Skocz do zawartości

[PYTANIE] SS siberia elite


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

A masz jakąś kartę dźwiękową? Kupowanie takich słuchawek do integry do jak kupowanie ferrari by Ci pole przeorał :v

 

Ogólnie siberie nie są polecane ze względu na jakość dźwięku, nie wiem jak z tymi elitkami, ale v2 jak i v3 w przelcizeniu cena/jakość pozostają w tyle za konkurencją w tym przedziale cenowym.

 

Jeśli nie masz karty dźwiękowej, ode mnie propozycja

 

AKG K550 + Asus XONAR DS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dużo słuchawek a w nich znalazły się również i Elity, często ich używam. Są dość drogie więc to jest minus, Karta dźwiękowa załączona do tych słuchawek nie jest najlepszym rozwiązaniem, więc dobrze jakbyś już miał kartę 7.1, Dźwięk w porównaniu do Sv2 które również mam jest może nie o niebo, ale jest wyraźnie lepszy, lepsze są możliwości ściszania słuchawek i wyłączania / włączania mikrofonu bo mamy to na słuchawce, kabel jest płaski więc nie może się falować i to jest ogromny +++. Co prawda były kłopoty z jakością mikrofonu, nie jest jakaś cudowna, ale daje radę. Na pewno jest o wiele, wiele lepsze wyciszenie otoczenia niż w sv2, chociaż jeżeli masz np małą głowę to element od wygłuszania może być lekko za duży i może być lekki przesłuch z zewnątrz. Co jeszcze na +? To na pewno to, że są o 100% wygodniejsze niż sv2.

 

Polecam kupić, chociaż trzeba troszeczkę wydać. Do CSa się nadają jak najbardziej, chociaż odmienną sprawą mogą być też SS 9H, sprawdź je sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności