Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie barciaKKK|.


Barciak

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Nick: barciaKKK|.

2. Imię: Patryk

3. Wiek: 16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Słuchawki w naprawie, ale już wielokrotnie używałem chatu głosowego.

6. Składka (Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/barciaKKK%7C./193.33.176.64:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Patryk, jestem z Kielc. Interesuję się Basketem i oczywiście cs'kiem. Na serwerze nie widuję żadnego admina prócz SpejSon'a, Rossi'ego i oczywiście Shady'iego. Chcę umilić grę innym graczom jak i pomóc serwerze.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: W tym momencie nie posiadam.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4h

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W dni robocze to zazwyczaj 15-21, a zdarzy się że i rano wejdę na godzinkę :D W weekendy raczej 13-18 Wszystko zależy od szkoły.

12. Staż w grze counter strike 1.6: 2358h na steam + jakoś 2 latka na ns

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak

 

Shady napisałem Ci coś na pw., mam nadzieję że zrobisz to o co Cię tam poprosiłem.

Proszę już nie odpowiadać na to podanie.

Edytowane przez Barciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE.

 

- Kultura nie jest twoja mocna stroną. Zreszta gdy dostałes ss'y ode mnie to pokazałes swoje łapki. Zreszta dzisiaj tez miałes jakies sapy do mnie o to że napisałem KUWA i według ciebie było to było przeklenstwo. Jesli ty chcesz sie zachowywac tak po otrzymaniu rangi Administratora to życze ci powodzenia.

- Piszesz że możesz poswiecic 3-4H. Fakt jesli sie klikniew GT z całego miesiaca twoją aktywnosc to na początku widac że te 3-4h były poswiecone ale teraz jakos tego nie widac.

 

 

EDIT - Nie rozumiem o co ci teraz chodzi? o kulture w tym podaniu czy na serwerze? jesli chodzi na serwerze to fakt używam jej ale to tylko wtedy jak ktos mnie wkur*i. Na ogół to jestem bardzo spokojny. 

Tyle ode mnie.

Edytowane przez rock
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na NIE.

 

- Kultura nie jest twoja mocna stroną. Zreszta gdy dostałes ss'y ode mnie to pokazałes swoje łapki. Zreszta dzisiaj tez miałes jakies sapy do mnie o to że napisałem KUWA i według ciebie było to było przeklenstwo. Jesli ty chcesz sie zachowywac tak po otrzymaniu rangi Administratora to życze ci powodzenia.

- Piszesz że możesz poswiecic 3-4H. Fakt jesli sie klikniew GT z całego miesiaca twoją aktywnosc to na początku widac że te 3-4h były poswiecone ale teraz jakos tego nie widac.

 

Popraw kulturę bo czasami Ci jej brakuję , rozumiem każdy ma słabsze chwile gdzie może użyć wulgaryzmów . Ja nie jestem święty czasami tez napiszę na czacie kur** , za co zawsze przepraszam ,  ale u Ciebie jest za dużo wulgaryzmów ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę serwer ma zapotrzebowanie na adminów, tym bardziej, że ostatnio Zborek odpadł, bo grał na SOFTWARE (niedozwolone renderowanie), to jestem na tak, lecz tylko z warunkowym okresem próbnym (tu już opiekun ustali, w przypadku pozytywnego rozpatrzenia podania), gdyż są skargi na twoją kulturę, lecz grasz dużo na naszej sieci i do tego dość długo. 

Jestem bardziej na tak niż na nie, ponieważ znam Cię dość dobrze z SB, bardzo często zdarza się nam wymienić parę zdań i w oparciu o to uważam, że będziesz się nadawał na admina, nie wiem, nie zauważyłem jakiś szczególnych problemów z kulturą na forum, to na serwerze też aż tak źle nie musi być. Każdemu może się coś "wymsknąć" jesteśmy tylko ludźmi. Jak wyżej napisałem okres próbny dla Ciebie. 

Powodzenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jeszcze jestem na NIE.

 

Nie udzielasz się na serwerze a gdy już to robisz to wyzywasz i bluzgasz niestety.

 

Poczekaj jeszcze popraw swoje zachowanie. Nie wyobrażam sobie Ciebie na tej posadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności