Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UBTEAM]Jockerek


Jockerek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jockerek

Wiek: 19.

Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: Oczywiście cs 1.6. :)

Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: Ponad 4 lata. ;]

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Tak.

Ile czasu poświęcasz forum?: Dziennie spokojnie po 4 godziny (wieczorem jestem zawsze do dyspozycji osób potrzebujących).

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Tak: Aimbot, Wallhack, No-Flash, No-Smoke, Legit Aimbot, TriggerBot, SpeedHack, skrypty na norecoil + różnego rodzaju celowniki do awp, podświetlenia.

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Warnami.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Jestem adminem ODD2, miałem swoją sieć + kiedyś tam (dawno temu) byłem członkiem UBTeam.

Informacje o sobie lub uwagi: Nazywam się Gracjan, pochodzę z małego miasta w Lubuskim. Interesuję się motoryzacją. Jestem na naszym forum już od ponad pół roku, przez ten czas poznałem wiele fajnych ludzi, a co za tym idzie dużo osób poznało mnie. Mam różne godziny pracy więc częściej mogę siedzieć na forum niż członkowie UBTeam, którzy po prostu są zajęci szkołą/pracą. Wiem, że w UBTeam jest 5 osób (4 zajmujące się cs 1.6) ale tak jak wspominałem, jest rok szkolny, a co za tym idzie niektórzy mogą być nieobecni przez ten czas. Potrafię dobrze rozpoznawać cziterów, jestem pomocny w dziale próśb o UB (przez to dostałem prawie wszystkie moje warny, przez chęć pomagania innym).

Edytowane przez Q♥een Besiałke
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie ze względu na to, że na razie prośby o UB/ zgłoszenia cheaterów są rozpatrywane sukcesywnie. Jest wystarczajco dużo ludzi w UBT.

Moim zdaniem w ogóle rekrutacja powinna jak na razie zostać zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE z kilku powodów.Według mnie jest już wystarczająco osób w UBTeam bo prośba o ub albo rozpatrzenia demka,

najczęściej  jest rozwiązywana maksymalnie  w 30 minut.Kolejną rzeczą jest twoja aktywność.Wbiłeś dopiero co 6 dni.

Według mnie słabo to u ciebie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie.

Pierwszym powodem może i mało ważnym są kolory w których napisałeś podanie, na białym stylu jest to zupełnie nieczytelne i razi w oczy, aby przeczytać musiałem cały tekst zaznaczyć.

Dochodzi tutaj jeszcze brak znajomości regulaminu forum: "25. Kolor czerwony jest dla Administracji."

Kolejną rzeczą jest to: "1. Zakaz wypowiadania się w dziale „Prośby o UB” osobom, które nie zostaną poproszone o to.", więc twoje chęci pomocy nie usprawiedliwiają pisania w tematach próśb o ub, sam wiele razy starałem się pomagać i uwierz mi można to załatwić na PW.

Do tego mamy tak jak napisałeś 4 osoby od cs 1.6 i one pomimo roku szkolnego znakomicie sobie radzą, zauważyłem że jedynie w godzinach nocnych tj, okolice 02:00+, są problemy z UB, ale takie prośby zdarzają się raz w miesiącu, więc uważam że niema potrzeby angażowania do tego kolejnej osoby, ale względem tego powinni się wypowiedzieć członkowie UBTeaM, czy taka pomoc jest im potrzebna. 

Powiem szczerze, że Twoje podanie również mnie nie przekonuję. 

 

Oczywiście masz też plusy takie jak, doświadczenie które deklarujesz, jesteś adminem na odd2, wiek też jest plusem, chociaż czasem nie zachowujesz się adekwatnie do niego. 

Na forum siedzisz często i dość długo, do tego jesteś z nami już ponad pół roku, odrobiłeś warny, więc mogę sądzić, że ci zależy,  co również idzie na plus, szczerze to chyba na tyle z tego co mogłem wywnioskować na Twój temat z podania. 

Tak jak już napisałem wyżej jestem na Nie, ale jeśli członkowie UBTeaM uznają, że potrzebna im pomoc to masz również moje poparcie, ponieważ decyzja tak naprawdę powinna należeć do nich i do Karola, Kryptona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności