Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Potrzebuję 3/4 aktywnych adminów. Podania proszę składać w tym temacie.

 

1. Nick:

2. Imię:

3. Wiek:

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):

5. Mikrofon(Tak/Nie):

6. Link do swojego GT**:

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):

11. Staż w grze counter strike 1.6

12. Czy byłeś już adminem?

** - liczy się najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Bogusław

 

2. Imię: Bartosz

 

3. Wiek: 15

 

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre

 

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

 

6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Bogus%20%3Bp/31.186.82.184:27691/

 

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem bardzo aktywnym graczem, każdy gracz na serwerze mnie zna, potrafię rozpoznać rużne czity np. wallhack czy aim.

 

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:  STEAM _0:1:2118949  

 

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4 godziny dziennie

 

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Codziennie najczęściej od 15 do 21

 

11. Staż w grze counter strike 1.6: 1 rok

 

12. Czy byłeś już adminem?: Nie



@Polaczekkkkkkkkk:Przyjęty.
 

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Kierowca Tira V2


 


2. Imię: Maciek


 


3. Wiek: 18


 


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Bardzo Dobre


 


5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK


 


6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Kierowca%20Tira%20v2/31.186.82.184:27691/


 


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem tutaj Graczem po przerwie i nie znoszę tego Bota Kurwa Jaki Dupszot Jestem lubiany na servie i rozróżniam wallhack;AimBot;SpeedHack;i te Posty i wszystko nadrobię dobrze rozpoznajcie te podanie Pozdrawiam Kierowca Tira V2


 


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak  Nie szukam kto sprzeda Stema


 


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3 godziny dziennie


 


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Codziennie najczęściej od 8 do 15


 


11. Staż w grze counter strike 1.6: 8lat


 


12. Czy byłeś już adminem?: Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: QubaS

2. Imię: Kuba

3. Wiek: 28 lat

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): średnie (szybko się uczę :)

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak

6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/QubaS/31.186.82.184:27691/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Gram już spory czas na tym serwerze większość stałych bywalców mnie zna. Chcę polepszyć jakoś tego serwera, ponieważ bardzo mało adminów jak na serwer jest i czesto jak gram wieczorami czy nocą nie ma nikogo ale gre przeważnie przerywają cziterzy :( Chcę to zmienić i wesprzeć serwer swoją osobą. Może nie znam się idealnie na Amx ale szybko się uczę i nie ma dla mnie rzeczy nie do wykonania. Pozdrawiam

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 5 godz.

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze 15-24 (czasem też w nocy), weekend 9-17

11. Staż w grze counter strike 1.6: 3 lata (kiedyś cs 1.3 i 1.5 - 5 lat)

12. Czy byłeś już adminem? Tak w cs 1.5

@Polaczekkkkkkkkk: Przyjęty. Napisz do mnie na pw w sprawie admina.

 

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: NO KURWA JAKI DUPSZOT !!!

 

2. Imię: Radek

 

3. Wiek: 21

 

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10

 

5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK

 

6. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/NO%20KURWA%20JAKI%20DUPSZOT%20%21%21%21/31.186.82.184:27691/

 

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:  Spędzam na serwerze dużo czasu, wielu graczy na pewno mnie kojarzy i rozpoznaje. Mam już doświadczenie jako admin i potrafię rozpoznać delikwentów, którzy uprzykrzają grę pozostałym graczom. Jestem dostępny dosyć często o różnych porach, chętnie pomogę w utrzymaniu porządku i dbaniu o kulturę na serwerze.

 

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

 

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:4-6 godzin dziennie

 

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): zależy czy ide na nocke 8-15 lub 16-23

 

11. Staż w grze counter strike 1.6: 4 lata

 

12. Czy byłeś już adminem?: Tak, na cs kopytko

@Polaczek: Jaja sobie robisz? Odrzucone

 

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUPSZOT ty chyba żartujesz ?  nie dość że czit jakich mało to jeszcze wulgarny nick. Fakt, jesteś znany już na serwerze ale to właśnie ze wzglęgu na czitowanie. Zmądrzej.

P.S Zróbcie coś z tym użytkownikiem bo przez takie istoty serwer traci dobrych, pozytywnych ludzi. Jeśli jest to złe miejsce na taki post to przepraszam ;) Pozdrawiam, Sasquatch.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: DuNg.

 

2. Imię:Miłosz

 

3. Wiek:14

 

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): ogarniam na maxa 10/10

 

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

 

6. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/server_info/31.186.82.184:27691/top_players/?query=DuNg. 

                                   http://www.gametracker.com/server_info/31.186.82.184:27691/top_players/?query=DuNg3%28%29N

 

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: No więc na serwerze sporo gram jestem dosyć znany wydaje mi się że lubiany na forum też przesiaduje często potrafię odróżniać skilla od "odpała"

 

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

 

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dni robocze około 2/3h weekendy około 2-5h

 

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Po szkole w godzinach od 14 w górę a w weekendy od rana wchodzę w różnych godzinach.

 

11. Staż w grze counter strike 1.6- około 5 lat

 

12. Czy byłeś już adminem?Nie


@Polaczekkkkkkk: Przyjęty

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Hrupek         

2. Imię: Kamil

3. Wiek: 30

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): średnie

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/hrupek/31.186.82.184:27691/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Dlugi staz w CS, dużo gram na serwerze większość graczy mnie zna. Potrafie rozpoznac wiekszosc haxow. Czesto gram w godzinach w ktorych nie ma adminow na serwerze.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:0:4522829

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 4 godziny dziennie

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Jeśli mam wolne (a mam często) to gram miedzy 10 – 18 w inne dni miedzy 18-22

11. Staż w grze counter strike 1.6: 10 lat

12. Czy byłeś już adminem?: Nie

@Polaczekkkkkkkk: Przyjęty.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyjąłem 4 nowych adminów. Zostaliście przyjęci na okres próbny tj. 2 tygodnie. Przez ten czas nadróbcie forum. Będę was obserwował, wasze GT oraz aktywność na forum. Zapraszam również do tego tematu po rangę admina http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/page-30#entry224163

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności