Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]wcześniej Yondaime teraz " A ruchales Ty kiedy ? "


wodzugbw

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem za co te kicki jakiś uporczywy i nadwrażliwy admin daje mi kicki proszę o intrerwencje w tej sprawie gram na tym nicku od jakichś 2 miesięcy a teraz kickuje jakiś niekompetentny i zakompleksiony admin . Jeśli nie ruchałeś to nie gniewaj się nadejdzie taki dzień :)

 

Pozdro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj wydaje mi się, że admin kickuje Cie za prostackie nicki.. czym chcesz sobie zaimponować ? bo ja znałem takich "ruchaczy" jak Ty a okazywało się jednak, że dwa ruchy i wór suchy ;)

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj wydaje mi się, że admin kickuje Cie za prostackie nicki.. czym chcesz sobie zaimponować ? bo ja znałem takich "ruchaczy" jak Ty a okazywało się jednak, że dwa ruchy i wór suchy ;)

Taki nick bo koleś w pracy znikąd stojąc obok mnie wypalił " Tomek a ruchałeś y kiedy ? " :D Stąd i gram na nim od ponad 2 miechów :) Znam Kobiety co cisną po szczuplejszych bez powodu potem ryczą same w chacie wpierdalając wiadro lodów (Pozdrawiam Wiola :*) Znam też takich ziomów na których nie spojrzy żadna dupa a każdy z nich nawija jaki nie jest z niego ruchacz . Akurat nick dla beki jak dotąd nikomu nie przeszkadzał tym bardziej że gram na tym serwie od hoho z 2 lata jak się przekształcał z Proceesa itd Mazowiecki Marcin, M@gic Maniek stara gwardia :) Jak przeszkadza to kończę grę na tym serwie wyjaśniłem zmieniać nie zmienie bo nie jest prostacki a jak ktoś nie ma dystansu do siebie wielkiego jak galaktyka i bierze do siebie to " Chuj Ci w dupe " Słoń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ja Cie kikowałem za twój nick bo jest dzieciny. Jeśli chodzi Ci o moje życie intymne to powiem Ci że będę się spodziewał dziecka z dziewczyna więc co ty możesz wiedzieć o sex? . A twoja skargę na mnie zostawiam Roloowi. PS po za tym możesz mi mówić na PAN bo trochę starszy od Ciebie jestem tyle w temacie z mojej strony Dziękuje 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiem Ci tak szczerze co ludzi w Twoim wieku głubi.. nasłuchasz się polskiego hip hopu z którego nawet nie zaczerpniesz przekazu tylko wyrwiesz słowa które imponują dzisiejszą młodzież..
Sam na co dzień słucham wszystkich ze sceny hip-hopowej, ale interesuje mnie co poeta utworu ma na myśli i co chce mi przekazać a nie poszczególne słówka i zapierdzielam nimi z pamięci bo tak właśnie ma dzisiejsza gimbaza..
Przestań pisać pierdoły albo nie słcuhaj rapu..
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiem Ci tak szczerze co ludzi w Twoim wieku głubi.. nasłuchasz się polskiego hip hopu z którego nawet nie zaczerpniesz przekazu tylko wyrwiesz słowa które imponują dzisiejszą młodzież..

Sam na co dzień słucham wszystkich ze sceny hip-hopowej, ale interesuje mnie co poeta utworu ma na myśli i co chce mi przekazać a nie poszczególne słówka i zapierdzielam nimi z pamięci bo tak właśnie ma dzisiejsza gimbaza..

Przestań pisać pierdoły albo nie słcuhaj rapu..

 

Pokazując na mnie palcem trzema wskazujesz kto przegrał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal Cie nie kumam.. kończę rozmowę a kick był słuszny
Kobieta, ale ta cwana nazwała by Cię sarenką, ale tu nic ci do głowy bez internetu nie przyjdzie bo za krótki jesteś a nasłuchałeś się rapu i chcesz wyjść przed szereg. 
bez odbioru

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak skończcie się kłócić o jakieś głupoty i przejdźcie do skargi. Skarga niesłuszna (Twój nick łamie regulamin). Na Twoim miejscu nie zgłaszałbym nawet tego na forum bo sam możesz dostać bana za łamanie regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro od tak dawna tu jesteś to powinieneś doskonale znać zasady. Admin kilka razy Cię kickował i prosił o zmianę nicku.

Droga Wiolu czy kiedykolwiek ściągając jakiś program czytałaś regulamin ? To raz . Dwa myślisz że ja mam tyle czasu co Ty nie mająca stałej pracy 22 letnia dziewczyna na utrzymaniu mamy ?  Gram od tylu lat nie na takich nickach ludzie grają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  jak już pisali wyżej  twój nick łamie regulamin serwera grając na serwie jesteś zobowiązany przestrzegać regulaminu byłem na serwie gdy admin zwracał ci uwagę na nick .
Kolejna rzecz  następnym razem zastosuj się do wzoru ..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności