Skocz do zawartości

[1] Propozycje [1]


NeO12

Rekomendowane odpowiedzi

Truciciel i tak jest zbyt dobry jak sie umie grac :D



 

 

- ulepszyć klasę S.P Truciciel, dodać: [1/2]skok w powietrzu, deagle, oraz zwiększyć czaś trwania trutki, przez 4seundy zadaje max 3 obrażenia po 50.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie pluginu zeby admini widzieli caly chat jak padna.Dac admina flagę zeby widzieli przeklenstwa jakie zostana napisane na chacie

zbugowana paka raz dropnie juz mie da sie jej podnieść z czego wynilky kilka kickow za cele za ktore oficjalnie

PRZEPRASZAM

Edytowane przez CREATIVE
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaproponować czapki ^^ lub stroje np z okazji 7 części Star Wars VIP, admin by wyglądał jak Darth Vader lub Święty Mikołaj to jest fajna opcja i zabranie "twardych baniaków" dla klas [P] i [*S.P*] Ponieważ: jeżeli gracz ma p lub sp na lvl'u to jest za op i się nie da go zabić strzelając mu w tors, ułatwia to grę klasie snajper :), i ogólnie poprawia to komfort gry. Reset mógłby być 1 stycznia a od 30 do 31 grudnia by były dostępne wszystkie klasy dla graczy :) to by było zachęcające do kupna sam mam dylemat czy kupić klasę premium lecz mam kilka powodów główny to nie wiem jak działa :). To na razie tyle jeszcze pomyśle co da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapki i stroje odpadają, już kiedyś chcieliśmy dodać dla vipów inne modele, ale nie działa wtedy niewidka.

 

Co do resetu to już mam taką tradycję ^^, że reset robię jak 3 osoby wbiją max lvl (Zygi już wbił, więc zostały tylko 2 osoby :))

 

Darmowe premki raczej na miesiac odpadają, z czego serwer się utrzyma ? Czasami robię eventy w soboty z darmowymi premkami, ale to nie ma sensu jak każdy gra np. Telegeafistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie pluginu zeby admini widzieli caly chat jak padna

Już jest taki plugin i widzicie co inni piszą.

 

Dac admina flagę zeby widzieli przeklenstwa jakie zostana napisane na chacie

Ogarnę czy aby napewno tego nie macie.

 

zbugowana paka raz dropnie juz mie da sie jej podnieść

To już jest naprawione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapki i stroje odpadają, już kiedyś chcieliśmy dodać dla vipów inne modele, ale nie działa wtedy niewidka.

 

Co do resetu to już mam taką tradycję ^^, że reset robię jak 3 osoby wbiją max lvl (Zygi już wbił, więc zostały tylko 2 osoby :))

 

Darmowe premki raczej na miesiac odpadają, z czego serwer się utrzyma ? Czasami robię eventy w soboty z darmowymi premkami, ale to nie ma sensu jak każdy gra np. Telegeafistą.

NeO... Kurka jego mać kolejny co czytać nie umi... Nie na miesiąc napisałem od 30 do 31 grudnia czyli od 30 do sylwestra ... tak do dnia w którym się pochleje połowa forum. Czytaj troche ze zrozumieniem ^^

Edytowane przez The_GanjaMan_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The_Ganjaan_PL

 

Ale to jest niepotrzebne po za tym jak Neo napisał psuje to tylko niewidkę i pózniej przez to mogą być bugi ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kontaktu tak co do admow nieee to nie ma byc rzecz oczywista ze gosciu wbija wpisuje kontakt widzi ze nie ma admina odpala (albo na odwrot) nieee

To jest kontakt z opiekunami ^^

Wpisz sobie /kontakt i zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Proszę Tutaj na razie składać propozycje :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności