Skocz do zawartości

Q&A v13 - Odpowiedzi - SzeregowiecPL


SzeregowiecPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za nominację Weronice :D No to do dzieła.

 

 

Pytanie zadane przez: "natalja <M3"

 

[P]: - "PAWEŁ, idzie sobie Pamela Anderson za czasów "słoneczny patrol" i nagle upuszcza jakiś przedmiot na ziemie. Schyla sie i widać jej cały dekold. Jako iż bardzo ją lubisz i szanujesz, sumienie nie pozwala Ci tam spojrzeć, jednak jestes facetem. Spojrzysz na rozgrzane cycuszki? xd"

 

[O]: Nie rozumiem, dlaczego sumienie nie pozwoliłoby mi spojrzeć? Pewnie tak. Taka natura.

 

 

Pytania zadane przez: "Weronikaa"

 

[P]: - "Lubisz wypić?"

 

[O]: Sporadycznie, rzadko pijam coś mocniejszego, ostatnio nawet mniej piw piję. Jak miałem wolne to lubiłem spróbować różnych w poszukiwaniu jakiegoś fajnego smaku, kilka znalazłem, a na kilku się zawiodłem. Jak znajomi mnie zapraszają na jakieś wyjście i nalegają, żebym coś wypił to mogę, chociaż zdarzyło się sporo wyjść, gdzie wolałem siedzieć o 'suchym pysku'.

 

[P]: - "Jakie piwo lubisz najbardziej?"

 

[O]: Coś z browaru PINTA. Na przykład:

04qXr8N.jpg

 

 

[P]: - "Czemu nie chcesz usunąć tego okropnego screena?!"

 

[O]: Którego? Tego? - 

XtnlCKI.png

 

 

[P]: - "Czemu lubisz mnie szantażować? ._."

 

[O]: Ja nigdy Cię nie szantażuje, co najwyżej atakuję, ponieważ "Najlepszą obroną jest atak".

 

[P]: - "Dlaczego właśnie wybrałeś wojsko?"

 

[O]: Wybrałem ten kierunek, ponieważ zawsze czułem się w tym środowisku dobrze, to mnie interesowało i to lubię. Bardziej rajcuje mnie ubrudzenie się, zmęczenie, strzelanie itd niż poprawianie makijażu przed lustrem.

 

[P]: - "Jakieś studia? Jak tak to jakie?"

 

[O]: Na pewno tak, tylko nie wiem czy będą to studia, czy szkoła na poziomie studyjnym. Chodzi mi tutaj o to, że pójdę na studia Informatyczne (Programowanie/ Zarządzanie sieciami), albo do szkoły podoficerskiej z studium oficerskim, a jak się uda to do szkoły oficerskiej i tam nie będzie czasu na 'życie studenckie'.

 

[P]: - "Ile masz wzrostu?"

 

[O]: Nie należę do najwyższych, mierzę niecałe 180cm.

 

[P]: - "Co lubisz robić w wolnym czasie?"

 

[O]: Odpowiedź rzeka.. dużo rzeczy, jeździć rowerem, jeździć i robić różne rzeczy samochodem, biegać, wychodzić gdzieś ze znajomymi, uwielbiam strzelać, gram w różne gry, długo by wszystko wymieniać.

 

[P]: - "Dlaczego Paweł to bot?"

 

[O]: To pytanie zadaj jemu, nie mi.

 

[P]: - "Jakieś inne gry niż cs?"

 

[O]: Tak, naturalnie. Uwielbiam gry gdzie mogę grać z kimś i się wczuć np. ArmA2, jak i również uwielbiam gry ze świetną fabułą np. The Last Of Us.

 

[P]: - "Masz jakieś rodzeństwo? Siostra/brat?"

 

[O]: Nie, jestem jedynakiem i tak jestem z tego powodu bardzo zadowolony.

 

[P]: - "Lubisz mnie?"

 

[O]: Jak na osobę z którą pisze się na SB tak, wydajesz się w porządku. Jakby było w innych sytuacjach? Nie wiem, może być Cię nie lubił, a może na odwrót. Nie było dane sprawdzić.

 

 

Pytania zadane przez: "Wujek Paweł.?"

 

[P]: - "Lubisz mnie?"

 

[O]: Podobna odpowiedź jak przy pytaniu, które zadała "Weronikaa" Jak na osobę z którą pisze się na SB to tak, a jak byłoby w innych przypadkach tego nie wiem, chociaż mam do Ciebie taki uraz iż, uważasz, że niektórzy nie potrafią patrzeć na różne sprawy obiektywnie, a moim zdaniem sam w wielu kwestiach nie jesteś obiektywny. Prosta różnica perspektyw.

 

[P]: - "Co lubisz robić w wolnym czasie?"

 

[O]: "Odpowiedź rzeka.. dużo rzeczy, jeździć rowerem, jeździć i robić różne rzeczy samochodem, biegać, wychodzić gdzieś ze znajomymi, uwielbiam strzelać, gram w różne gry, długo by wszystko wymieniać."

 

[P]: - "Ile masz wzrostu?"

 

[O]: "Nie należę do najwyższych, mierzę niecałe 180cm."

 

[P]: - "Ćwiczysz coś?"

 

[O]: Tak. Granaty w CS GO.., a tak poważnie to Krav maga, wyczynowy kite-surfing, strzelanie do celu z dużych odległości.

 

[P]: - "Prawda, że moja żona lubi wypić? xD"

 

[O]: Prawda.

 

[P]: - "Spotykasz dziewczynę, która Ci się w uj podoba, chcesz do niej zagadać, od czego zaczynasz?"

 

[O]: To zależy od sytuacji, czasu i mojej ogólnej sytuacji mentalnej. "Zapytam o to czy ma pożyczyć kartkę i długopis i następnie zapytam o jej numer" Nie no serio, nie wiem, tak jak napisałem. Wszystko zależy od sytuacji.

 

[P]: - "Jak trafiłeś do nas na sieć?"

 

[O]: Wszedłem przypadkiem na serwer CS GO 3mapy FFA, grałem, grałem i postanowiłem założyć konto na forum i taka jakoś się zaczęło.

 

[P]: - "Co cię tutaj trzyma?"

 

[O]: Nic, to że odejdę jest pewne, to tylko kwestia czasu i tego czy akurat chcę tu być.

 

[P]: - "Wercia to bot co nie? ;/"

 

[O]: Nie wiem, nigdy z nią nie grałem. Na SB na sztuczną inteligencje nie wygląda, co najwyżej na przepitą.

 

 

Pytania zadane przez: "Q♥een Besiałke"

 

[P]: - "Masz dziewczynę?"

 

[O]: Na razie nie i to chyba lepiej bo już chyba nie miał czasu w ogóle na nic.

 

[P]: - "Kiedy znów pooglądamy coś... ?? :69:"

 

[O]: Chyba raczej kiedy w końcu coś pooglądamy.

 

[P]: - "Dlaczego nick Szeregowiec?"

 

[O]: Nigdy się dokładnie nad tym nie zastanawiałem, chociaż raczej dlatego gdy zaczynałem na YouTube to tak jakbym zaczynał w wojsku czyli od najniższego stopnia czyli właśnie Szeregowego, no i nie zapominajmy o końcówce "PL". Zostało to dodane ze względu na to, że potrafię godnie reprezentować swój kraj w grach społecznościowych.

 

[P]: - "Ulubiony kolor?"

 

[O]: Sam zielony, sam niebieski, albo mix pomarańczowo- czarnego.

 

[P]: - "Lubisz mnie?"

 

[O]: Tak, przyjemnie się z tobą piszę, można się z tobą powyzywać na odstresowanie, nie bierzesz wszystkiego na poważnie, no i dawniej grało się z tobą świetnie silverowe mmy.

 

[P]: - "Jak się widzisz za 10 lat?"

 

[O]: Jeszcze się nie widzę, nie wiem jak wszystko się potoczy, raczej żyję teraźniejszością z lekkim planowaniem wprzód.

 

 

Pytania zadane przez: "M@jki H@rdcor"

 

[P]: - "Czemu uważasz, że Wercia to alkus? (nie zaprzeczam :D) "

 

[O]: Uważam tak ze względu na to, że sama napisała, że lubi wypić.

 

[P]: - "Masz zwierzę? Jak tak to jakie i jak się zwie."

 

[O]: Tak mam, owczarka niemieckiego, Zwie się Prado

 

[P]: - "Czemu CS:GO?"

 

[O]: Dlatego, że jest to gra przede wszystkim drużynowa, trzeba się jej uczyć. Z jakim timingmiem wchodzić, uczyć się taktyk, rzucania odpowiednich granatów, zachowania w różnych sytuacjach, komunikacji ze swoimi współzawodnikami, nie jest to również gra dla każdego. CS GO również dlatego, że bardzo interesuje się e-sportem ogólnie w CS już od dawna, a 1.6 i css już się w tej dziedzinie skończył.

 

[P]: - "Co Cię skłoniło w stronę wojska?"

 

[O]: " Wybrałem ten kierunek, ponieważ zawsze czułem się w tym środowisku dobrze, to mnie interesowało i to lubię. Bardziej rajcuje mnie ubrudzenie się, zmęczenie, strzelanie itd niż poprawianie makijażu przed lustrem. "

 

[P]: - "Co lubisz robić? Prócz degustacji?"

 

[O]: "Dużo rzeczy, jeździć rowerem, jeździć i robić różne rzeczy samochodem, biegać, wychodzić gdzieś ze znajomymi, uwielbiam strzelać, gram w różne gry, długo by wszystko wymieniać."

 

 

Pytania zadane przez: "Shanell"

 

[P]: - "Czemu nie lubisz ze mną rozmawiać?"

 

[O]: Nigdy nigdzie, nie napisałem, ani nie powiedziałem, że nie lubię z tobą rozmawiać. Po prostu faktem jest iż nigdy z tobą nie rozmawiałem, nie było okazji, ani takiej potrzeby. Nigdy nie rozmawialiśmy więc nie wiem czy lubię z tobą rozmawiać czy też nie.

 

[P]: - "Jestem bardzo zła? :("

 

[O]: Nie znam Cię, nie wiem, nie mam podstaw by Cię ocenić.

 

[P]: - "Masz jakąś pasję?"

 

[O]: Mam, samochody, informatyka, militaria, ale przede wszystkim kite-surfing.

 

[P]: - "Jesteś nolifem?"

 

[O]: Zależy jak odebrać to pytanie, chociaż często tak, lubię siedzieć do późna w nocy, szkoda mi czasu na sen, mój organizm jest przyzwyczajony do 4-5 h snu, chociaż 10 h też nie pogardzę.

 

[P]: - "Lubisz psy? Jakie?"

 

[O]: Lubię owczarki niemieckie, husky syberyjski, mopsy, Rottweilery.

 

[P]: - "Czemu taki nick?"

 

[O]: "Nigdy się dokładnie nad tym nie zastanawiałem, chociaż raczej dlatego gdy zaczynałem na YouTube to tak jakbym zaczynał w wojsku czyli od najniższego stopnia czyli właśnie Szeregowego, no i nie zapominajmy o końcówce "PL". Zostało to dodane ze względu na to, że potrafię godnie reprezentować swój kraj w grach społecznościowych. "

 

[P]: - "Masz swój świat i swoje kredki tak jak Ja ?"

 

[O]: Tak mam swoje kredki i swój świat, chociaż jestem świadomy, że świat jest tylko jeden a ja jestem tylko małą jego częścią.

 

 

Pytania zadane przez: "rock"

 

[P]: - "Czy podobają Ci się dziewczyny ubrane w wyzywający sposób?"

 

[O]: Czy ja wiem, jakoś nie jest to szczególnie dla mnie ważne, ważniejsze jest by umiała o siebie zadbać, była sobą i była ubrana 'wyzywająco' dla swojego mężczyzny.

 

[P]: - "W jakim bohaterze z bajki podkochiwałeś się jako dziecko?"

 

[O]: W żadnym, serio w żadnym. Pamiętam, że lubiłem oglądać "Kubusia Puchatka", ale nigdy jakoś nie podkochiwałem się, ani nie brałem ponad inne jednego bohatera.

 

[P]: - "Jaki jest twój ulubiony sport?"

 

[O]: - E-sport hehe, nie no. Najbardziej ulubionym jest strzelectwo.

 

[P]: - "Lubisz wypic?"

 

[O]: "Sporadycznie, rzadko pijam coś mocniejszego, ostatnio nawet mniej piw piję. Jak miałem wolne to lubiłem spróbować różnych w poszukiwaniu jakiegoś fajnego smaku, kilka znalazłem, a na kilku się zawiodłem. Jak znajomi mnie zapraszają na jakieś wyjście i nalegają, żebym coś wypił to mogę, chociaż zdarzyło się sporo wyjść, gdzie wolałem siedzieć o 'suchym pysku'."

 

[P]: - "Jak spedzasz wolny czas?"

 

[O]: - "Dużo rzeczy, jeździć rowerem, jeździć i robić różne rzeczy samochodem, biegać, wychodzić gdzieś ze znajomymi, uwielbiam strzelać, gram w różne gry, długo by wszystko wymieniać."

 

 

A teraz nominuję Tytytyty Tymbarkową! "Tymbarkowa x3" Niech też się męczy z odpowiedziami! ^^

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł widzę, że tego samego wzrostu jesteśmy, piona :D

Odpowiedzi na poziomie + :D

 

 

 

[O]: Podobna odpowiedź jak przy pytaniu, które zadała "Weronikaa" Jak na osobę z którą pisze się na SB to tak, a jak byłoby w innych przypadkach tego nie wiem, chociaż mam do Ciebie taki uraz iż, uważasz, że niektórzy nie potrafią patrzeć na różne sprawy obiektywnie, a moim zdaniem sam w wielu kwestiach nie jesteś obiektywny. Prosta różnica perspektyw.

Szanuję 8) 

Edytowane przez Wujek Paweł.?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ! Fajnie się czytało 

Szeregowiec ja za 4 lata też do wojska się wybieram :D. Uuuu sztuki walki o ile się nie mylę to krav maga to bardziej samoobrona ;) ja chodzę na muya tai (czy jak to się pisze) to tam masz złączone boks, krav mage i kickboxing polecam :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[P]: - "Lubisz mnie?"
[O]: Tak, przyjemnie się z tobą piszę, można się z tobą powyzywać na odstresowanie, nie bierzesz wszystkiego na poważnie, no i dawniej grało się z tobą świetnie silverowe mmy.

 

Ahhh te silvery, kurcze.. :D Pograłabym znów haha <3 Dzięki mordeczko :cmok:
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czytało, serio, ale:


[P]: - "Wercia to bot co nie? ;/"

[O]: Nie wiem, nigdy z nią nie grałem. Na SB na sztuczną inteligencje nie wygląda, co najwyżej na przepitą.

 

Nie wyglądam na przepitą :/

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności