Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Nessia (powrót?)


neska.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Nessia

2. Imię: Magdalena

3. Wiek: 17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10

5. Mikrofon(Tak/Nie) tak

6. Składka(Tak/Nie): tak


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na imię Magdalena, mam 17 lat. Moje zainteresowania to m.in siatkówka, grafika komputerowa, jak i fotografia. Złożyłam podanie na admina, aby pomóc obecnym.Ostatnio często bywając na forum, widzę zgłoszenia, co oczywiście wynika z tg, że brakuje tam adminów. Jestem doświadczona, jeśli chodzi o adminowanie, ponieważ wielokrotnie już to robiłam i nigdy nie miałam z tym problemów. Niedawno byłam adminką na tym serwerze, jednak z paru powodów musiałam zrezygnować. Potem pomagałam na JB, a kiedy serwer jest już odpowiednio rozkręcony, postanowiłam wrócić tutaj. Uważam, że na serwerze na swój sposób jestem rozpoznawalna. Moje GT na dzień dzisiejszy na pewno nie jest jakieś super, ale to się na pewno poprawi. Wcześniej adminując tutaj grałam regularnie, więc o to nie musicie się martwić. Może nie rzucam się jakoś w oczy, ale myślę, że ludzie mnie znają. Myślę, że powinniście dać mi szansę, a na pewno nie pożałujecie.

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:0:1275054

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: To zależy. W tygodniu czasem może się zdarzyć, że jednego dnia mn w ogóle nie będzie, ponieważ jak wiadomo, jeszcze się uczę, ale myślę, że będzie to naprawdę rzadkość. Mogłabym poświęcić ok 1/2h, a w weekendy ok 4. Uważam, że to w zupełności wystarczy, biorąc pod uwagę to, że jest jeszcze sporo adminów.

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: W tygodniu zazwyczaj ok 16-23. W weekendy to różnie bywa.

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Jakieś 3/4 lata z przerwami.

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Oczywiście, wielokrotnie na tej sieci.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda, zdolna, doświadczona, tylko boci jak cholera... ale można to pominąć :D

Jestem na tak, doświadczenie jest, była tutaj kilkakrotnie adminem, co więcej steam oraz składka są, mikrofon również, GT średnie, lecz grasz codziennie co jest dobre, jak wyżej napisałem jestem na tak, powodzenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności