Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie DaneK


DaneK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: DaneK

 

2. Imię: Daniel

 

3. Wiek: 18 

 

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Dobre 

 

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

 

6. Składka (Tak/Nie): Tak

 

7. Link do swojego GameMe**:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/74014

 

8. STEAM_ID: STEAM_1:1:51287990 00:25 38 0 active 80000

 

9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Daniel mam 18 lat jestem z Łodzi chciałbym zostać adminem z tego powodu ze chce po prostu pomoc temu serwerowi bardzo dużo osób gra ale na serwerze jest jeden admin a zarazem opiekun Kardzio bardzo czesto bywał teraz na serwerze po mojej przerwie od która trwała 2 miesiące teraz bardzo duzo czasu sprzedam i powiem szczerze że nie spodziewałem się tego że serwer tak sie stoczy ale nie ze upływa graczy tylko ze brak adminów na serwerze panuje haos Kardzio gdy moze wejsc na serwer to wejdzie ale wiadomo ze nie zawsze ma czas ja mam bardzo duzo czasu żeby poświecić się i próbować troche ogarnąc serwer . Napisałem niżej o tym że mialem juz tu admina wiec mniej wiecej wiem z czym mam do czynienie . Poprzednim razem duzo ludzi dało mi szanse i sie sprawdziłem ale wtedy mialem zrezygnować . Mam nadzieje ze tym razem też dostane szanse mogę obiecać że nie zawiodę i bede starał sie jak najlepiej jeszcze lepiej niż wtedy .

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Bardzo dużo czasu nie jestem w stanie powiedzieć ile .

 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Poniedziałki,Środy,Piątki od rana do 15 potem o 17 wracam i do wieczora siedze wtorki,czwartki Szkoła po 20 w domu weekendy od rana do wieczora . 

 

12. Staż w grze counter strike Global Offensive: 2 Lataz

 

13. Czy byłeś już adminem?: Tak byłem Adminem na 1 z serwerów 1.6 ale co ważniejsze mialem Admina juz na tym DR byłem tu adminem przez kilka miesięcy ale z niektórych przyczyn złożyłem rezygnacje po czym dałem sobie bana :( wiem ze to było głupie zachowanie ale wtedy w moim życiu pojawił sie taki okres ze nie mialem prawie na nic czasu i byłem ciagle zdenerwowany moge zapewnić ze to się juz nie powtórzy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało przyjęte.<br />Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności