Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Przemcio


Przemcio

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Przemcio
2. Imię: Przemysław
3. Wiek: 17 
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): z smx niestety nie miałem jeszcze do czynienia ;; ( ale szybko się ucze ^^ )
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka (Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Przemcio/185.36.169.126:27301/ oraz http://www.gametracker.com/player/Przemcio%20%E2%99%A5%20Remi/185.36.169.126:27301/ 
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Cóż..co by tu napisać.. Jestem człowiekiem bez życia społecznego więc gram 24/7 w różne gry, między innymi w cs'a. Grając na serwerze widywałem tylko Winn'a jako admina a wiadomo że nie zawsze jest na serwerze więc myślę że przyda mu się jakaś pomoc :D
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: nawet kilka godzin dziennie
10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Od Poniedziałku do niedzieli :v
11. Staż w grze counter strike Global Offensive: niedługo stuknie 1,3k godzin
12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: W cs:go jeszcze niestety nie miałem tego zaszczytu :/

( Wiem że nie spełniam wymogów odnośnie postów na forum lecz nie chce ich bezsensownie nabijać więc z czasem to nadrobię. A druga sprawa to składka na serwer.. Mogę nawet więcej zapłacić lecz aktualnie mam zablokowane konto więc trzeba będzie troszke poczekać ;w; ) 

Edytowane przez Przemcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Ukończone 17 lat
Przynajmniej 15 godzin spędzonych na serwerze
- Przynajmniej 10 sensownych postów na forum
Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
Posiadanie mikrofonu
Składka za admina 
 
Pozwolę sobie wypowiedzieć ze względu na to iż na serwerze nie ma żadnego admina.
 Wiem że nie spełniam wymogów odnośnie postów na forum lecz nie chce ich bezsensownie nabijać więc z czasem to nadrobię

 

 

m4vjip.jpg

 
Chyba jednak troszeczkę ponabijałeś sobie posty, konto masz od ponad 2 tygodni jednak widzę, że trochę tutaj odwiedzałeś, adminów na serwerze nie ma, a podanie zostało napisane dobrze, wymagane godziny na serwerze zostały przez Ciebie rozegrane gdyż masz 22, a potrzebne są 15. Myślę, że przyda się zawsze jakaś pomocna dłoń na serwerze ze względu na to iż aktualnie nie ma ich wcale, dlatego jestem za dodaniem Cie na okres próbny. 
 
 
 
Pozdrawiam, 
Queen Besiałke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności