Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

 3.9 Gdy zostanie zabity jeden z Klawiszy pozostała reszta więźniów jest zobowiązana w pozostanie w bezruchu.

 

 

 

Droso, ale ludzie się tutaj czepiają tego słowa "pozostanie" i mówią "nie mieliśmy bezruchu, wiec jak mamy w nim pozostać? Mozemy biegac. Normalnie." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, aby w zabawie "Dzień ISIS" dać zakaz sojuszy. Gracze HPCX i Kubuś gadali na TS3 i byli nie do pokonania... Kończy się czas i jeden drugiemu da bombe...

 

@EDIT Dodatkowo propozycja - mała, ale może się przydać - gdy ginie Klawisz, na dole oprócz informacji o buncie mogłaby się pokazać również informacja o bezruchu dla więźniów.

 

 

 

Pozdro!

Edytowane przez Hols
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, aby w zabawie "Dzień ISIS" dać zakaz sojuszy. Gracze HPCX i Kubuś gadali na TS3 i byli nie do pokonania... Kończy się czas i jeden drugiemu da bombe...

 

@EDIT Dodatkowo propozycja - mała, ale może się przydać - gdy ginie Klawisz, na dole oprócz informacji o buncie mogłaby się pokazać również informacja o bezruchu dla więźniów.

 

 

 

Pozdro!

1.Za taki "sojusz" należy się slay (przedłużanie). Według mnie nie trzeba pisać do tego żadnego dodatkowego punktu. 

2. Tą informacje też uważam za zbędną. Wystarczy przeczytać regulamin. Jest to wyraźnie napisane. Ci którzy nie będą w bezruchu po śmierci prowadzącego będą ginąć słusznie, za swoją nieznajomość regulaminu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cała ta zabawa ISIS jest całkiem słaba, szczególnie kiedy wszyscy mamy ten sam speed, uważam, że osoba z bombą powinnam mieć lekko większy speed aby mieć jakieś szansę (dosłownie trochę tylko więcej) Bo tak każdy z tego co widziałam ginął. ;d 

 

A co do pisania to to samo co Venom napisał, jest ten pkt. w regulaminie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Za taki "sojusz" należy się slay (przedłużanie). Według mnie nie trzeba pisać do tego żadnego dodatkowego punktu. 

2. Tą informacje też uważam za zbędną. Wystarczy przeczytać regulamin. Jest to wyraźnie napisane. Ci którzy nie będą w bezruchu po śmierci prowadzącego będą ginąć słusznie, za swoją nieznajomość regulaminu. 

Matthew bardzo mądry człowiek :D

 

Speed się załatwi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stworzenie" piłki identycznej jak na cs 1.6


Skoro udało się dosłownie przerobić plugin SJ (SoccerJump) z amxmod na sourcemoda, to może uda się też stworzyć taką piłkę jako osobny plugin?


Priorytetem jest oczywiście możliwość złapania + odrzucenia piłki na klawisz.


Aktualnie wyjście na boisko z graczami nie ma sensu, o czym chyba starym graczom jailbreak 1.6 nie muszę nic wyjaśniać.


Droso - jeśli uda Ci się wprowadzić w życie te propozycję, będziemy jedyni jako  z takim bajerem!


 


 


#Edit 2016-06-06


 4.7 W przypadku buntu więzień który nie chce w nim uczestniczyć ma prawo schować się w celi ~ Klawisz nie ma prawa zabić go.


Ale przecież kiedy mamy bunt, ginie prowadzący - wszyscy mają bezruch :X

Edytowane przez Szyberek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja dodam, ze warto dodac do menu wardena komendy wylecz, ktora leczylaby tt.

 

Tak, ale może być teamkill, a po co on nam, jesli jest nie potrzebny? :v

Edytowane przez xKardzio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o dodanie do menu prowadzoncego komendy ktora daje więzniom bron 

poniewaz są fajnie miejsca na mapkach np WarRoom gdzie terroryci strzelaja sie miedzy soba niestety jest problem w bawieniu sie w takie zabawy poniewaz nikomu sie nie chce biegac po bron 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemniak to propozycja jest bez sensu jakiś troll wejdzie to ct i będzie każdemu  rozdawał bronie.

Istnieje coś takiego jak vote kick są tez admini po za tym jesli by miały być komendy którymi nie moze bawić sie troll to nie było by Wcale komend

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o dodanie komendy RTV lub przynajmniej wyboru mapy ponieważ wielu graczom sie nie podobają mapy i nie ma admina aby daną mape zmienić dotyczy sie to np ogromnych map gdy jest 4/5 graczy na serwerze wtedy wszelkie zabawy typu Chowany KillDay itp nie mają sensu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o dodanie komendy RTV lub przynajmniej wyboru mapy ponieważ wielu graczom sie nie podobają mapy i nie ma admina aby daną mape zmienić dotyczy sie to np ogromnych map gdy jest 4/5 graczy na serwerze wtedy wszelkie zabawy typu Chowany KillDay itp nie mają sensu 

 

To może zamiast tego, dodać właśnie np. znane z serwerów np. FFA !małamapa.

Gdy jest mniej niż 8 graczy, i ktoś to wpisze, zaczyna się głosowanie, jeśli w głosowaniu wygra "tak", zostanie zmieniona

mapa na jakąś małą. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ale są też mapy które sie nie podobaja czy coś i wszyscy chca zmiany to chociaz zrobic wybor mapy 

 

Ten temat był już omawiany, i Besi wyraźnie powiedziała:

Jeśli będzie głosowanie, to będą grane w kółko te same mapy, tak jak jest teraz, mapy są zawsze różne, i zawsze znajdzie się coś dla każdego..

 

Przepraszam za to, że nie edytowałem poprzedniego postu, lecz chciałem, aby to miało większą widoczność

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zamiast tego, dodać właśnie np. znane z serwerów np. FFA !małamapa.

Gdy jest mniej niż 8 graczy, i ktoś to wpisze, zaczyna się głosowanie, jeśli w głosowaniu wygra "tak", zostanie zmieniona

mapa na jakąś małą. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.

głupi pomysł (na jb)

Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że fajną propozycją byłoby dodanie komendy !nominuj. O co chodzi? Aktualnie na JB jako terrorysta, który dużo się nie buntuje albo nie zabija graczy na zabawach typu KillDay zarabia żenująco mało pieniędzy (to samo w przypadku CT). Komenda, którą można by było wprowadzić miała by na celu nominowanie któregoś gracza TT np. w Survivalu kiedy zostaje ich przypuśćmy 6 i obstawienie na niego ilość pieniędzy, coś jak ruletka. Widziałem, że na serwerze COD jest takie coś i tam obstawia się drużynę która wygra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że fajną propozycją byłoby dodanie komendy !nominuj. O co chodzi? Aktualnie na JB jako terrorysta, który dużo się nie buntuje albo nie zabija graczy na zabawach typu KillDay zarabia żenująco mało pieniędzy (to samo w przypadku CT). Komenda, którą można by było wprowadzić miała by na celu nominowanie któregoś gracza TT np. w Survivalu kiedy zostaje ich przypuśćmy 6 i obstawienie na niego ilość pieniędzy, coś jak ruletka. Widziałem, że na serwerze COD jest takie coś i tam obstawia się drużynę która wygra ;)

Zwiększyłem kasę za zabicia / rundę więc niepotrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje, zeby na zabawie dzieci ISIS bylo tak, ze jak mamy bombe i "wejdziemy" w osobę bez bomby to automatycznie dostaje ta osoba dostaje bombę. Mysle ze to pomogloby pozbyc sie bomby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje, zeby na zabawie dzieci ISIS bylo tak, ze jak mamy bombe i "wejdziemy" w osobę bez bomby to automatycznie dostaje ta osoba dostaje bombę. Mysle ze to pomogloby pozbyc sie bomby

 Uważam że to dobry pomysł,bo ciężko się rzuca tą bombę w kogoś (a tak to łatwiej się pozbyć bomby)

 

Pozdrawiam AdamoxPompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby na zabawie chowany znikneła mgła i poprostu na mapie było ciemno Ct mają latarki które wkoncu miały by jakies zastosowanie pozatym po dodaniu mgły do Chowanego zabawa jest niechetnie wybierana 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności