Skocz do zawartości

Zmiana modeli


kacyk

Rekomendowane odpowiedzi

To jest plugin, nie ma na serwerze podmienionych modeli graczy :D

Fajnie by było podsadzać się, ale większość graczy nie potrafi grać bez przenikania, i będzie utrudniała grę. Bo się pchają na chama.. i jak by plugin wyłączyć to byś nie wyszedł z respa :D no zależnie od mapy. 

 

 

Tak burger, są takie osoby :D

One od dzieciaka zwalają na wszystko wine, bo słońce, bo deszcz, bo wiater to źle pocisk poleciał :D To są takie typy graczy ;P 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się pojawia to co kiedyś proponowałem ale zostało natychmiastowo odrzucone, czyli:

Zrobienie czegoś takiego, że przenikanie jest powiedzmy przez jakieś 10 pierwszych sekund rundy (tak aby było można wyjść z respa), a następnie jest normalnie (bez przenikania). Widziałem to na innych serwerach i się to spisywało. Natrędne blokowanie można by było karać banem "Utrudnianie gry"

 

P.S.

Taka mała ciekawostka: zauważyłem, że na serwerze są osoby, które mimo tego, iż jest prznikanie płaczą, że ktoś je blokuje xdddddd WTF?!?!?!

Edytowane przez mr.Burger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie, jak grałem na innych serwach, na których jest te "ciało" to jest to bardzo wkurzające, kiedy to ludzie blokowali i zaraz wyzwiska, przeklinanie...= BAN.

Mimo że fajnie by się podsadzało jestem na nie.

 

 

 

 

 

///GZ dla mnie 100 post :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Dung xd

Moim zdanie właśnie danie "ciała" (nie, że zrobie czegoś źle, tylko wyłączenie przenikania xd) było by dobre, byłby to taki powót do przeszłości i klasyki CS'a 1.6.

Z wielką chęcią sam bym to wprowadził. (Lubię wbijać szybko galą, a to mi się przyda ^^)

 

 

 

P.S.

Dung z jakiego miasta jesteś?? Zainteresowało mnie twoje woj.Łódzkie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale tego pluginu nie zamierzam ruszać. Może kilku osobom to przeszkadza, ale większość dalej by "płakała", że ktoś ich blokuje. A za tym idzie nerwowość graczy, przeklinanie i wyzwiska. Wyobraźcie sobie jak na inferno ludzie stoją jeden na drugim, ktoś gra z awp i nie może wycelować,bo ktoś mu ciągle przeszkadza. Czy też blokowanie się ludzi w anarchi na dustcie albo na pochylni na nuke. Odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności