Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Exe'c - Próba Generalna.


MrRemix007

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie, poprosiłbym aby przeczytać całe moje podanie, a potem dopiero wytykać mi, co jest nie tak, a co jest git.
 
1. Nick: Exe'c
2. Imię: Paweł
3. Wiek: 18 lat.
4. Znajomość AMX (1-10): Przypuszczam, że jakieś 7/10 będzie.
5. Sprawny i działający mikrofon: Nie, ale licze, że będzie jednak jakiś wyjątek.
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**:  http://www.gametracker.com/player/Exe%27c/193.33.177.87:27051/- Narazie mam przegranych +/- 8 godzin, ale wszystko zostanie nadrobione, i w weekend postaram sie wbić te 20 h.
8. Parę słów o sobie **: Miły, ogarnięty, odpowiedzialny, inteligentny (czasem).
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Na serwerze panuje nieład, chaos i nie wiem nawet co jeszcze, bo to co tam sie dzieje, jest nie do opisania. Gracze stale puszczają dzwięki na mikrofonie. Codziennie są sytuacje, że osoby bez mikra są w Ct, podczas gdy w TT są ogarnięte osoby +16, i tylko sie wkurzają, że nie ma admina. Osoby bez mikrofonu, w dodatku młode, bo przeważnie bez mikra na tym serwie, to jakieś młodziaki, nie powiem, bo z mikrem również. Podczas prowadzenia, najczęsciej runda nie trwa ani minuty, bo piszą co mamy robić, a gdy to robimy to zaczynają podchodzić do klatek i wszystkich zabijać z tłumaczeniem "bo tak". Sytuacja taka nie powinna mieć miejsca na serwerze typu Jailbreak, przez takie wlaśnie przypadki gracze odchodzą. (Mam na mysli graczy ogarniętych, nie jakichś młodziaków, bo im to wszystko jedno.) Serwer ten potrzebuje Admina, i to aktywnego admina który potrafii postawić graczy do pionu, i ogarnąć CT. Dzisiaj często były przypadki, że było 4 ct na 8 tt, albo jeszcze inne mieszanki, 2 CT Bez mikra przeciwko 7 TT, gdzie dobrych 3 miało mikro. Licze, że dostane szanse i będe mógł pomóc przy ogarnięciu serwera. 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie. - Na steam mam tylko CS:GO.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: To zależne. w Weekend nawet 5h na dzień. 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze - od 16, albo później. Weekendy - Od 11? 10? Coś takiego.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Obecnie DeathRun, adminowałem na Deathrunie za panowania Sioma. Byłem adminem również u Kryptona na jego serwerze COD 4001 LVL. (Już dawno), adminowałem na wielu serwerach.
 
1. Ukończone 15 lat  Jest.
2. Spędzone 20 godzin na serwerze  Jeszcze nie ma, ale nadrobie w ten Weekend.
3. Zachowanie kultury na serwerze Zdarzyły mi się jednorazowe wybryki, ale potem już nie. Więc moge uznać, że Jest. (Podczas gdy CT Freekilluje, czasem nerwy mi puszczały.(Na myśli mam nieogarniętych graczy.))
4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum Jest.
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) Jest.
6. Posiadanie mikrofonu Nie ma, i w tym punkcie licze na wyjątek, bo serwer potrzebuje Adminów obowiązkowo, obecni są bardzo rzadko.
7. Składka za admina 11,07 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) Jest.
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo się pospieszyłeś z podaniem. Jest ono bardzo ładnie napisane za co wielki plus, na serwerze nie ma z Tobą problemów (z mojego punktu widzenia ale nie grałam z Tobą za duzo razy).

Nie masz mikrofonu co jest najważniejsze na serwerze jb, bez tego ani rusz. Postaraj sie zakupic mikrofon i w tedy złóż podanie. Jak na razie jestem na nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ponieważ:

++ za tak napisane podanie (widać że zależy Ci)

-/+ mikrofon, ale admin ma też hud żeby ogarnąć serwer, a wywali takiego jednego i inni się uspokoją

+kultura

+wymagania

+składka

+był adminem

-/+ aktyność

Jestem za okresem próbnym

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sam Karol pozwolił złożyć Ci podanie na admina JB, mimo, że nie posiadasz (póki co mam nadzieję) mikrofonu, to o czymś świadczy.

No cóż, podanie bardzo ładnie rozpisane, szczerze mówiąc nie powstydziłbym się takim podaniem :P.

Godzinki na serwerze są, widać grasz praktycznie codziennie po półtorej do dwóch godzin, czyli jesteś aktywny.

Wiek jest odpowiedni, toteż imię Cię zobowiązuje! - Pamiętaj o tym :D 

Doświadczenie jako admin jest i dobre amx.

Liczę tylko, że dasz sobie radę z dwoma serwerami na raz. Poza tym mam nadzieję, że zakupisz mikro w przeciągu tygodnia, góra dwóch.

Jestem za okresem próbnym dla Ciebie, żeby zobaczyć jak będzie wyglądała sytuacja, gdy będziesz posiadał admina na dwóch serwerach. To wszystko ode mnie, powodzenia, 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wypowiem się i ja :) Jesteś bardzo ogarniętym graczem.

 

Podanie jest bardzo ładnie napisane.

 

Pamiętaj o zakupie mikro, bo to najważniejsza rzecz na JB :)

 

Oczywiście jestem w 100% na tak, nie ze względu na Karola.

 

Trochę mało gram, ale nadrobię, przynajmniej się postaram, zawsze jestem ON na steamie, więc można pisać :)

 

Do zoba na serwie ! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności