Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanko :P


leilo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Leilo <(^.^)>
2. Imię:Maciej
3. Wiek: 21
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10/10
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Leilo%20%3C%28%5E.%5E%29%3E/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Chciałbym ponownie zostać adminem z racji tego, że każdy popełnia błędy, a to był mój pierwszy, za który przepraszam graczy jak i xKardzio. Do rzeczy, chciałbym nim zostać ponieważ jest dużo ludzi co prowadzi bez mikra lub mutacji, są także tacy którzy stosują zabawę FreeKill. Także często w moich godzinach grania nie ma żadnego admina i to przez bardzo długi czas.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):STEAM_0:0:54538862
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 1-5h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Różnie zależy od zmiany w pracy.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:5lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak

 

 

"Zamknąć te ku**a pys*ki" ^^ Takie małe wkurzenie gdy krzyczy 5 na raz ^^ No cóż każdy popełnia błędy, a teraz bez spamu :)

Edytowane przez leilo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu podanie godne ocenienia.

Jestem na tak, widać, że okazujesz "skruchę" za popełniony czyn. Jest ci niemniej głupio i wiesz, że źle zrobiłeś, co za tym idzie zrozumiałeś swój błąd czym tylko punktujesz.

Jestem na tak, często grasz, byłeś dość dobrym adminem za czasów BF2 (przynajmniej tak słyszałem) jak również liczę na to, że będziesz równie dobrym na tym serwerze. Znajomość amx w bardzo dobry stopniu opanowana, w co nie wątpię, składka opłacona i w zasadzie nie mam się do czego przyczepić. Jak wyżej napisałem jestem na duże tak, powodzenia ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak. Jesteś ogarniętym graczem z kulturą i dystansem. takich ogarniętych osób potrzeba na stanowisko Admina. Twój wiek jest dla mnie największym plusem. Nie wiem o jaki błąd chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przyjmę Cię z powrotem, ale drugim razem za takie gadki na PW dostaniesz bana na forum bez możliwości odrobienia go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności