zaglądał.
 
Mimo wszystko uważam, że przyda się każda pomocna dłoń ze względu na to iż inni admini mają nieobecności, a jak to bywa na serwerach chaos panuje zawsze gdy ich nie ma.
 
Jestem za przyjęciem na okres próbny. 
 
Co prawda Smx jest bardzo proste, jednak w razie problemu lub gdybyś miał pytanie, możesz śmiało do mnie pisać, a ja Ci postaram się pomóc. 
 
 
 
Pozdrawiam, 
Queen Besiałke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze wczesniej sie nie wypowiedzialem ale nie zauważyłem tego posta a więc znam groszka gra już długo nigdy nie było z nim problemu wiec Jestem na TAK

 

-Kultura

-Można z nim pogadać

-Wiek

-Długi staż na serwerze 

-Mikro

-A smx do ogarnięcia na COD jest proste więc nie zaliczam na minus tego że nie miał adma w cs:go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności