Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

wpadłem na taki pomysl, aby dodac funckje zabierz dodany respekt od jakiejsc cechy, aby przekazac ja na inna. Aby uniknac niechcianych missclickow itd., pozatym bedzie to fajna opcja jezeli jakis gang bedzie maxowal najpierw jedna rzeczy i jak stwierdza ze jednak woleli by cos innego to ten czas wlozony w zarabianie respektu sie nie zmarnuje.

Edytowane przez Vroy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, lecz droso powiedział wcześniej, że nie będzie takiej możliwości.

 

Ja proponuje dodać, żeby po wpisaniu frazy "nb" albo "przenikalnosc" pojawiała sie kolorowa notka u ct, tak samo jak po wpisaniu powtórz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje dodać, żeby po wpisaniu frazy "nb" albo "przenikalnosc" pojawiała sie kolorowa notka u ct, tak samo jak po wpisaniu powtórz.

Jestem za, widzialem to na innym serwerze JB tylko tam bylo to w !menu ale takie cos tez bylo by dobre.

 

Pozdrawiam Kenny  :D 

Edytowane przez Kenny★ZeZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pewien pomysł mianowicie :

- dodać do sklepu TT zmniejszenie czasu czekania na ruletke np. <10k> 

a co chodzi o życzenie Walke na granaty :

- naprawić to (jest tylko jeden rzut (jeden nade) a po rzucie walka się buguje)

 

Pozdrawiam Kenny  :D 

Edytowane przez Kenny★ZeZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OG tak że daje ci jednego granata gdy go wyrzucisz to nie dodaje ci więcej tylko biegasz bezczynnie :P.

Edytowane przez WujoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać pozycje modlitwy tzn:

-Na kucaka patrzeć się maxymalnie w góre i totalny bezruch  :zab:

 

Pozdrawiam Kenny  :D 

Na nie, bez sensu :|

 

Propounuję uwzględnić w regulaminie to że pozycja buntu:

Totalny bezruch na kucaka patrząc się maksymalnie w dól.

zamiast:

Stanie w miejscu na kucaka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuje dodać pozycje modlitwy tzn:

-Na kucaka patrzeć się maxymalnie w góre i totalny bezruch  :zab:

 

Pozdrawiam Kenny  :D 

Właśnie to nie ma sensu wogóle. :P

 

 

 

 

 

Propounuję uwzględnić w regulaminie to że pozycja buntu:

Totalny bezruch na kucaka patrząc się maksymalnie w dól.

zamiast:

Stanie w miejscu na kucaka

To można uwzględnić ponieważ dużko graczy buntuje się na chacie że jest FK bo dokładnie tego nie rozumią. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zorganizować konkurs aktywności taki jak ten.

Cytuje:

"Witajcie ! Chciałbym zorganizować konkurs aktywności na tym serwerze, bo jak wiadomo, po świętach jesteście wypoczęci i macie dużo energii do grania na nerwach strażnikom i do pilnowania więźniów

 

Dobrze, może powiem wam na czym będzie to polegało ^^

 

Jak sama nazwa mówi, trzeba być aktywnym na serwerze w dniach od 03.01.2016 do 21.01.2016.

 

Zasady są proste: -baw się dobrze, nie nabijaj czasu na spekcie

 

Przejdźmy do części najważniejszej ^^

 

Nagrody:

 

1 miejsce-Vip na okres 30 dni 2 miejsce-20 000 pkt. respektu 3 miejsce-15 000 pkt. respektu

 

Jeśli chcesz wziąć udział, pamiętaj o tym, że trzeba się wypisać według wzoru. Każde inne posty typu "ale fajny/głupi ten konkurs" będą brane pod uwagę jako SPAM.

 

Wzór:

 

Nick: Screen Twojego czasu na GT przy rozpoczęciu konkursu: Screen Twojego czasu na GT przy zakończeniu konkursu:

 

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia !"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W sumie nie wiem czy napisać to w propozycjach czy w dyskusji, ale napiszę tutaj. Nudziło mi się i postanowiłem, że zrobie pewną tabelkę. Może to być przydatne zarówno prowadzącym jak i więźniom. W tej tabeli rozpisałem podstawowe zakazy jak i nakazy typu "Totalny bezruch" czy "zakaz wyjścia z celi". Moim zamiarem jest to, żeby odciążyć trochę pamięć prowadzącego jak i więźniów, żeby nie było sytuacji "Dałem im totalny czy tylko bezruch?" lub "Ejj, mamy zakaz wyjścia z celi czy nie??" Więc wystarczy tylko wydrukować sobie taką małą tabelkę, wziąć do ręki np. ołówek, słuchać prowadzącego i zaznaczać polecenia, które nam wydał. Unikniemy w ten sposób wiele konfliktów o komendy. Prowadzący wydaje polecenie np. "Zakaz wyjścia z celi", a więzień zaznacza w tabeli przy tej komendzie "ptaszka" (kto jakiego woli :P ). Kiedy prowadzący odwołuje zakaz - przekreślamy zaznaczenie. Jeśli prowadzący odwoła nam "wszystkie zakazy jak i nakazy", możemy po prostu przejść do następnego wiersza i w nim zaznaczac nowe polecenia.  W ten sposób nie musimy się tak skupiać i zapamiętywać rozkazów. Czasami prowadzący daje nam ich naprawdę sporo i często się gubimy i o niektórych zapominamy. 

Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem, czy się nie zapętliłem, ale jestem zmęczony :P 

Dołączam zdjęcie tabelki. Jak administracja się zgodzi/da uprawnienia  to moge wstawić plik w Excel'u do wydrukowania. 

post-19395-0-59648500-1452214270_thumb.jpeg

Edytowane przez Matthew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamięć prowadzącego :D sorry, ale jak ktos nie pamieta co dał to powinien wziąć leki :D

 

PO ZA TYM JAK NIE POTRAFICIE SPAMIĘTAĆ TO PO CO DAJECIE TYLE ZAKAZÓW I NAKAZÓW?

 

P.S Przydałby się jakis limit poleceń "na raz"

Edytowane przez OG droso
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Mam propozycje dla rozwinien gangow:

1. Na 0/20 albo 0/25 kazde dodanie dodaje jeden pocisk w magazynku. np. ak47 zamiast miec 30/90 ma 55/90.
2. Pomysl gracza Aaskader. Mniejszy dmg przy upadku z wysokosci.
3. To co powtarza wiele osob, zmniejszony czas ruletki.
4. Zmniejszony otrzymywany dmg w glowe.

5* Mozliwosc wplaty respektu na VIP konto. Polega to na tym, ze gracze ktorzy uzbieraja 1000000 (milion respektu) otrzymuje VIPa na miesiac :D

Pozatym odnosnie tych ras:

Nie wiem ile dmg daje ten "czarny", ale mysle ze +5 hp dla bialego to troszke zamalo, wnioskuje o 10-20.
Azjata ma slabe rozwiniecia.
Pozatym proponuje ulepszanie tych "klas" na zasadzie indywidualnej, czyli nie w gangu lecz kazdy sobie.

Pozdrawiam

Vroy

Edytowane przez Vroy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droso pewnie masz rację, ale naprawdę wieeeeleee razy zdarzają się sytuacje, w których prowadzący zapomina co dał. Bardzo często to się zdarza. No a więźniowie jeszcze częściej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności