Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Marsjanin"


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

MARSJANIN

 

\film_10440_original_1.jpg

 

GATUNEK: Akcja, Sci-Fi
PREMIERA: 2 października 2015

PRODUKCJA: USA
REŻYSERIA: Ridley Scott

SCENARIUSZ: Drew Goddard

 

GŁOWNI BOHATEROWIE:

347312.2.jpgMatt Damon (Mark Watney)

318036.2.jpgJessica Chastain (Melissa Lewis)

397043.2.jpgKristen Wiig (Annie Montrose)

 

OPIS FILMU:

Po nieudanej ekspedycji nasz główny bohater zostaje sam jak palec na marsie. Oczywiście jego zadanie jest proste - Przetrwać!

 

Główny bohater na początku filmu musi od razu się ratować ponieważ przeszła ogromna burza piaskowa. Jedyną możliwością była ucieczka.

Kiedy Mark odzyskał przytomność uświadamia sobie że jest na Marsie. Zapasów ze sobą miał mało i niestety był sam. Nie miał żadnego kontaktu z Ziemią. Wszyscy pomyśleli sobie że zginął i nikt nie wysłał żadnej pomocy. Mark nie chce się poddać i próbuje walczyć.

 

MOJA OPINIA:

Marsjanin to film podobny do Grawitacji ( recenzja tego filmu znajduje się w tym dziale z tego co pamiętam )

Ogólnie film mi się bardzo podoba. Główny bohater pokazuje nam że można przetrwać nawet na innej planecie lecz trzeba troszeczkę pomyśleć i pokombinować co widać na filmie. Powiem tak jeśli ktoś lubi mocne Sci-Fi to polecam film.

Na filmach czasami się wzruszam no i tak było tym razem. Dlaczego? Zobaczcie sami! 

Polecam

 

CIEKAWOSTKI:

  • Irrfan Khan otrzymał propozycję zagrania jednej z ról. Musiał jednak odmówić ze względu na kolidujące zobowiązania wobec filmu Piku.
  • Drew Goddard był na pewnym etapie produkcji przymierzany na stanowisko reżysera, jednak odmówił z powodu zaangażowania w film "Sinister Six".
  • Film był kręcony w Budapeszcie i Etyek (Węgry) oraz na terenie doliny Wadi Rum (Jordania).

 

 

ZWIASTUN:

Edytowane przez Rias
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam ,przepraszam na starcie że odświeżam stary już temat ,ale chciałbym zapytać czy ktoś już ten film z was obejrzał ? Ile dałby w Skali 1-10 ,Jaka jest jego opinia? I czy warto na ten film poświecić czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę :D Parę dni temu odpaliłem sobie audiobooka i jestem w połowie, a tutaj widzę, że jest film :D Na razie nie będę sobie spoilował, poczekam aż przesłucham książkę, ale moja wyobraźnia podczas słuchania powoduje, że mam wysokie oczekiwania co do tego filmu i mam nadzieję, że się nie zawiodę :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności