Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem całkiem powinna zostać usunieta mapa lub gracze na niej

Przeszkadza to w WG/KD/Survival

nie bedzie tez konfidencenia na graczy którczy uciekli

Po to jest zakaz podpowiadania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiadomo, jak ten zakaz podpowiadania wychodzi... Ile razy mi niektórzy gracze na pw wysyłali info, chociaż nie prosiłem nawet :V A jak już takie szalone pomysły pojedynków są, to ja bym zaproponował pojedynek na fleshe, każdy ma po 1 hp i się rzucamy :D Wiem, że już było z wabikami, ale przy okazji fleshy byłoby też ciekawiej, bo wiadomo, jak one działają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co się dzieje na serwerze to "patologia".

Tak jak black pisze w swojej rezygnacji, na serwerze brakuje "twardej ręki"

Proponuję dlatego, aby od dnia dzisiejszego, KAŻDA osoba używająca mikro bez mutacji, gdy nie ma nic ważnego do dodania, dostawała !pmute.

Wchodząc na serwer, i będąc zmuszonym do dania ok 5 mutów na sam START, w późniejszej czasie rozgrywki kolejne 10, to nic fajnego, to mija się z celem.

Jedyne osoby, które mogłyby używać mikro to administracja, osoby w CT i osoby które mają coś ważnego dodania bądź gdy zabawa wymaga użycia mikrofonu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co się dzieje na serwerze to "patologia".

Tak jak black pisze w swojej rezygnacji, na serwerze brakuje "twardej ręki"

Proponuję dlatego, aby od dnia dzisiejszego, KAŻDA osoba używająca mikro bez mutacji, gdy nie ma nic ważnego do dodania, dostawała !pmute.

Wchodząc na serwer, i będąc zmuszonym do dania ok 5 mutów na sam START, w późniejszej czasie rozgrywki kolejne 10, to nic fajnego, to mija się z celem.

Jedyne osoby, które mogłyby używać mikro to administracja, osoby w CT i osoby które mają coś ważnego dodania bądź gdy zabawa wymaga użycia mikrofonu.

Dokładnie, ale jednak dałbym im szanse, jeżeli się chcą coś zapytać czy coś, to niech pytają łatwiej jest się zapytać niż napisać lecz jeżeli dalej bedą np. śmiać się do mikrofonu... [Ludzie smiać to się możecie przed monitorem po co trzymacie przycisk "K" (zależy jak kto ma) jeżeli nie macie nic do powiedzenia to się nie odzywajcie!] zamiast !pmute to najpierw !mute pożniej od razy !pmute i serwerowi na prawdę to pomoże! Nowi gracze zostaną a nie odchodzą na inną sieć.

 

A tak wracając "twardej ręki?" niedługo już nikogo nie bedzie bo aktualnie na serwerze to nie wiem kto "ma jaja", administracja boi się używać swojej władzy! Ludzie TO WY DECYDUJECIE nie bójcie się słów typu "bo złoże na ciebie skargę" to i tak z tego nic nie bedzie, Przez pół roku odkąd byłem Adminem słyszałem to i obelgi milion razy w moją stronę i co jak to się kończyło? Ani jednak złożonej skargi nie było, jedynie zażalenia do mnie... (nie mówie tutaj o miss clicach z permem XD) ZAWSZE administracja ma racje (o ile myśli racjonalnie, a taka właśnie osoba powinna być na tym miejscu).

 

Kardzio akurat nie mówię o tobie bo jesteś nowy i ja jeszcze Twojej akcji nie widziałem xd. Nie mówię też o kazdym, ale o większości.

 

 

Edition GT

 

Szkoda, że nie za mojej kadencji, bo z chęcią bym sie wypowiedział.

 

 

Psycho jesteś z Lublina??

Edytowane przez B!@ck
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ale jednak dałbym im szanse, jeżeli się chcą coś zapytać czy coś, to niech pytają łatwiej jest się zapytać niż napisać lecz jeżeli dalej bedą np. śmiać się do mikrofonu... [Ludzie smiać to się możecie przed monitorem po co trzymacie przycisk "K" (zależy jak kto ma) jeżeli nie macie nic do powiedzenia to się nie odzywajcie!] zamiast !pmute to najpierw !mute pożniej od razy !pmute i serwerowi na prawdę to pomoże! Nowi gracze zostaną a nie odchodzą na inną sieć. 

 

A tak wracając "twardej ręki?" niedługo już nikogo nie bedzie bo aktualnie na serwerze to nie wiem kto "ma jaja", administracja boi się używać swojej władzy! Ludzie TO WY DECYDUJECIE nie bójcie się słów typu "bo złoże na ciebie skargę" to i tak z tego nic nie bedzie, Przez pół roku odkąd byłem Adminem słyszałem to i obelgi milion razy w moją stronę i co jak to się kończyło? Ani jednak złożonej skargi nie było, jedynie zażalenia do mnie... (nie mówie tutaj o miss clicach z permem XD) ZAWSZE administracja ma racje (o ile myśli racjonalnie, a taka właśnie osoba powinna być na tym miejscu).

 

Chodzi właśnie o to, że teraz tak jest, a po tym jak dasz mute, to na następnej mapie znowu gracz dostanie mute, administracja nie da rady pamiętać nicków 100 osób, którym ma dać !pmute, więc to prawie zawsze zakończy się zwykłym mutem.

Co do tych "jaj" to masz absolutną racje, jest kilka osób w administracji, którzy ich nie mają, i ABSOLUTNIE nie powinny dostać się na stanowisko.

Moim zdaniem powinniśmy zrobić "przegląd" administracji, w którym każdy adminstrator/guard wyrazi opinie nad resztą (np. na pw do besi), ta zliczyłaby to, i podjeła decyzje, czy aby na pewno każdy powinien zostać przy posadzie którą aktualnie pełni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje żeby przedłużyć czas przygotowania się do survivalu (ten w którym tt są nieśmiertelni - teraz jest to 10 sekund) do minimum 20 - 30 sekund. Ponieważ niektórzy broń mają odrazu po zaczęciu się rundy lub szybko ją zdobywają (kiedy jest np. blisko cel) i sporo osób ledwo zdąży opuścić cele i już dostają przysłowiową kulkę w łeb. pozdrawiam, fugo :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zaproponować aby Guardzi mieli dostęp do widoku czatu To Admins. Mialem wiele takich sytuacji ze jak bylem jedyna administracja na serwerze to wielu mi pisalo ze np. ktos buguje mape ale zylem i nie mialem jak to sprawdzic. W tym momencie taki Guard nie wie czy osoba klamie czy nie. Mysle ze to mogloby pomoc Guardom w funkcjonowaniu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł Fanty mi się bardzo podoba, może być przydatne. Co do mutów, faktycznie przyda się trochę tym porzucać bo faktycznie, tak jak pisał Blacku i GT, jak się jest regularnie to się tego nie zauważa, ale ostatnio wyskakują mi 2/3 dniowe przerwy ( nadchodząca sesja,praca + juwenalia <3 ) i po takiej przerwie jak się wchodzi na serwer to trzeba słuchawki zdejmować na dzień dobry :V 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chowany

1. "Zaciemniony Radar" - A może zwyczajnie wyłączony? Często CT nie widzi terrorysty, jednak wyskakuje mu magiczna kropka na radarze i wie gdzie go szukać.

2. Ciemność jak w 1.6 - Wszędzie ciemno jak w (wiecie gdzie), mamy określony obszar widoczności - strona w którą się patrzymy widać więcej (da się to zrobić, widziałem dzisiaj coś takiego na jakims jailu cs:go)

3. Podczas chowanego możemy oglądać tylko stronę strażników - Brak magicznego info z teamspeaka/skypa/steam itd.

 

#Edit

Kolorowe smoki dla VIPów, chyba że mamy przeciążony serwer :( [https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=264483]

Edytowane przez Szyberek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chowany

1. "Zaciemniony Radar" - A może zwyczajnie wyłączony? Często CT nie widzi terrorysty, jednak wyskakuje mu magiczna kropka na radarze i wie gdzie go szukać.

2. Ciemność jak w 1.6 - Wszędzie ciemno jak w (wiecie gdzie), mamy określony obszar widoczności - strona w którą się patrzymy widać więcej (da się to zrobić, widziałem dzisiaj coś takiego na jakims jailu cs:go)

3. Podczas chowanego możemy oglądać tylko stronę strażników - Brak magicznego info z teamspeaka/skypa/steam itd.

 

#Edit

Kolorowe smoki dla VIPów, chyba że mamy przeciążony serwer :( []https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=264483]

Tk

Tak

Tak

Nie, zmienianie modeli broni jest zabronione przez volvo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chowany

1. "Zaciemniony Radar" - A może zwyczajnie wyłączony? Często CT nie widzi terrorysty, jednak wyskakuje mu magiczna kropka na radarze i wie gdzie go szukać.

2. Ciemność jak w 1.6 - Wszędzie ciemno jak w (wiecie gdzie), mamy określony obszar widoczności - strona w którą się patrzymy widać więcej (da się to zrobić, widziałem dzisiaj coś takiego na jakims jailu cs:go)

3. Podczas chowanego możemy oglądać tylko stronę strażników - Brak magicznego info z teamspeaka/skypa/steam itd.

 

#Edit

Kolorowe smoki dla VIPów, chyba że mamy przeciążony serwer :( [https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=264483]

Odniosę się tylko do smoke'ow - jestem za. Jest to dozwolone, sam to widziałem na popularnych polskich serwerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, kolorowe smoki? serio? Wystarczy, że jak randomowo wejdę na serwer jb, losowy, to jest nawolne tych modów, że jedyną rzeczą jak można zrobić to wpisać exit i wyłączyć komputer, jest nawalone tak tych modeli, że to wygląda jak bal przedszkolaków, jb to jb, a, że jestem osobą która gra od paru lat od 1.6, i jedyną modem był włożenie czapki i jakoś było dobrze, to po co na siłę dawać zbędne rzeczy? Ja bym wnioskował o dodanie paru map, niestety nie znam żadnych dobrych, ale widziałem u paru osób co to proponawło wiele ciekawych map, może jakieś nowsze? I jestem za, żeby podczas chowanego był ukryty radar/przełaczanie się na tt bo to naprawde psuje zabawe, a podczas kd/wg usuwanie kropek z radaru, lub po prostu wyłączenie go.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podczas kd/wg usuwanie kropek z radaru, lub po prostu wyłączenie go.

nie myślicie do końca nad propozycją, a co jak zostają 3 osoby, na 3 różnych krańcach mapy? szczególnie jeżeli to będą jakieś dzieci bez mikrofonu, powodzenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie do przykładowych zabaw dla prowadzącego:

 

Opis - Bawimy się w wojsko, na moją komendę  baczność  - patrzycie się na mnie, na komendę  w  prawo zwrot - obracacie się w prawą stronę, na komendę w lewo zwrot - w lewą stronę. Pamiętajcie, żeby zawszeobracać się względem waszej aktualnej pozycji, czyli jak patrzyliście się na strażnika i powiedział "w tył zwrot" (wtedy już byliście do niego plecami), a później "w prawo zwrot", to jesteście skierowani na prawo od tej pozycji w której aktualnie staliście. Czyli jak byliście plecami, to obrót w prawo o 90 stopni.

Prowadzący kończy zabawę komendą spocznij.

 

Czemu chciałbym aby zostało to dodane?

Zbyt dużo tłumaczenia za każdym razem, zanim będziesz w połowie masz trzykrotne "powtórz"

nie mówiąc już o sytuacji gdzie mamy wiecej niż 15 więźniów przed sobą :D

Stworzenie pluginu/zabawy ala Dziadek Mróz

Na czym dana zabawa polega?

Mamy CT którzy muszą 'zamrozić' terroryste poprzez uderzenie go nożem - terroryści mogą 'odbić' swojego kolegę z teamu poprzez uderzenie nożem.

Wszystko tworzy naprawdę zajefajną otoczkę na serwerze, nie ma samolubności - każdy z każdym wspólpracujei dobrze się bawi :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyberek podal bardzo fajne propozycje. Do tego dziadka mrozu dodalbym tylko to, ze jesli jestesmy zamrozeni to co sekunde tracimy 10hp

 

Dobry pomysł z tym że "tracimy 10hp" ale wole żeby było np. co 5 sekund 

 

A tak to dobry pomysł Szyberka

 

Pozdrawiam AdamoxPompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do regulaminu proponuję wprowadzenie zasady, w myśl której po zmianie prowadzącego wszyscy więźniowie mają bezruch.

 3.9 Gdy zostanie zabity jeden z Klawiszy pozostała reszta więźniów jest zobowiązana w pozostanie w bezruchu.

 

 

A wszelkie zmiany prowadzącego bez zabicia powinny być przed otwarciem cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności