Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Na Admina


Dead Of You

Rekomendowane odpowiedzi

1. Dead Of You

2. Przemysław 

3. 19

4. [3/10]

5. tak

6. tak

7.  http://www.gametracker.com/servers/

8. Witam mam na Imię Przemek mam 19 lat mieszkam w województwie Mazowieckim. Moje zainteresowania oraz pasa to samochody spędzam nad tym dużo czasu ale zarówno jak i przy komputerze. W cs 1.6 gram już z jakieś 6-7 lat na tym serwerze grałem wcześniej sporo czasu i zaczynam od nowa, mam bardzo dużo wolnego czasu i mogę się zająć serwerem jak i forum w ramach swoich możliwości, tak jak i ze skargami czy nawet cziterami którzy zaczęli się pojawiać z tego co widzę cod mod trochę upadł ostatni raz na tym serwerze grałem rok czy 2 lata temu wgl więcej ludzi było. Myślę że da się to naprawić żeby znowu Cod Mod był popularnym serwerem na cs-classic.

9. Niestety ale nie posiadam

10. Mogę dużo czasu poświęcić na serwerze w godzinach tak zwanych " po szkolnych " zawsze jestem chętny i otwarty na nowe propozycje :D

11. Od Poniedziałku do Piątku tak liczę, że z ok 7 godzin dziennie a w weekendy to jeszcze zależy czy jestem w domu i czy nie pracuję ale jeżeli będę to mogę i nawet cały weekend :D

12. 6-7 lat

13. Tak

 

**

 

Dziękuję za uwagę i mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie ;) z poważaniem Dead Of You 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez NeO12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności