Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

moją propozycją jest dodanie z powrotem odliczania dopiero po otwarciu cel oraz możliwośc wymiany bluntów na respekt

Sam nie wiem ale też wole żeby wróciło do regulaminu żeby "odliczać po otwarciu cel" , Ponieważ łatwiej jest CT prowadzić, a trudniej jest się zbuntować się gdy dodano że nie musisz odliczać.

 

Czasem jak ktoś bierze duszka to trudniej tez u niego się zbuntować , bo wtedy CT scanuje cała cele.

 

Pozdrawiam AdamoxPompa

Edytowane przez AdamoxPompa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem ale też wole żeby wróciło do regulaminu żeby "odliczać po otwarciu cel" , Ponieważ łatwiej jest CT prowadzić, a trudniej jest się zbuntować się gdy dodano że nie musisz odliczać.

 

Czasem jak ktoś bierze duszka to trudniej tez u niego się zbuntować , bo wtedy CT scanuje cała cele.

 

Pozdrawiam AdamoxPompa

Prosta sprawa, dodanie do regulaminu zakaz skanowania pustych cel w poszukiwaniu duszka i po sprawie. Jailbreak nie polega glownie na buntach a i tak latwo jest sie zbuntowac w momencie wyjscia na mape. Moim zdaniem aktualny stan rzeczy jest dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie odpowiada nowy system, zreszta nikt Wam tego nie narzuca jezeli macie ochotę mowic po otwarciu cel to prosze bardzo ;p

 

Droso nie wyraził zgody wymiany bluntow na respekt, jedynie można to zeobic jezeli wygrało sie w evenxie

 

Adamox, ta zabawa juz była w planach na EVENT, ale pozostaje dopracować szczegóły gdyż widnieją pewne problemy związku z ta zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać do regulaminu:

Zakaz kłamania na !fk

Zakaz nadużywania !fk(nie wpisywania powodu, używania do komunikacji z CT w przypadku gdy jest admin)

CT musi rozpatrzeć !fk, nawet jeśli nie było freekilla

 

Dodać komendę "!ganginfo nazwagangu"

Pokazuje informacje o danym gangu, kto jest założycielem, ilość członków, kto jest VC Liderem, ew. ile punktów mają dodanych/jakie mają bonusów.

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez zakaz nadużywania jest w regulaminie... Chyba logiczne, ze TT moze kłamać, ale nie w przypadku !fk.. Takze możecie kickowac/banować.. Musimy naprawdę az tak dokładny pisac regulamin abyście wiedzieli co można a co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciał bym zaproponować aby administracja dodała plugin na serwer Jail Break który umożliwiał by wysyłanie wiadomości pomiędzy członkami swojego gangu.Niestety nie znalazłem takowego na internecie jeszcze.Musiał bym jeszcze poszukać.Według mnie jest to pomocny plugin, łatwiej będzie porozumieć się ze swoim gangiem.Pozdrawiam i liczę na rozpatrzenie pozytywnie mojej propozycji.

 

//proszę o przeniesienie tematu na forum "propozycje" z racji tego że się pomyliłem dodając go tutaj.

Edytowane przez NovaMaGiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Można

2. Po co? Bez sensu.

3. Jeszcze bardziej bez sensu..

 

 

Ja bym dodał komendę !ganginfo <nazwagangu> która pokazywałaby dany gang (lidera, członków itd)

 

#down

Jestem za

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem opcji powiększenia gangu.  :regulamin:  :regulamin:  :regulamin:

 

 

Droso już się wypowiedział co do powiększania gangu

Wiem, wiem. Zawsze mam jednak nadzieje że zmieni zdanie. :v

Edytowane przez Jan Christian
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droso już się wypowiedział co do powiększania gangu, co do czatu gangu nie widzę zbytniego sensu dodawania go bo w gangu zazwyczaj są twoi znajomi ze steam a na dodatek nie ma zabawy w której możesz coś "taktycznie" obmyślić z gangiem co sprowadza ten pomysł tylko do trybu innowacyjnego, nie żeby był sensowny :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dla prowadzącego dodać komendę !wylecz która leczyłaby wszystkich terrorystów

Juz wiele razy była o tym mowa i kończy się dalej na włączeniu i wyłączeniu !box

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by mi pozwolił, to bym mógł to sam napisać, choć wiem, że on woli swoje autorskie pluginy. Ew. Móglbym napisać, a on by to przejrzał, nie będzie to długie, więc nie zajmie raczej długo czasu.

 

//Z fona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

A ja się  wypowiem odnośnie tego płakania o FreeDMG i tym podobne. 

Od czegoś na serwerze jest medyk, prawda? 

Nie powinno być respienia HP ogólnego dla terrorystów, przykładowo ktoś dostaje karniaki za bicie w ucieczke, ktoś dostanie ostrzegawczego karniaka bo CT poczuł się zagrożony - później ktoś zostanie niesłusznie obity z HP (prowadzący włącza/wyłącza boxa i wszystkim respi się hp).

Według mnie takie coś jest niesprawiedliwe, ktoś powinien umrzeć na hita z kałacha/na zabawie, a hp ma na 2-3 próby.

Jestem zdecydowaniem za tym, aby była możliwość leczenia wybranego terrorysty z listy (coś jak zaznaczanie kolorkami), albo niech box wcale nie leczy więźniowi HP. 

2. 

VIP i jego cios w plecy to coś, co jest nieznośne na tym serwerze. Kiedy ktoś ogarnięty w TT ma VIP'a  + gang na full, to jest jakaś masakra (Przykład Panda).

A jak dodamy jeszcze jakiegoś speeda z ruletki albo coś podobnego (VIP nie może wylosować złych rzeczy), to powiedzcie mi opiekunowie jak takie CT (załóżmy że nawet mg1-mg2) mają dać sobie radę na 5+ VIPów z full gangiem. gdzie przykładowo dwóch z nim na LEM'a-Suprima.

Oczywiście zawsze można nie wypuszczać ich z celi i zabierać na mape 4 osoby jak niektórzy świetni prowadzący (Przykład Arab).

Gdyby to jeszcze faktycznie było w plecy, ale CS:GO jest tak zbugowane, że czasami nawet trafiając kogoś w bok ciała zalicza to jako plecy.

Moim zdaniem powinno to zostać zastąpione czymś innym.

Dalej mi się nie chce pisać ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1

O wiele lepszy pomysł niż !ulecz 

2

Ale jeżeli jesteś dobrym prowadzącym nawet takiego pandę można uchwycić nie zabijając wszystkich w celach. A to zabicie od tyłu nie jest aż tak trudne do ogarnięcia. Po prostu nie idziesz w bliskiej odległości od więźniów plecami ;v

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Moje pomysły:

1.

Ciekawą opcją jest dodanie do ruletki (np. dla vipów) lub do sklepu możliwość dostania deagle z jedną sztuką amunicji bo broń bez naboi jest trochę słaba ;/

2.

Dodanie do gangu możliwości powiększenia gangu ;d

3.

Jako lider gangu zauważyłem problem kosztów przy wyższych ulepszeniach (speed na 10 poziom kosztuje 60k). I pomyślałem że jako do lidera można przesłać respekt to może i blunty? Taki blunt może służyć do ulepszenia gangu na wyższym poziomie np. speed na 10 poziom 20k + 1 blunt. Ta opcja może być alternatywą ulepszenia.

Edytowane przez Jan Christian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności