Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na admina Kuix


kuix

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Kuix
2. Imię:Jakub
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):7/10
5. Mikrofon(Tak/Nie):tak
6. Składka(Tak/Nie):Nie
7. Link do swojego GT**http://www.gametracker.com/player/Kuix/193.33.177.87:27051/:
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Jestem osobą kulturalną i pomocna i wydaje mi sie, ze po ilosci spedzonych godzin na serverze, jestem w stanie bezproblemowo pomóc administracji w rozkreceniu servera jeszcze bardziej
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 3/4h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: 17:00/22:00  15:00/00:00
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 4 lata z przerwami
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak

 

-ogarnięty

-wiek

-gt

-kiedy wbijam na JB ty jestes ;)

-jesteś w mojej mafii :D

 

 

@down

nie pozwoliłem ci wypisywać mojego nicku i dawać go dla przykładu do bezsensownych postów :) ponieważ to nie jest temat z napisem "DYSKUSJE" :)

żegnam

Edytowane przez Zyguś
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

Grasz na serwerze, a to dobrze, znasz dość dobrze amx, lecz to są jedyne twoje plusy.

Nie rozpisałeś się zbytnio, w podaniu. Do końca nie wiemy z kim mamy do czynienia i jak cię oceniać pomimo faktu, że znam Cię z serwera, to dobrze byłoby gdybyś coś o sobie powiedział i poparł odpowiednimi argumentami to, dlaczego miałbyś zostać u Nas adminem. Poza tym forum niewystarczająca liczba postów: 2, gdzie potrzebnych jest ich aż 10. Liczę, że to nadrobisz zważywszy na to, że konto masz już długo na forum.

Edytuj i popraw swoje podanie, pokaż nam, że Ci zależy wtedy Cię poprę. 

 

 

 

#Edit. No.1

 

@Hames 

@}{ame

O ile moim "narzekaniem" można nazwać obiektywną oceną podania... Wy chyba oboje nie wiecie co piszecie. Według waszego toku myślenia (dość dziecinnego bynajmniej), to każdy kto jest waszym kumplem powinien mieć admina tak? Wybaczcie, że mój obiektywizm narusza, a nawet podważa wasze zdanie. Jeżeli ktoś ma chęć zostania admina, to raczej 2 zdania w podpunkcie 8 nie wystarczą sory, ale to nie zabawa. W stosunku do innych serwerów jeszcze mógłbym to zrozumieć, bo one mają wyrobioną swoją "renomę", ale z racji tego, że to jest nowy serwer, to trzeba wybierać ostrożnie adminów żeby później nie trzeba ich wywalać jak Zygiego czy Leilo. 

Edytowane przez Wujek Paweł.?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

+często jesteś

+ogarniasz

+dobry typek

 

 

@Wujek ty tylko narzekasz... Nie czep się go o posty bo to JB i ten serwer jest od nie dawna na forum więc tu nie ma się do czego przyczepić. A to,że ma konto od Lipca to nie znaczy,że on od tego czasu był aktywny i grał na serwerach. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

-Ogarnia

-Dobzre prowadzi

-Miły

-Ogolnie spoko ziomek 

 

co do postu wujka.

 

Ty tyko umiesz narzekać,pisać skargi na każdego admina. Czlowiek często gra miał adma tu chyba.Ogarnia dobrze.Przy da sie bo jak narzazie wchodzę ja i hames tylko no i nieraz Nessia. 

 

 

@miszka sorry zapomialem o tobie :D

Edytowane przez }{ame!
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty tyko umiesz narzekać,pisać skargi na każdego admina. Czlowiek często gra miał adma tu chyba.Ogarnia dobrze.Przy da sie bo jak narzazie wchodzę ja i hames tylko no i nieraz Nessia. 

Nieraz? Jestem wystarczająco często i nie widzę potrzeby, by ten czas zwiększać. Sorry, ale nie każdy siedzi 24/7 na komputerze, żeby móc w każdej chwili wejść na serwer, wróć na ziemię.

 

Co do podania. 

Jesteś często na serwerze, wydajesz się ogarnięty. Niestety sam fakt, że się zbytnio nie rozpisałeś mnie odrzuca. Gdybyś był bardziej aktywny na forum, ludzie by cię dobrze znali, może nie byłoby to takie konieczne, ale w tym przypadku było. Ja osobiście jestem na tak, bo adminów brakuje, ale musisz poprawić aktywność na forum, która moim zdaniem jest bardzo ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności