Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie o pracę :D


Infernal

Rekomendowane odpowiedzi

Infernal


1. Nick: Infernal


2. Imię: Rafał


3. Wiek: 16, w lutym 17 :D


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Średnie (Za dużo w tym się nie bawiłem, ale jak to mówią, praktyki czynią mistrza).


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Nie (W późniejszym okresie czasu mogę się dorzucić)


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Infernal/193.33.176.64:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Chciałbym zadbać o porządek na serwerze, ponieważ gdy widzę ile cheaterów wchodzi na serwer i psuje zabawę uczciwym graczom to aż nie wytrzymuje, administracji na tym serwerze prawie nigdy nie ma, szybko się uczę, więc ogarnięcie AMX nie zajmie mi dłuższego czasu. Jestem aktywnym graczem, na serwerze można mnie zastać codziennie po 3h+, w weekendy mogę poświęcić o wiele więcej czasu. Dodam jeszcze, iż w tym roku zaczęłem chodzić do Technikum Informatycznego, więc AMX to będą dla mnie praktyki :D Proszę o danie szansy, na serwerze gram ponad rok.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Jak wspomniałem powyżej trzech godzin dziennie.


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Codziennie.


12. Staż w grze counter strike 1.6: Doczynienia z Counter Strike 1.6 mam od paru dobrych lat.


13. Czy byłeś już adminem?: Nie, zawsze musi być ten pierwszy raz :)


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale jestem na NIE :    (  Spełnisz wszystkie wymagania być może zmienię zdanie )

 

- Konto założone tylko dla  podania 

- Nie byłeś nigdy adminem ( no może sobie poradzisz , ale licz się z tym że będzie Ci ciężej z amx jak nie miałeś nigdy admina ) 

 

6. Składka (Tak/Nie): Nie (W późniejszym okresie czasu mogę się dorzucić)

- Składka jest jednorazowa , wynosi 11 zł , pasowało by ją zapłacić gdy "zostaniesz zatrudniony" 

- Co do twojej aktywności na serwerze. Jesteś od niedawna masz przegrane "1444" minuty więc to tylko 22 godziny i 4 minuty nie za wiele. ( Ledwo się załapałeś )

 

iż w tym roku zaczęłem chodzić do Technikum Informatycznego

 

Technik informatyk nie polega na graniu  , "amx" to inna bajka . No ale jak uważasz.

 

 

 

5. Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna

++  Widać że nawet regulaminu nie znasz , założyłeś podanie na szybko a nie doczytałeś poniższych punktów w "Wzór Podań na Admina"

Edytowane przez Algade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, gram niby 22 godziny? Może jak są resety na serwerze, to zerują godziny grania? Bo mnie każdy gracz na serwerze zna, z tych starszych też :) Więc... 

Po drugie ogarnąć to nie problem, nie byłem adminem to co już nie mogę? Tutejsza administracja z serwera jakoś olewa to i wogóle nie wchodzi.

 

Założone dla podania konto, jak ja konto na forum już dawno mam przykładem była moja skarga na admina, który potem został zwolniony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie wypowiadaj się we własnym podaniu, grozi to odrzuceniem twojej kandydatury(OPCJA EDYTUJ)

 

 

Widzę ktoś tu nie czytał regulaminu.

Edytowane przez Kasiaaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało odrzucone.<br />Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności