Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Moderator] James0v.


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum:

James0v.
 

Wiek:

18
 

Staż na Forum:

• 2 lata.

• Czas na forum: 54 dni
 

Znajomość Regulaminów: 

B. dobra
 

Czas jaki możesz poświecić na forum:

3-4h minimum
 

Znajomość funkcji Moderatora:

Opanowana
 

Dlaczego ty?(Kilka argumentów):

Pierwszym argumentem może być to, że rekrutacja jest cały czas otwarta więc zapotrzebowanie ludzi an to stanowisko nadal jest aktualne. Następnymi argumentami mogą być fakty, takie jak staż, który czyni mnie zaufaną osobą, staram się nie zawodzić, posiadam 2 rangi + 3 mały przywilej w HP i myślę, że sprawdzam się w tym nie najgorzej, chcę jeszcze podkreślić, że nie będzie mi sprawiać problemów posiadania kolejnej rangi jaką jest moderator. Jestem osobą pomocną, kulturalną w życiu forum rzecz jasna bo jak każdy skromny Polak lubię się czasem powyzywać z kolegami czy poprzeklinać jeżeli mi coś nie wyjdzie. Cechuję się taką umiejętnością jak elokwencja, inteligencja, bogate słownictwo, choć broń Boże nie chciałbym się wywyższać, znany mi i lubiany jest j. polski, zasady pisowni czy ortografii - nie mam z tym problemów choć pojawiają się literówki czy czasami za dużo przecinków, nie jestem magistrem ale nie narzekam.  Myślę, że będę ciekawą "wizytówką" CSC dla ludzi, którzy świeżo tutaj przybyli bądź także dla tych, którzy tutaj są o dawna. Mam ślepą nadzieję, że wcisnę się w tamto miejsce, które zwolniła Nessia.
 

Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?:

Nie wymyślę ich pod podanie i nie wymyśliłbym w najbliższym czasie, na prawdę znaczna i ważna część propozycji na rozwój sieci została już albo zaproponowana albo wdrożona w życie forum. Jeśli mam jakieś pomysły zazwyczaj dzielę się tym z Karolem na PW podsuwając mu pomysły dotyczące "nowego stylu forum", czy obecnie zmiany na serwerze CoD 350lv.

 

 

Ja tutaj tylko chciałem odnieść się do wypowiedzi Marek "Rias", wyjaśniam dla tych którzy ślepo wierzą w tę wypowiedź: NIGDY nie miałem bana na tym forum, powtarzam NIGDY nie zostałam ukarany wyżej niż warnem. Jeżeli chcesz coś wiedzieć o biografii dowiaduj się od samego mnie.

Edytowane przez James0v.
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

DLACZEGO USUNĄŁEŚ Z PODANIA CYTAT KTÓRY PODAŁEM W MOIM POŚCIE? 

 

"zvtpn6.jpg"

Duże żeby każdy widział :>

 

 

Jestem na nie

 

  • Nie masz pomysłów na rozwój sieci. I nie wymyślisz w najbliższym czasie
  • Słabo rozpisane podanie 
  • Konfliktowy użytkownik
  • Trudno Ci opanować emocje ( pisałeś nieobecność jakiś czas temu w której to ujawniłeś  ) polecam ją przeczytać
  • "zvtpn6.jpg" czyli jeżeli ktoś jest nieinteligentny to osoby nie tolerujesz? Dużo jest użytkowników takich więc chyba będziesz miał problem z tym

 

Moim zdaniem osoba ta w ogóle  nie nadaję się na moderatora.  :dajekwiata:

Edytowane przez Omєga *
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka, wymagania spełniasz. 
Popieram, posiadasz urozmaicony zasób słów, co naprawdę idzie Ci na duży plus, bowiem przedstawiciel forum, którym jest moderator powinien wykazywać się bogatym słownictwem, a w twoich postach "alienacji" nie da się zaznać.

Odpowiedni wiek, oraz czas na forum znacznie przewyższający wymogi, też idzie Ci na duży plus.

Boli mnie jednak fakt, że podanie dość krótko napisane, oraz ta bezpośredniość, chodzi mi o to, że piszesz to tak, jakby zależało od tego twoje być albo nie być. Drugą sprawą będzie brak propozycji w rozwój sieci, lecz jest to poniekąd zrozumiałe, masz na głowie COD 350 i starasz się o niego zadbać, za czasów gdy opiekowałem się nieistniejącym już COD 2001 też zbytnio nie myślałem o forum, lecz o swoim "przydziale", rozumiem Cię dokładnie i nie oceniam Cie za to.

Teraz trzeba zwieńczyć moje "wypociny" porządnym tak lub nie. 

Tak, więc jestem na tak, jesteś znany, długo siedzisz z nami, posiadasz już dwie odpowiedzialne funkcje, które bez wątpienia uświadamiają Nas, że poradzisz sobie na tym stanowisku.

Powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Nie powiem, potrafi się rozpisać i tworzyć swoje wypowiedzi z sensem, lecz podanie nie jest zachwycające, a wręcz za proste jak na stanowisko Moderatora. Do tego użytkownik jakiś czas temu (na tym koncie) miał bana i uważam, pomimo że wiele osób o tym nie wie albo nie pamięta, iż to go skreśla.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W notatce napisanej wyżej przez karola pisze 'Przyjmę jednego z was' .. Jamesov jak i Paweł są równie godni moderatora. 

Jamesov, co mi się w tobie podoba? Jesteś stanowczą osobą i ogarniętą, potrafisz pracować w grupie, i znasz regulamin a jeszcze bardziej go przestrzegasz. 

To są same plusy w tej fusze ;) Aktywność jest w miarę ok, może nie ma w pełni forum ale to nie jest minusem. 

Przy COD MOD'dzie 350lv zrobiłeś wiele, także te drugie wiele wnieś na forum ;) Idź z moim błogosławieństwem w świat ;)

Jestem na tak 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli uznam, że moderatorzy są potrzebni, przyjmę jednego z Was."


 


Jamesov jaki iż Paweł są równi siebie fajnie by było jaki oni we dwóch by dostali tą godną range MODERATOR ..


 


Jamesov zrobił swoją prace na 350` lvl zresztą widać jak postępy idą .


 


Regulaminu to ty na pamięć chyba znasz jesteś godny uwagi moje zdanie wielkie TAK, powodzenia! 


  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

Dlaczego?

-bardzo konfliktowy 

-arogancki

-zadufany w sobie

 

Jedna z nie wielu osob ktora tak negatywnie zapadla mi w pamiec . Osobiscie dalem ci 4 albo 5 warnow za obrazanie reszty na forum.

Gdyby nie -_- juz dawno by cie tu nie bylo, bo dostales bana na dodawanie postow gdy bylem Global Moderatorem. 

Opiekun to max level dla Ciebie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi z tym banem xD Fakt bana nie miał nigdy. Po prosu był nieaktywny. 

Podanie nie wyróżnia się w sumie niczym szczególnym. 

Popieram Omegę jesteś konfliktowym użytkownikiem. Odkąd pamiętam to ciągle z kimś była spina na sb. Nie wnikam z czyjej winy.

 

 

"zvtpn6.jpg"

Jeśli naprawdę to napisałeś to był to strzał w kolano. Nie da się ukryć że większość graczy na serwerach to ludzie w wieku 13-16 lat więc mentalnie to poziom dzieci. Są na serwerach więc z czasem będą na forum. W sumie to już jest parę osób z którymi nie warto wdawać się w dyskusję. Jeśli ktoś nie ma czegoś ciekawego do powiedzenia to go olewasz? 

Piszesz że się nie wymądrzasz jednak ja odnoszę zupełnie inne wrażenie. 

Podsumowując jestem na nie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Prawda, jest konfliktowy, ale też i rzetelny jako opiekun. Nie mam z nim większych problemów, czasem może i przesadza, ale jeżeli chodzi o sprawy serwera, to mam o nim dobre zdanie i jest osobą, która na to stanowisko się nadaje. (chodzi o opiekuna)

 

 

Ja niestety jestem na nie, zbyt wiele negatywnych opinii i przesadzacie z omegą, jeden na drugiego pluje jadem.

Szukam na razie jednego moderatora, więc wygrywa Paweł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności