Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga by barciaKKK|.


Barciak

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: barciaKKK|.

Nick admina/gracza który zawinił: Bogusław; Patrycja <3

Data i godzina: 2015-09-18 11:36 ; 2015-09-17 15:06

Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1509181136-de_mirage-1442568960-1442570640.zip ; http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1509171506-de_mirage-1442495160-1442496840.zip

Opis sytuacji: Witam, chodzi o to iż notorycznie dostaję ss'y. Mimo że dostałem je już 13 razy to dziś dostałem kolejne. Nie dość że 3 dni temu dostałem bana to wczoraj też musiałem wstawiać bo zabiłem Pana Bogusia kilka razy z rzędu, nawet mu się dupy nie chciało ruszyć żeby pójść na specta i mnie pooglądać tylko od razu mi dał ss'y.

 

Dzisiaj znowu to samo, grałem, zabiłem Patrycja <3 i poleciały ss'y. O to jeden z tych ss'ów, widać na nim że zabiłem go w tej rundzie co mnie zbanował.

http://www95.zippyshare.com/thumb/Xf3vDbZ9/file.html

Mam dosyć tego ciągłego wstawiania ss'ów. Na początku było to do wytrzymania, ale teraz to już masakra. Polaczekkkkkkkk współczuję Ci tej "wykwalifikowanej administracji".

Edytowane przez Barciak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podliczaj sumy swoich banów z cod'a, bo tutaj dostałeś zaledwie kilka. Jestem tego zdania, że admin ma prawo banowania z powodem "ssy" podejrzanemu kiedy chce i ile chce. Po za tym, nie obowiązuje go notoryczne zaglądanie do działu z ss'ami.

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć tego ciągłego wstawiania ss'ów. Na początku było to do wytrzymania, ale teraz to już masakra. Polaczekkkkkkkk współczuję Ci tej "wykwalifikowanej administracji".

 

Nie wiń polaczkaaa że niektórzy admini wraz ze mną odeszli, nie można znaleźć od tak ludzi z dobrym doświadczeniem. 

Edytowane przez BigK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nic nie mam do Polaczka , tylko do adminów że dostaję ss'y za nic. Tyczy się to CODa i FFA.

Byłem adminem i ja tylko robiłem ssy raz.Jeśli nic nie miał to ewentualnie demko ale skoro ci robią cały czas na tym samym serwerze to głupio z ich strony :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na CODzie miałem jakoś z 10 razy ss'y i 2 demka, a na FFA4 razy ss'y. Właśnie gdyby nagrywali na mnie demka było by lepiej bo przynajmniej nie muszę czekać na UB, a na demku i tak nic nie zobaczą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie mieli zgłoszenia na ciebie. To nie jest tak, że robią to na złość. Jeśli Gracze zgłaszają nam na u@ różne podejrzenia musimy je sprawdzać.

Spokojnie bez nerwow myślę, że sprawa się wyjaśni ale nie licz że będziesz nie obserwowany :P

Tymczasem myśle, że chłopaki będą brać poprawkę na banowa nie twojej osoby i zrobią ci demko :)

 

Ja obserwowałem Cię pare razy i nie zrobiłem ss, bo akurat było wszystko OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QubaS a widziałeś tego ss'a albo demo ? Patrycji <3 nawet nie chciało się wbić na specta tylko tuż po tym jak go zabiłem to dostałem ss'y. Jak jakiś admin chce mnie obserwować to niech obserwuje, nic do tego nie mam. Nawet mogę dla niego zatańczyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin nie musi wchodzić na specta by oglądać twoją grę. Gdy zabiłeś mnie w dość dziwny sposób zacząłem oglądać twoją grę. Ostatecznie zdecydowałem się zrobić ci ss'y. Włos ci z głowy nie spadł, a ja zyskałem pewność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe róbcie ss po jednej krzywej akcji ,którą koleś zrobił bez przesady każdemu może się zdarzyć parę niesamowitych akcji.

Jedna akcja nie świadczy o tym ,żeby robić ss nawet jak cie zabił.

Ma już 14 raz ssy więc sobie przymknijcie oko i gdy was zabije to już nie walcie mu ss z buta tylko trochę myślcie a nie ss z miejsca walicie. Popatrzcie jak gra , z tego co wiem ma słuchawki i ogarnia bo wiele razy z nim pykałem.

Edytowane przez Pontomeister
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności