Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Rossiego ;)


Rossi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Rossi

 

2. Imię: Mikołaj

 

3. Wiek: Posiadam 20 lat .

 

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Swoją ocenę stawiam na 8/10 gdyż pluginów nie piszę ale własną sieć miałem i amx znam jak własną kieszeń.

 

5. Mikrofonarrow-10x10.png(Tak/Nie): Jasne :)

 

6. Składka (Tak/Nie): W miarę możliwosci. ( wspomagam też sieć kupując premium)

 

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Rossi/193.33.176.64:27015/

 

===================================================================================

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nie będę owijał w bawełnę. Gdybym był założycielem tejże sieci sam bym się odrzucił. Brak postów godzin i wiele więcej . Ale nie trafiłem tutaj z przypadku. Nie chcę niczego obiecywać bo nikt idealny nie jest lecz postanowiłem spróbować z jasnych powodów mianowicie mam bardzo rozległe doswiadczenie w tematyce administracyjej. Mam 20 lat 1/3 swego życia w tym przesiedziałem. Stawiam sobie jasne cele ZAPEWNIENIE MILEJ ATMOSFERY NA SERWERZE PRZEDE WSZYSTKIM UCZCIWEJ :) Jestem bardzo kontaktowy i ambitny. Wiem że tym was nie przekonam dlatego jestem otwarty na wszelkie rozmowy z każdym kto ma do mnie jakiekolwiek wątpliwosci. (TeamSpeak) Jeszcze raz zaznacze i podkresle wiem że nie spełniam wymagań więc jeżeli zostanę odrzucony będę walczył dalej o tą posadę. Ale postanowiłem zrobić to tak szybko gdyż na serwerze źle się dzieje. Nie będę więcej pisał bo ksiązki to czyta się w szkole tutaj mamy się relakosować. Serdecznie dziękuje :) dodam jeszcze że ta decyzja nie przyszła od tak a gdy zobaczyłem że źle się dzieje na serwerze :c

 

=====================================================================================

 

9. Czy posiadasz STEAMarrow-10x10.png(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Posiadam STEAM :) oto on : 0:0:68443929 0 00:05 11 1

 

 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Robocze od 14 do wieczora Weekendy praktycznie całymi dniami jestem dysponowany ;)

 

12. Stażarrow-10x10.png w grze counter strike 1.6 ponad 6 lat :)

 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )

 

 

Nie skreslajcie za posty i brak aktywnosci zwrócice uwagę na moją przeszłosc doswiadczenie i cele jakie sobie stawiam.

 

Serdecznie Pozdrawiam

 

Z poważaniem Rossi

 

Liczę na pozytywne ropatrzenie podania. :)

Edytowane przez Rossi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem obecnie na NIE.

Jak dla mnie masz mały staż na tym serwerze.

 

~ Aktywnosc nie jest az taka rewelacyjna

~ Konto dla podania, mógłbys przynajmniej te posty nabic i wtedy napisac podanie a nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym. Nie masz za dużej aktywności na forum i serwerze, ale spokojnie to odrobisz. W dodatku na serwie przyda się kolejny admin. Z tego co napisałeś w podaniu to ogarniasz admina, więc czemu nie. Co do stażu to napisz lepiej ile masz godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja jestem obecnie na NIE.

Jak dla mnie masz mały staż na tym serwerze.

 

~ Aktywnosc nie jest az taka rewelacyjna

~ Konto dla podania, mógłbys przynajmniej te posty nabic i wtedy napisac podanie a nie.

Podpisuję się pod tym , żeby mieć range Admina nie wystarczy tylko co miesiąc doładowywać konto za 11 zł , trzeba byc pomocnym ( tu akurat przyznam czasami pomagasz )  , solidnym jak i też mieć konto na forum które jest widziane , a nie założone po to by tylko podanie złożyć . 

 

Będę na tak jeśli nadrobisz aktywność i posty na Forum  . 

Edytowane przez Algade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności