Skocz do zawartości

kopam,donn....zmienne ip


jasio Boyka

Rekomendowane odpowiedzi

czy, naprawdę nie da się zrobić nic z tymi graczami ze zmiennym ip? kopam, donn wbijają na serw kilka razy dziennie denerwują ludzi,nie wiem 5.6... banów z demek dalej wbija i gra do tego stopnia,że ma grubo ponad 70 lv i wkoczył do topki, admini są bezradni bo co mogą dać kicka, a najczęsciej po prostu opuszczają serw po chwili prawda Rock and....? Kiedyś za czasów jak grałem na mordowni tam bamowano na nick, czy coś ale w każdym razie ban był skuteczny, to tyle , a piszę dlatego,że w czasie gdy ogarniętego adma(czyt. faza,zborek) nie ma na serwie, nie  ma gry wbija jeden drugi i pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dostaje zgłoszenie od kogos że Kopam jest na serwerze to wchodze i go próbuje zbanowac bądz kickowac. I wychodze ponieważ też mam swoje życie. Więc nie wmamiaj mi tutaj nie wiadomo czego. 

 

 

Patrzyłem na internecie co można zrobic w tej sytuacji i na pewnym forum zobaczyłem cos takiego.

Tyczy się do osób z Neostrada. I komenda: amx_banconfig "nick_gracza" "0"

 

"Wtedy gracz jest zbanowany na swój config i wejście na serwer umożliwi mu jedynie usunięcie linijki z configa, ale raczej tego nie zrobi, bo mało kto na to wpada."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności