Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Rina


Sziroki

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Sziroki
2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin
3. Nick oskarżonego: Rina
4. Steam_ID oskarżonego: brak
5. Data i godzina zdarzenia: 10.10.2015 około 21;05 (albo 22;05 nie wiem bo chyba na source bans macie chyba ustawiony czas zachodnioeuropejski).
6. Mapa: de_inferno
7. Opis sytuacji: Stałem w apartach na inferno, antyterroryści skracali rampę co rundę, słyszałem że ktoś idzie, lecz był taki rumor i chaos że nie słyszałem czy poszedł czy nie, więc chciałem wyczekać. Oczywiście admin Rina dała mi bana za kampienie na respie, gdy po przestaniu może 30 sekund jak sytuacja się już opanowała (nikogo nie słyszałem) zeskoczyłem i poszedłem szczurem na banan. Dostałem bana na 1h, gdy w regulaminie jest tylko dopuszczalne upomnienie lub 30 minut. I do tego nie ma nic napisanego że nie można tam stać bo jest zakaz kampienia na respie. A aparty do respa nie należą. Zostałem zbanowany niesłusznie... Inni gracze którzy łamali regulamin i prosiłem o ich ukaranie, nic z nimi admin nie zrobił, ja dostałem mute... W ogóle co to jest że admin 20 sekund po rozpoczęciu rundy mówi no wszyscy wychodzimy z apartów/rampy/2giego mida.. Co to jakaś przedszkolanka czy coś? Na tym serwerze obowiązuje tylko silverowy rash? Nie rozumiem tym bardziej że jest to FFA więc można na serwerze grać w dowolny sposób, kampienie na respie rozumiem że to wkurza itp, lecz tego że zostałem zbanowany za wyczekiwanie w apartach już nie... Swoją drogą admin mógłby ogarnąć się trochę bo jego reakcje są tak wolne jak żółw...
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): chyba nie potrzebne, a jak trzeba to ściągnijcie sobie demko i obczajcie (nie mogę coś tego znaleźć).

 

Link do sourcebans -> http://threemapsocscgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=Sziroki&Submit=

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja opiszę sytuację z mojej strony, widzę że jak już wróciłeś na serwer po długim czasie, ale nic się nie zmieniłeś
Na serwerze był kompletny sajgon każdy robił co chciał, zwłaszcza ty, to nie był pierwszy raz jak tam kampiłeś, rundę wcześniej było tak samo, a że stwierdziłam, że nawet mute nie pomogło na czacie kultura super, kampisz się jeszcze to dostałeś bana na godzinę, po prostu zsumowałam bana, a ze względu na chaos nie dopisałam kolejnych powodów.

Ban był za kampienie, ale nie na respie, długość jest sumą wszelkich przewinień.
Wielokrotnie upominałam.

//Edit
Nadużywanie micro, docinanie innym graczom jak oni słabo grają (to ffa czyli każdy tu może grać), mogę jeszcze ci coś dopisać, ale na tel jest troche ciężko. Kampiłeś się tam kolejną rundę, we wcześniejszych "gotowaliście w kuchnii". Tych sytuacji było wiele, pisać mogę dużo.

//Edit2
Widzę naprawde mnie nie lubisz i nadal chcesz żeby "straciła tego admina". Chciałabym się kiedyś dowiedzieć za co.
Ale wracając do skargi, Dostałeś mute -> brak kultury pisząc na czacie-> kampienie. Na demku nie będzie widać co pisałeś ponieważ używałeś czatu team'owego oraz historia twoich banów nie za bardzo pokazuje słuszność twojej skargi.
Co do niby moich "znajomych" rozdzielam ich pomiędzy serwerem a prywatną znajomością do każdego podchodzę neutralnie.

 

//Edit3

http://432401.node80.pukawka.pl/dem-de_inferno-1444505520-1444508280.zip

Całego demka nie warto oglądać, przykład 25:00, 27:00 i tak dalej.

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj powody za jakie dostałem bana, wiesz co to znaczy FFA? Każdy ma swój styl gry i gra jak chce, wyczekiwanie kogoś do np. 1 minuty to chyba normalne.. Nie będę wbiegał w bydło raszujące banan 1v10... Także czekam na napisanie za co jeszcze dostałem bana..

 

P.S

Chyba normalne że jak kogoś słyszę że biegnie to czekam aby go zabić? A że był chaos to nie mogłem ocenić w 10 sekund czy on pobiegł sobie dalej czy biega obok mnie...

 

@Edit

Nikomu nie mówiłem że słabo gra, chyba mnie z kimś pomyliłaś, a co do nadużywania mikro jak mogłem to robić skoro miałem mute? Jakoś innym adminom nie przeszkadza moja gra tylko zawsze Ty masz jakiś problem... Nie wspominając już o "kolesiostwie" jak inni Twoi znajomi nadużywają mikrofonu albo niekulturalnie się wyrażają to im jakoś nic nie robisz... 

Edytowane przez Sziroki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać bzdury, dajcie demko z mapy gdzie został zbanowany i okaże się kto miał rację w danym momencie.

 

Administrator banujący ma wstawić demo.

 

 

 

 

@EDIT:

 

- Sprawa wygląda następująco:

 

Pierwszy raz widzę jak Administrator każe wychodzić ludziom z 'apartów' i atakować bombsite, jest to serwer FFA, a nie TP i nie muszą iść tam gdzie ty im powiesz w danej chwili, rozumiem banowanie za siedzenie na respie jak ktoś trolluje, siedzi specjalnie, ale na przykład wcześniej zbanowałaś "DINOSOWER ~! helix" moim zdaniem nie słusznie, ponieważ został tylko z 1 kumplem na respie gdzie rushowali ich CT, jednak tak się schował na tym respie, że ich wyrżnął i jeszcze wygrał rundę, a w podziękowaniu za takie rozegranie rundy został zbanowany.

 

Co do bana na "Szirokim" ban również nie słuszny, na pewno nie za campienie. Co prawda "Sziroki" rzucił swoim molotova pod nogi, jednak FF jest OFF więc nic im się nie stało. Tylko jeden raz na chwilę zamulił na respie, ale później pobiegł dalej w mapę i zginął, w kolejnej rundzie siedział w 'apartach' (znowu sytuacja 2 vs WIELU, gdzie sam bym dupy nie ruszył z tych apartów, ponieważ wolałbym zachować broń niż iść i ją oddać praktycznie za free), jednak jego kumpel podłożył bombę, więc "Sziroki" wyskoczył z domku do szczura i nagle ban za "campienie".

 

Ban zdecydowanie niesłuszny, na pewno nie za campienie, źle dobrany powód i czas bana.

 

Jeżeli by zbanować osoby, które siedziały przez 1/2, albo 1/3 rundy w domku to musiałabyś oprócz "Szirokiego" zbanować jeszcze 5-6 osób.

Gdzie oczywiście to nie jest "RESPAWN"

Jak już to bana powinna dostać osoba (wybacz, że nie przytoczę nicku), która właśnie blokowała "Szirokiego" i inne osoby przy wejściu do domku.

 

Sprawdzenie dema na prośbę opiekuna serwera.

Edytowane przez SzeregowiecPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuta -> mimo że mówiłem xxxx razy typ co biegał za ludźmi i strzelał w nich/blokował (mnie w 23 minucie) admin nie reaguje,

26 minuta -> gracze siedzą na respie prawie całą rundę (chyba tylko jeden dostał bana...)

27 minuta -> zblokowałem się z typem w apartach jak się przyjrzysz to widać w lewym rogu monitora model innego terrorysty + widać na radarze że ktoś biegnie w nasza stronę niestety przez Wasze gadanie (głownie admin Rina) nic nie słychać z czego trudno mi jest ocenić cokolwiek, chciałem wyczekać + inni gracze też siedzą prawie całą rundę na respie,

29 minuta 30 sekunda -> wymiana broni z kumplem (Kubek mi chciał pokazać swojego skina) potem mu odrzuciłem jego broń, + ct raszuje banan + gościu siedzi całą rundę za kurnikiem...

31 minuta 30 sekunda -> siedzę sobie z innymi graczami w apartach, ct raszuje banan i pochylnie, staram się wyczekać lecz oczywiście admin Rina i gracze świetnie się bawią jako martwi prowadząc sobie rozmowy, nic nie słychać, nie mogłem stwierdzić czy ktoś poszedł czy idzie w moją stronę, potem się wkurzyłem z tego że był chaos wyrzuciłem broń i z nożem poszedłem przez szczura w stronę banana, i dostałem bana

 

Dostałem bana na 1h, w regulaminie jest że upomnienie->30 minut... Oglądając to demko nie wydaje mi się żebym złamał jakikolwiek punkt regulaminu, no ale cóż

 

Co do Twojego kolesiostwa, przykład: jak Jaskier czy jak mu tam rzuca kurwami na lewo i prawo to mu jakoś uwagi nie zwracasz... (można sobie zobaczyć jego odzywki na początku demka podczas rozgrzewki).

Co ma moja historia banów? Nie grałem na serwerze ponad 3 miesiące, wchodzę i dostaję bana za "kampienie".. Zobacz sobie to demo jeszcze raz i zobacz kto kampił a kto został zbanowany... Żenada...

Co do Twojego admina, wisi mi to czy go masz czy nie, uważam że zostałem zbanowany niesłusznie to pisze skarge. Chyba pisanie skarg nie jest zabronione?

 

@Edit

Gracz co trollował i strzelał we mnie od początku rundy do tej pory nie dostał bana... Admin widzę wybiera sobie, a tego zbanuje, a tego nie... Dobre podejście oby tak dalej...

Edytowane przez Sziroki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje szeregowiec. Na podstawie tego co opisał mi szeregowiec musze sie opierać. Jezeli faktycznie został sziroki sam w aparatach a nie na respie gdzie na mapie zostało jeszcze wielu przeciwników ban nie słuszny. W przypadku gdzie zostaje ktos sam, ma mało Hp a przeciwników jest znaczna przewaga gracz ma prawo do zachowania broni.

 

 

Skarga przyjęta. Czas twojego bana minął juz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoja skarga została przyjęta!<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności