Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Hrupek


Mlody.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Kierowca Tira V2

2.Nick admina/gracza który zawinił: Hrupek  

3.Admin/Gracz : Admin

4.IP/SID oskarżanego:STEAM_0:0:4522829

5.Data i godzina: 18.09.2015 - 12:21:58

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie):http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=40977op

7.Opis sytuacji:Witam Tutaj Kierowca Tira V2 admin Hrupek chyba nie ogarnia axmbans gracz Bartek790 który Czitował na Aim dostał Bana na 3h i to bardzo dziwne wieć tutaj jest bardzo ważna Sprawa proszę rozczytać to bardzo Dobrze pozdrawiam

 

Kierowca Tira V2 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hrupek dopiero wczoraj dostał posadę, jak napisał w podaniu nigdy wcześniej nie sprawował tej funkcji, więc dopiero się uczy. Możliwe że to zwykła pomyłka i nie ma potrzeby tego rozdmuchiwać ale najlepiej będzie jeśli sam zainteresowany się wypowie.

 

Jeśli oczywiście zrozumie co miałeś na myśli, bo o interpunkcji raczej nie słyszałeś. Do tego ta dziwna maniera pisania przypadkowych słów wielką literą...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Owszem pamietam sytulacje, Bartek dostal bana na 3 godziny bo tak zadecydowalem. Jesli jeszcze raz spotkam tego wlasnie gracza Ban na pewno bedzie na dluzej. Nie bardzo rozumiem co mam tutaj rozczytywac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hrupek wydaje mi się, że powinieneś powiadomić opiekuna/ kogoś innego o tym, że zbanowałeś podejrzanego o cheatowanie tylko na 3h przez przypadek i, żeby ktoś to przedłużył na perma. Jeżeli zbanowanemu będzie zależeć na UB to napisze prośbę o UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczy się dopiero. Każdemu się zdarza popełnić błąd. Mam nadzieję, że będzie ich co raz mnie w przyszłości. Zapraszam również do przeczytania regulaminu, za co karamy oraz na jak długo http://forum.cs-classic.pl/topic/20751-regulamin-cs-16-ffa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności