Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - Shana


Shakugan No Shana

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper
Wiek: 15
Kontakt: 537602352
Twój nick na TS3: Shana
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Chciałbym znowu pomagać Classicowi, jak już nie nadaje się na admina serwera, poza tym będzie mi to sprawiało przyjemność.
Kontakt z administracją: (w skali 1-10): 3-5/10
Ile czasu spędzasz na TS3: 4-9h
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 7/10
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Dobre
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Nawet 3 ^^
Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Oczywiście

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że aktualni admini świetnie dają sobie radę na TS i solidnie wykonują swoje obowiązki, poza tym ubiegasz się o stanowisko admina gdzie masz słaby kontakt z administracją, możliwe, że "starsze" osoby na forum Ciebie kojarzą jednak jestem przekonana, że te nowe w tym i ja nie. Nigdy nie widziałąm abyś pisał jakieś posty, aby twój nick jakoś "przeleciał" mi między oczami lub abyś wypowiadał się na SB w ostatnim czasie.

Nie było Ciebie podejrzewam długi okres czasu i nie nadrobiłeś swojej nieobecności na forum:

 

 

8pw3zb.jpg

 

 

Ostatni temat 11 kwietnia? Gdzie jeszcze jest to wpis w którym prosisz o zlecenie ~ myślę, okej, sprawdzę jego posty, jednak i tutaj się zawiodłam:

 

 

 

o5tl9h.jpg

 

Twoje wypowiedzi po 1 są w różnych odstępach czasu i w tematach które nie są w żaden sposób tematami istotnymi gdyż większość to wypowiedzi w zabawie, a opis twojej własnej osoby bynajmniej nie przekonuje i to myślę, że nikogo. Osobiście ja cie nie znam, nie kojarzę, nie dowiedziałam się na twój temat niczego zarówno z twoich ostatnich postów jak i twojego podania które zostało napisane "biednie"

 

Admin musi być osobą odpowiedzialną, rozpoznawalną, trzeba widzieć w nim kogoś komu możemy zaufać i zwrócić się o pomoc, w tobie tego nie widzę, a przynajmniej nie na tą chwilę.

Nadrób swoją nieobecność, stań się bardziej widoczny dla nowych użytkowników i dopiero następne spróbuj ponownie złożyć podanie.

 

 

Jestem na nie.

 

 

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności