Skocz do zawartości

[1] Propozycje [1]


NeO12

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje dodać rynek pod komendą /rynek będzie można w nim sprzedawać perki za monety.Bo szkoda wyrzucać perki skoro inny gracz by chciał je zdobyć więc po co ma grać pół mapy żeby je zdobyć skoro ktoś może je wystawić na rynku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać rynek pod komendą /rynek będzie można w nim sprzedawać perki za monety.Bo szkoda wyrzucać perki skoro inny gracz by chciał je zdobyć więc po co ma grać pół mapy żeby je zdobyć skoro ktoś może je wystawić na rynku.

Rynek już został dziś dodany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wg mnie, klasa "telegrafista" powinna zostać usunięta lub super-premium

Casualowa strzelanina, jaką jest Counter-Strike

urozmaicona o  trochę elementów RPG jest dobra, ale to już jest przesada.

Fajne są inne klasy, ale najsilniejsza broń w grze, Ak-47 która dominuje bez bonusów, dostaje 10% od inteligencji jeszcze oraz prawie 0 rozrzutu.

To jest bezsensu.

Wiele osób jest strasznie zdenerwowanych i trudno im się dziwić.

Niech gra wymaga troche tzw Skilla a ograniczmy trochę poleganie nie na swoich umiejętnościach a umiejętnościach klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest klasa premium. To jest CoD-Mod więc skill nie jest aż tak ważny i tak nie jest to CoD45k gdzie liczy się lvl, a nie skill.

Pomyślimy nad zmianą cen premek.

Edytowane przez NeO12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk Dar Szpiega mógłby dawać jeszcze ubranie wroga, ponieważ jak się zrespi u przeciwnika i wygląda się normalnie to wszyscy wiedzą, że jesteś z przeciwnej drużyny, a wtedy ten perk jest bezużyteczny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk Dar Szpiega mógłby dawać jeszcze ubranie wroga, ponieważ jak się zrespi u przeciwnika i wygląda się normalnie to wszyscy wiedzą, że jesteś z przeciwnej drużyny, a wtedy ten perk jest bezużyteczny.

Nie koniecznie bezużyteczny np. w jednym team'ie ktoś może mieć ubranie wroga i nie każdy tak sprawdza czy na swoim respie nie ma wroga. Sprawdza dopiero gdy gracz z takin perkiem się ujawni :) Ten perk nawet jakby miał ubranie wroga to i tak po ujawnieniu się, wrogowie będą sprawdzali czy nie ma wroga na respie :) Edytowane przez NeO12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko i coś mi jeszcze przyszło do głowy xd mógł byś dodać perki typu:

/dar komandosa

*niewidka [20/255]

/aim (który już był ale go lubię)

*eliminator rozrzutu

/Wilcze m4 (mogę ci wysłać skin m4 Howl ;d)

*M4 +10 dmg, +35 kondycji/staminy

/Talent

* +25 to wszystkich stat

/Usp smierć (mogę wysłać usp kill confirmed)

*Usp +15 dmg

Takie se wymyśliłem ;d

Edytowane przez MichalPro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności