Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekuna


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
Witam,

Szukam osoby aktywnej, która będzie w stanie porządnie zająć się serwerem, głównie chodzi oto by zajmowała się sprawami forum, czyli tworzenie konkursów, rozpatrywanie propozycji, skarg, podań, itd.

 

 

Wzór:

 

Imię:  

Nick: 

Wiek:  

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  

Staż na serwerze:  

STEAM:  

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  

Dlaczego akurat Ty:   

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Sławomir

Nick: Puchatkowy Alkoholik

Wiek: 22 Lat

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Nie umiem dokładnie określić ile. Wszystko zależy od dnia. Myślę że minimalnie 1h, a standardowo 4-5h

Staż na serwerze: Od oficjalnego otwarcia serwera.

STEAM: STEAM_0:1:1578489

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Tak

Dlaczego akurat Ty:Mam Na imię Sławek,pochodzę ze Szczecina. Aktualnie się nie uczę, postanowiłem zająć się pracą. Praca jaką wykonuję to Elewacje. Myślę że jestem osobą wymagającą,otwartą,bardzo pomocną,pracowitą i szybko uczącą się. Staram się pomagać innym jak tylko mogę. Również staram się pomagać sieci, Według mnie, każdy człowiek powinien się kształcić i uczyć przez całe swoje życie. Nigdy jeszcze nie pełniłem funkcji Opiekuna serwera.Nie chcę Opiekuna ze względu na kolor rangi czy też inne przywileje... Myślę że nadam się na to stanowisko i że poradzę sobie z ogarnięciem tego stanowiska

 

Karol.

Jeżeli chodzi o moją aktywność, to mam zgłoszoną, i przez ostatnie 2 tygodnie na serwerze byłem może z raz lub dwa...

Ale 10.10.2015 Czyli za dwa dni, moja aktywność wróci do normy gdyż, wszystkie terminy w pracy mam już wykończone. I nie będzie problemu z moją aktywnością.

Edytowane przez -_-
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Kuba
Nick: Jay McKenzie
Wiek:  17 za 2 miesiące
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: od godz. 17 
Staż na serwerze:  miesiąc
STEAM:  STEAM_0:1:40732661
Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Tak
Dlaczego akurat Ty:  Pochodzę z niewielkiej miejscowości z okolic Szczecinka. Chodzę do 2 klasy liceum, jestem również w samorządzie uczniowskim, co jest równoznaczne z dość sporą ilością obowiązków szkolnych. Uważam jednak, że po południu zawsze znajdę czas na zajmowanie się sprawami serwera. Jest nowy, więc to jest dość spora odpowiedzialność zająć podjąć się opieki tym serwerem. Z chęcią zająłbym się sprawami serwera i jego graczy. Uważam, że jeśli nie mógłbym zostać opiekunem, to chętnie mogę pełnić funkcję pomocnika opiekuna(jeśli jest takowa możliwa).

Pozdrawiam,
Jay.
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

Imię:  Kuba
Nick: Jay McKenzie
Wiek:  17 za 2 miesiące
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: od godz. 17 
Staż na serwerze:  miesiąc
STEAM:  STEAM_0:1:40732661
Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  nie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Tak
Dlaczego akurat Ty:  Pochodzę z niewielkiej miejscowości z okolic Szczecinka. Chodzę do 2 klasy liceum, jestem również w samorządzie uczniowskim, co jest równoznaczne z dość sporą ilością obowiązków szkolnych. Uważam jednak, że po południu zawsze znajdę czas na zajmowanie się sprawami serwera. Jest nowy, więc to jest dość spora odpowiedzialność zająć podjąć się opieki tym serwerem. Z chęcią zająłbym się sprawami serwera i jego graczy. Uważam, że jeśli nie mógłbym zostać opiekunem, to chętnie mogę pełnić funkcję pomocnika opiekuna(jeśli jest takowa możliwa).

Pozdrawiam,

Jay.

 

Przyjmuje Cię, ael musisz zwiększyć aktywność jeszcze bardziej

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności