Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Zygi zabijaka


Zygus

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Zygi zabijaka
2. Imię:Marcin
3. Wiek: 16
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie):TAK
6. Składka(Tak/Nie):TAK
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Zygi%20zabijaka/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Siema mam na imię Marcin uczęszczam  do szkoły zawodowej jestem w 1 klasie idę w kierunku monter robót wykończeniowych.Wiem,że straciłem admina przez swoją nie ogarniętą inteligencje na JB ale zyskałem więcej doświadczenia i wiem co i jak,tym bardziej,że irytuje mnie obecna sytuacja np. dzisiejsza gdy przychodzę ze szkoły wchodzę na JB a tam nie ogarnięte dzieci w "CT" także prosiłbym o danie ostatniej szansy której bym nie zmarnował.Także jak najbardziej przepraszam za tamte problemy.

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):NIE
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 2-3h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze 15-20,Weekend 10-18
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:4 lata
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

@edit a skąd pewność,że to ja pisałem też mogę sobie zmienić nazwę kontaktu na GG ? po za tym ja ciebie nie mam w znajomych o_O.Każdy to potwierdzi,że nie chcesz żebym dostał stanowiska na tym serwerze ponieważ niby napisałem do ciebie na gg które nie ma nic wspólne z forum "konfident" a JB z dnia na dzień idzie w dół...

@Puchatkowy nic takiego nie pisałem i już sobie nie dodawaj też wiem,że ktoś to pisał ale nie ja...

   jak piszesz do mnie "rzygi" to się nie dziw,że z tobą się nie witam

Edytowane przez Zyguś
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, może i grasz, ale przytoczę coś co mi napisałeś zaraz po tym, gdy straciłeś admina:

 

pre_1442844509__1111.jpg

 

Przez to co pokazałeś widzę, że nie masz dystansu do samego siebie i uważasz, że żaden gracz nie może złożyć na Ciebie skargi. Tacy admini są według mnie niepotrzebni, bo będzie ten sam burdel jak wtedy, gdy Hames jeszcze grał. 

 

#Edit.No.1

 

Jak człowiek może nisko upaść w drodze o starania o admina:

pre_1442845163__2222.jpg

A może tego też nie pisałeś? 

pre_1442845287__3333.jpg

Jesteś w skrócie żałosny. 

 

#edit.No.2

I ostateczny cios:

 

pre_1442845523__1666.jpg

 

Głupota zaślepia Ci mózg. 

 

#Edit.3 

Uważam, że gracz, który kłamie nie zasługuje na admina, no chyba, że chcecie pracować z kłamcą. 

 

 

 

.Każdy to potwierdzi,że nie chcesz żebym dostał stanowiska na tym serwerze ponieważ niby napisałem do ciebie na gg które nie ma nic wspólne z forum "konfident" a JB z dnia na dzień idzie w dół...

I dlatego kłamałeś? :guma: pogrążasz się coraz bardziej... xD Twoje "konfident" miało bardzo dużo wspólnego z serwerem, nie wiem czy chciałeś mnie zastraszyć czy zniechęcić do pisania skarg, lecz niestety, ale dalej będę pisał skargi, w momencie, gdy trafią się tacy uporczywi admini jak ty :)

Edytowane przez Wujek Paweł.?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cs-classic.pl/topic/35702-skarga-kropka/#entry216680

Krypton:

A co do dowodów z GG to nic to nie wnosi to sprawy na GG możecie pisać co chcecie wyzywać sie itp, jeśli to nie wpływa negatywnie na sytuacje na serwerze czy forum.

Do podania:

Jestem za okresem probnym

Powody:

GT +

Skladka +

Mikro +

 

Stracil admina, ale warto dac druga szanse.

 

@EDIT To podanie czy skarga ? xD

Edytowane przez NeO12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. 

Paweł napisał skargę na ciebie, straciłeś admina, i nagle grając na serwerze JB, zacząłeś przy innych Graczach obrażać Pawła,jakiś typek wbił na podobnym nicku co miał kiedyś paweł "Dark z Rises" tyle tylko że ten typ miał nick "Darkcośtam" i zaczołeś wyzywać tego gracza ze względu na to że ma na początku swojego nicku "Dark". Jakieś spiny co do mojej osoby na serwerze??? o co ci chodzi??? ani cześć ani pocałuj mnie w dupe. do tego jeszcze dochodzi straszenię mnie skargami na forum??? Gdzie masz te skargi?? czekam już tydzień na napisanie twojej skargi... 

Jak to leciało??? "Zygi zabijaka : całe szczęście że już nie mam tego admina, mam teraz święty spokój, nie muszę wysłuchiwać tych chorych graczy, nie muszę prowadzić w ct "

Dla mnie jesteś osobą nie dojrzałą, i jesteś żałosny.

Pozdrawiam.

 

@natalja

Sytuacje te miały miejscę na serwerze. 

@Marta <n3

Każdy zasługuję na drugą szansę, ale na tą szansę trzeba zapracować.Traci admina, wchodzi na serwer i takie zachowania z jego strony... Myślisz że takim zachowaniem zasługuję na drugą szansę?

@Karol 

Myślisz że ja nie mam co robić tylko siedzieć na serwerze i cykać ss'y wszystkich graczy i adminów z tego co piszą? Ktoś napiszę z Adminów na say "Kurwa" to mam od razu robić ss'a, zapisać go w specjalnym folderze na pulpicie i czekać na taką sytuację jak, między innymi ta?

To jest moja opinia na temat Zygi.

A jeżeli chcesz dowodów, to proszę przejrzyj Logi między 14.09.2015 a 20.09.2015, na 100% w logach znajdziesz to co napisałem wyżej.

 

Jeżeli Zygi ma na tyle honoru i odwagi to sam powinien się przyznać, że jego zachowanie po stracie admina uległo takiej a nie innej zmianie.

Zygi był świetnym adminem i Dobrym "nie wiem czy mogę go tak nazwać,Kolegą z cs'a".

Ale nagle Stracił Admina przez głupotę, i jego zachowanie na serwerze zaczęło być takie a nie inne.

 

@eidt

"@Puchatkowy nic takiego nie pisałem i już sobie nie dodawaj też wiem,że ktoś to pisał ale nie ja..."

 

No naprawdę... powinieneś się wstydzić. Wiele osób mnie zna tutaj z forum, i nie pochodzę za osobę mściwą, a tym bardziej za kłamcę...

A to co ty teraz tu napisałeś to na prawdę powaliło mnie na kolana. Zapomniałeś jednak dodać że to ty z dnia na dzień nagle przestałeś do mnie pisać "Siema" i zacząłeś mieć spiny do mojej osoby.

I to wszystko z Dupy.

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygi to dobry admin i nawet jeśli wcześniej wyleciał, to nie znaczy, że nie mogł się poprawić

Na serwerze potrzeba osoby, która to ogarnie i on się nadaje

 

Ja jestem na tak

+składka

+mikro

+ogar ct

+gt

 

Nie wiem co wy do niego macie... na tym forum robi się jakiś głupi podział, osoby które sa wyżej za wszelką cenę chcą zgnoić tych "słabszych"

 

ps. Paweł, nawet jeśli napisał do ciebie na gg "konfident" to co to ma wspólnego z forum? xD

 

ok przepraszam XD

Edytowane przez Marta <N3
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiny prywatne na bok, to tak jakbyś pobił sie z kimś poza szkołą i zgłosił to dyrektorce xD 

 

Ja jestem na tak ze względu iż każdy zasługuje na drugą szanse, a jeżeli serwer potrzebuje pomocy (piszą ciągle do Hamesa, żeby wbił) a Zygi często bywa i ogarnia ten mod to dlaczego nie?

 

-mikro (co prawda ja Cie nie rozumiem, ale jak reszta tak to spoko)

-pomysły w prowadzeniu

-ogarnia mod

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym.

Posiadał już admina więc wszystko ma obcykane, jesli podczas okresu próbnego będzie się zachowywał zle to zawsze przeciez admina można mu odebrac i po kłopocie. Ale przewaznie ludzie jak dostają druga szanse to bardziej są ostrożni i w przypadku Zygiego powinno byc tak  samo. 

 

- Aktywnosc dobra (GT)

- Mikrofon

- Wiek

- Znajomosc AMX dobra

- Składka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zygiego, każdy popełnia błędy, tak jak ja względem xKardzio, nikt nie  jest święty także skończcie te kłótnie i przejdźcie na pw lub "gg". Do nikogo nic nie mam, ale niektóre zdania są tu nie potrzebne.

 

Wujek, Ty ciągle piszesz skargi za byle co, nie wiem czy Cię to podnieca czy nie, nie interesuje mnie to, a więc daj człowiekowi szanse "ludzie się zmieniają" jestem za okresem próbnym wtedy zobaczymy kto ma racje, a kto nie.

 

A jeśli Ci chodzi o pkt 8, to ma racje, często siedzę w takich godzinach co siedzą dzieci, uwierz mi nie chciałbyś tak grać, aż krew zalewa na prawdę.

Jestem na Tak

+Był adminem

+Gt

+mikro

+Składka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności