Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UBT] mariusz2pa


mariusz2pa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: mariusz2pa
Wiek: 16 lat
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: Amxbans
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: Tak około 5 (może ponad) lat, z przerwami
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Tak, jako admin, nie jako osoba z UBT. Myślę, że to nie jest problem, jestem samoukiem więc nie będę potrzebował "szkolenia", a jak -_- napisał to nie jest najważniejsze.
Ile czasu poświęcasz forum?:około 4h (nie widać tego po godzinach spędzonych na forum ponieważ jestem na forum, ale często jako osoba nie zalogowana). Dużo czasu poświęcam gdy jadę do szkoły (prawie godzina w jedną stronę).
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Oj byłem skreślony na wielu serwerach głównie gdy zaczynałem przygodę z cs, a grałem na: wh, aimie, sh, celownik w awp, spinhack, skinhack  czyli taki multihack, jako dziecko nie rozumiałem, że można grać inaczej.
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci:tak, warny gdy zaczynałem przygodę z waszą siecią, a mianowicie napisałem post pod postem (spam)
 Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie byłem w UBT, ale wiem na co zwrócić uwagę podczas oglądania ss'ów ( waga, godzina, wygląd tekstur itd). Jestem adminem z doświadczeniem więc potrafię rozpoznać na demku haki. 
Informacje o sobie lub uwagi:Mam na imię Mariusz. Mieszkam w Katowicach. Gram w drużynie siatkówki w swoim mieście. Mam 185 cm wzrostu. Lubię pomagać innym. Myślę, że przyda się ktoś w UBT z jednego względu, że odszedł Omega i zwolniło się miejsce, a z drugiego, że gdy gracz oczekuje na sprawdzenie ss'ów to może zacząć szukać innego serwera przez zniecierpliwienie głównie tych młodszych gracz, a to jest strata potencjalnego klienta(nie sugeruję wolnej pracy UBT, ale zawsze może być szybsza). Moim zdaniem zawsze każda para rąk przyda się do pomocy. W CS:GO miałem overwatcha co jest podobne do funkcji którą miałbym pełnić. Interesuję się informatyką od strony bardziej dłubania przy komputerze, gorzej z software. Jestem ambitny, łatwo się nie poddaje zawszę dążę do postawionego celu. Nie lubię kłamstwa. Chciałbym pomagać w UBT i dawać odpowiedź graczowi swobodnie, a nie patrzeć po odpowiedzi czy nie dostałem warna za wypowiadanie się tam gdzie nie powinienem. Kolejnym moim atutem jest, że od tego roku (szkolnego) chodzę do szkoły na drugą zmianę (czyli zaczynam lekcje około 14/15) więc przedpołudniem gdy inni są w szkole/pracy ja siedzę w domu i poświęcam swój czas forum (przeważnie nic się nie dzieje). Z tego co wiem jedna osoba z UBT (SzeregowiecPL) niebawem (już) pełni nową funkcje: opieki na nowym działem Militaria, więc jedna osoba już będzie miała mniej czasu na UBT, który ja bym mógł wypełnić.  Byłem przez dłuższy czas adminem 2k1, później miałem przerwę i ostatnio wróciłem jako admin na CS:GO MOD. Odpowiednia osoba zaczęła pełnić odpowiednią funkcję, mam tu na myśli M@jkiego H@rdcora, który stał się H@ serwera, a co za tym idzie więcej obowiązków = mniej czasu na UBT, więc tak jakby zwolniło się miejsce.  Pozdrawiam. Zapewne moje podanie zostanie odrzucone z powodu przyjęcia Jockerka, ale zawsze warto spróbować. ;)

Edytowane przez mariusz2pa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że w ostatnim czasie zasypują tematami w sprawie o zbanowanie czita, i serwery są pełniejsze co idzie więcej banów, ale te sprawy są szybko załatwiane. I faktem również jest że w SupportUB potrzeba ludzi z doświadczeniem, i mimo że ja jestem za dawaniem nowych na stanowiska przy których nie mieli do czynienia, tu muszę powiedzieć - niestety, Nie. I ta opinia wiąże się też z twoją aktywnością na forum 

> SB ; ostatni wpis wczoraj 20, 10.10 , 29.09 (a ogl wpisów bardzo mało bo 24 z czego pare przywitan) (1/2 -)

> Tematy , mała aktywność w zgłoszeniach czitów (1/2 +) 

> Chęć pomagania ( http://forum.cs-classic.pl/topic/39698-za-co-dostalem-bana/#entry239299) - plusik 

> Aktywność liczona w dniach, od lutego słabo stoisz bo 16dni

 

Nie jestem non stop na forum, i dopiero we wtorek (prawdopodobnie) pierwszy raz zaglądnąłem na forum, dlatego taka 1/2 tej aktywności, bo nie wiem czy jesteś aktywny, a opinia po ilości postów/sb. 

 

Co do reszty twojego podania, wspomagacze - rozumiemy, jako czity. To zaś celownik do awp nim nie jest ;) 

waga screenów też nie ma znaczenia, jedynie kod CRC32 nazwa ss i modyfikacja, no i nasz screen ;)

Omega nie był specjalną osobą, miejsce które zajmował też chyba nie zmieniało sytuacji graczy czekających na UB, gdyż UB jak teraz widzę w prośbach idzie bardzo szybko/szybko. A że gracz oczekuje, zdanie wyżej. 

 

Nie mogę regulaminowo być na środku w wypowiedzi końcowej, dlatego niestety jestem na Nie z uwagi na tą 1/2 minusową aktywność i braku doświadczenia w tym fachu ;) Myślę że mnie nie znienawidzisz za tą decyzje, o ile ten post zostanie zaakceptowany przez administracje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jestem ambitny, łatwo się nie poddaje zawszę dążę do postawionego celu. Nie lubię kłamstwa.

 

To się ceni.

 

Co do podania, na razie jestem na nie, ponieważ prośby o UB są naprawdę dość szybko wykonywane, nie ma jakiegoś większego problemu ze sprawdzeniem ich, mimo iż ilość osób składających prośby o UB, zwiększyła się.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności