Skocz do zawartości

Recenzja filmu "This is us"


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

This is us

pre_1443292098__7559180_3.jpg

 

Gatunek:

Dokumentalny, Muzyczny

Reżyseria:
Morgan Spurlock
Produkcja:
USA
Premiera:
30 sierpnia 2013 (Polska) 28 sierpnia 2013 (Świat)
 
Opis filmu: 
 Film mówi o piątce chłopaków, którzy po zjawieniu się w brytyjskim X-Factor, zostali połączeni razem jako zespół One Direction. Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Harry Styles i Zayn Malik otoczeni są wielką ilością fanów, nawet jeśli nie udało im się wygrać programu, pięli się wysoko po szczeblach kariery. 
 
pre_1443295125__one-direction-x-factor-f
 
Początki często bywają trudne, w tym przypadku również. Ciężko jest się przyzwyczaić  do częstych wyjazdów, pracy w studiu muzycznym i notorycznych prób związanych z pierwszą trasą koncertową. Mimo to dają sobie świetnie rade i są bardzo zadowoleni ze swojego towarzystwa, bo są przyjaciółmi. 
 
pre_1443295059__one-direction-5.jpg
 
W filmie zawarte są fragmenty koncertów, przygotowań, wypowiedzi chłopców z zespołu na różne tematy, zapisy ich wygłupów i przygody z rozhisteryzowanymi fankami. Można dowiedzieć się również czegoś o rodzinie wokalistów, ich własnym zdaniu i poglądach. Każdy członek zespołu chociaż przez chwilę mówi bezpośrednio do kamery, do swoich fanów, którzy oglądają ten specjalnie dla nich udokumentowany film.
pre_1443293712__b6dd097ac4f3d8654ec5b4c2
Osiągnięcie tak ogromnego sukcesu przez chłopaków wstrząsnęło światem, zyskali jeszcze większą ilość słuchaczy i wielbicielek. Wyrywkowe odpowiedzi fanek zespołu na pytanie "Za co kochacie One Direction?" brzmią: "bo są piękni", "bo pięknie śpiewają, przede wszystkim o tym, co nasi chłopcy nam nie mówią", "bo są zabawni" i tacy rzeczywiście są. Piękni, wrażliwi, kochają swoje rodziny, czerpią radość z tego, co robią i są normalnymi chłopakami z sąsiedztwa - a przynajmniej tak zostali przedstawieni w dokumencie Spurlocka.
pre_1443294799__1d10.png
 
Moja opinia:
Mi osobiście film się spodobał. Chociaż na początku nie bardzo chciałam go w ogóle oglądać i nie bardzo lubiłam ten zespół, teraz nie żałuję, że poświęciłam ponad godzinkę. Nawet jeśli nie jesteście fanami 1D, nie ma opcji, że po obejrzeniu dokumentu nie okażecie ani odrobiny sympatii do chłopaków. Hejterzy boysbandu znajdą się zawsze, ale serio nie wiedząc nic o ich historii itd. nie warto oceniać ;) Nie każdy musi lubić taki rodzaj muzyki, jest to zrozumiałe, ale sam dokument jest naprawdę bardzo ciekawy i godny uwagi.
 
PS. 2015 zespół opuścił Zayn Malik, ale teraz moim zdaniem jest nawet lepiej. xD Harry wyciąga górę o wiele ładniej xd
 
 
 
 
pre_1443295894__tumblr_static_3hcxe611cb
 
POZDROOOOOOOOO
Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta czyżby na redaktora idziesz? XD

 

Marta fanka ONE DIREJSZYNS no no xD

 

Co do recki to super xD miejmy nadzieje ze wracasz na redaktora?

 

Eeeeeeeeee xD no nie wiem

 

No i nikt nie obejrzy ;-; a wartooooo

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności