Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie RazemPonadKilo.


RazemPonadKilo.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: RazemPonadKilo.


2. Imię: Norbert


3. Wiek: 17


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre


5. Mikrofon(Tak/Nie): Yes.


6. Składka (Tak/Nie): Nad tym się zastanowie,jak będzie potrzebna pomoc to czemu nie.


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/RazemPonadKilo./193.33.176.64:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Norbert pochodzę z Krakowa interesuję się piłką nożną, gotowanie i oczywiście cs'em chce zostać adminem ponieważ zauważyłem że są braki, dzisiaj grałem z rana i zauważyłem że do 13-14 nie ma adminów wiem szkoła,praca rozumiem.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:0:77287447


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zależy 3-4h czasami 1-2h 


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):(15(16)-24) weekend Od rana z przerwami do wieczora xD


12. Staż w grze counter strike 1.6 No już pare latek z przerwami.


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Byłem tutaj na 2k Odd2 i chwile na 45k


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na neutral bo oszukiwaliście i nie wiadomo czy dalej to robicie, walicie w ciula ostro.

neutral z tego względu, bo przemawia za tobą steam, praca na serwerze. dużo grasz, ja rónież dzisiaj grałem i potwierdzam są braki w adminach, albo adminów jest mało albo wogóle nie grają, a jak są i piszą że umią rozpoznać czity od skilla to kłamią. ile jest takich graczy którzy dobrze grają, są nowi przychodza na serwer, grają lepiej od niejednego admin z głupoty robi ssy i on jest zbanowany i nie robi konta na forum bo mu sie po prostu nie chce..jak na serwerze są cziterzy ja zgłaszałem wszystko na forum na sb ,ale tam również nie było nikogo (dzisiaj). steam jest o tyle bardziej pomocny że działa jak bezpośredni komunikator, jest czit, ja przez steam wysyłam info do admina i wbija w miare swoich możliwości na serwer. tak to funkcjonowało dawniej, gdy ja adminowałem na innych serwerowniach. dlatego uważam że steam powinien być jednym z wymagań.

niestety wszyscy tu kierują się innymi kryteriami przy wyborze adminów, wiadomo co sie liczy bardziej, a co mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy ode mnie taki neutral tak i nie...

TAK :

+mikro

+steam

+aktywny na zerwie

+doświadczenie

 

NIE :

-chamskie zachowanie wobec innych graczy

-brak kultury

-tak jak pisal Jasio Boyka -wyzywa innych gdy zginie

 

Gdyby nie to bylabym w 100% na tak za okresem probnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności