Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]ORION admin??


mariusz2pa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:ORION
2. Imię: Mariusz
3. Wiek: 16 lat 
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): jak na admina to wiem wszystko bd
5. Mikrofon(Tak/Nie) tak
6. Składka(Tak/Nie): będzie
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/ORION/193.33.176.116:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Nazywam się Mariusz i mam 16 lat. Interesuje się matematyką, techniką, informatyką i przedmiotami ścisłymi. Gram dużo w siatkę. Cs jest to gra którą co rzucę w kąt, to mnie wraz do niej ciągnie. Nie rozumiem cs go, dla mnie jest ważny klasyk - cs 1.6. Byłem u was już kiedyś adminem i chyba dobrym jeżeli mnie nie wywaliliście ;). Czemu ja mam być adminem? Bo nie trzeba mnie niczego uczyć, znam regulamin, jestem znany na serwie (przez starych graczy), spełniam wymagania. Nie macie aktywnych adminów, a pomoc się widzę że bardzo przyda. (przez moją grę przez jakieś 20 min 3 osoby na aimie)
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): mam ale nie mam cs 1.6
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Tyle ile się czyli tradycyjnie od h w góre
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Zależne jest to od moich zajęć poza lekcyjnych (nie znam jeszcze planu)
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: około coś 5 lat?? nwm nie pamiętam
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Myślę że to pytanie retoryczne w moim przypadku, ale odpowiem bo nie wszyscy mnie znają, tak byłem

Jak zostanę przyjęty to oczywiście moja aktywność wzrośnie.

Pozdrawiam

 

 

@EDIT

 

Jak ja czegoś takie nie znoszę...

Aktywność jest słaba a co z tego, że spełniasz wymagania skoro praktycznie nie ma Cię na serwerze, podanie i tak z resztą mnie nie przekonuje więc czy to coś zmieni czy nie - Odpada

 
 
 
Miałem straszną ochotę wczoraj pograć, wchodzę na serwer, a tu co? 3 osoby na wh i aimie. Żaden admin nie dostępny na gg. I jak grać z takim? Oczywiście rozpisałem demko wczoraj, gracz został zbanowany, ale widzę dzisiaj dalej lata po serwerze... Myślę, że to jeden z powodów w którym gracze odchodzą z serwera lata takich kilku co wali w głowę przez ścianę. Nie umiem z takimi grać.
 
Te błędy były z powodu z tego, że pisałem podanie na telefonie. Po pierwsze po zmroku po drugie szybko. Nie przeczytałem co pisałem i tak to jest jak się piszę ze słownikiem ;) (słownik swoje, a ja swoje)
Edytowane przez mariusz2pa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rezygnacji napisałeś, że serwer zszedł na psy, gdybym był świnią dałbym Ci za te słowa nie, lecz będę na tak.

Byłeś za mojej kadencji adminem, dobrze się spisywałeś jednak niepokoją mnie twoje braki ortografii "w kont" to naprawdę razi w oczy. Poza tym to przekleństwa w podaniu... poco? ech.. facet. 

No, ale pomijając te nieścisłości, to jestem na tak, a raczej za okresem próbnym. Byłeś dobrym adminem można Ci zaufać, płacisz składkę wiek wymagany itp.

Tylko aktywność masz nadrobić. 

Powodzenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orion witamy :D

Kulturalna, spokojna i uczciwa osoba

Amx zna sam mu pomagałem go ogarnąć za poprzedniej kadencji :*

Jeden z najbardziej surowych adminów jakich znam (zaraz po mnie, widać czyja szkoła)

Z tego co widać serwer wchodzi na psy, a ty pomożesz go ogarnąć

Na TAK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zostanę przyjęty to oczywiście moja aktywność wzrośnie.

Pozdrawiam

Jak ja czegoś takie nie znoszę...

 

Aktywność jest słaba a co z tego, że spełniasz wymagania skoro praktycznie nie ma Cię na serwerze, podanie i tak z resztą mnie nie przekonuje więc czy to coś zmieni czy nie - Odpada

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wielkie TAK.

+Kultura

+Ogarnięty

+Znajomość Amx

+Był Adminem

+Wiek

+Składka

+/-Aktywność (ale to nadrobi)

+Mikro

Byłby "śmiech na sali" gdyby nie został przyjęty.

 

Powodzenia ORION.

Edytowane przez Black-Hunter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam nie wiem... Patrząc na GT: Aktywność słaba (wręcz znikoma) Przez ostatni mies. masz przegrane troszkę ponad 3h.

 

+Mikro

+składka

+Amx

+Byłeś adminem

 

Trudno mi powiedzieć...

Może okres próbny..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

 

-ogarnięty

-amx ma w małym palcu

-wiek

-składka

-doświadczony admin z 2k1 :))

-GT poprawi znając go więc nie potrzebna ta spina z aktywnością

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności