Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na exe'c


kosmow

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Ko$mo

2.Nick admina/gracza który zawinił: Exe'c

3.Admin/Gracz : Exe'c

4.SID/IP oskarżanego:

5.Data i godzina: coś po 19

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Rebook, Tymbarkowa i dużo innych graczy z serwera (dema nie posiadam)

7.Opis sytuacji: Sytuacja 1. Exe'c lubi nadużywać admin say'a i straszyć banem za fk (mimo to że wyciągnął broń i zaczął strzelać do ct. 2. Sytuacja prowadziliśmy bitwę na zagadki 2vs2 kto wygra zabija ct lub tt, exe'c stwierdził ze przedłużamy i zmienił mapę bez głosowania na taką jaka mu pasuje, jak dla mnie nadużycie. 3. Sytuacja (tu było trochę mojej winy) a więc zacznijmy, bawiliśmy się w "szybkie paluszki" i wydałem polecenie żeby napisać zdanie "exet to bot" i dostałem maksymalnego bana 3h za taką obrazę (gdzie gracze się gorzej obrażają i bana nie dostają) jak dla mnie przesada :)

 

 

1. Tak masz racje postraszyłeś tylko ze za nic. Wyciągłeś bron zacząłeś strzelać do ct to cie zabiłem. Po czym powiedziałeś że to nie ty byłeś i straszyłeś banem za fk. Także za takie coś ban ? Nie sądzę.

2. Tłumaczenie się bindem, jest strasznie słabe. Wystarczy się przyznać ze chciałeś pokazać jaki to z ciebie ważny admin (takie odniosłem wrażenie grając z tobą parę map).

3. Wszyscy na serwerze odebrali to jako żart tylko nie ty jakbym chciał Cię obrazić to bym użył bardziej oryginalnych słów. A i nie życzę sobie żebyś nazywał mnie dzieciakiem (w sumie teraz się czuje tak jak ty gdy nazwałem cie botem), bo z tego co słyszałem też nie masz więcej niż 18 lat, także słowo dzieciak trochę nie na miejscu.

 

Pozdrawiam.

Ko$mo

Edytowane przez Q♥een Besiałke
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się wypowiem.

Co do 1 sytuacji. Nie przyuważyłam tego więc ciężko mi powiedzieć czy to prawda, jednak można pobrać demko i to sprawdzić, jeśli jest taka konieczność mogę to zrobić.

2 sytuacja - opowiem z mojego punktu widzenia. Kosmo wraz z bodajże Masełkowiczem zrobili mam talent, po występach zostałam ja i reebok, więc dałam vt propozycje, żebyśmy zrobili wojnę na zagadki (nie chciało mi się znowu bić jak to w zwyczaju jest), ct się zgodziło. Więc zaczęliśmy, po 2 zagadkach exec zaczął pisać, że mamy nie przedłużać pomimo, ze ciągle coś robiliśmy a nie staliśmy w miejscu patrząc się na siebie. Później dostaliśmy "groźbę", że jeśli nie zakończymy to nas wszystkich zgładzi, powiedziałam mu ze nie ma prawa bo przecież my nie przedłużamy tylko walczymy ciągle o to kto przeżyje, po czym dostałam dwa sleje (nie wiem nigdy jak sie to nazywa xD). Upomniałam go i walczyliśmy dalej, po czym tylko zobaczyłam, że Admin zmienił mapę.. Napisałam mu na następnej mapie na u@ czy mam napisać skargę na niego to powiedział mi, że przez przypadek etc więc nie wiem jak w końcu było.

Co do 3 sytuacji - nie było mnie przy niej gdyż wyszłam z serwera przez to co tam się działo, ale jak dla mnie ban jest zdecydowanie za długi.. nie mówię, bo sama  rozdaje bany na 3h ale jeśli ktoś zacznie wyzywać tak konkretnie (przeważnie lecą to wyzwiska w moją stronę, gdzie gracze wyzywają mnie od sz*at, k*rw itd) Za nazwanie kogoś botem nie wydaje mi się, żeby ban na 3 godziny był odpowiedni, max 30 min.

 

Ogólnie jak dla mnie skarga po części słuszna jednak o reszcie zadecyduje Karol, myślę że trochę mu w tym pomogłam :)

 

 

 

Pozdrawiam Tymbark!

 

 

 

@edit

Tak czytam Twoją wypowiedź exec i trochę dziwnie się dla mnie wymigujesz xD z tego co pamiętam, mapa facebook jest na 2 stronie pod numerem 6 i akurat wybrana mapa, która zwyciężyła w vote Ci się wybrała? W takie przypadki mi trudno uwierzyć xD

I jeszcze jedno odnośnie Twojego admina. Jesteś osobą w porządku, często jesteś w dzień na serwerze ale to nie oznacz, ze jesteś kimś wyżej nad nami adminami. Sytuacja na mapie facebook (zaraz po incydencie gdzie nas pospieszałeś, że mamy nie przedłużać etc). Wszedłeś do KZ, przeszedłeś go ale nie wyjdziesz stamtąd wiedząc dobrze, że ct go nie umie przejść bo cytuje " to ct ma obowiązek mnie znaleźć i zabić", przepraszam za słowo ale dla mnie to jest hipokryzja. Nie wiem jak w końcu się to skończyło bo w sumie nie mogąc nic zrobić po prostu już wyszłam z serwera. To tyle :)

 

"Ciekawe jak Ty byś zareagował, jak by ktoś do Ciebie pisał "Jay to bot", wątpie, że byś sie z tego śmiał itp." - Dzej często to słyszy ode mnie, ja od niego i nigdy nikt się o takie słowa nie obraził, to jest po prostu w żarcie, troche dystansu :)

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Admin nie powinien się objawiać na AdminSay'u, nie służy on do porozumiewania się z innymi itp. Tymbardziej nie służy on do straszenia (zwłaszcza, jeśli do FK nie doszło).

2. Tutaj zdecydowanie nie popieram takiego zachowania, jakoś niezbyt wierzę, że "przez przypadek" zmienił mapę, zwłaszcza, gdy chwilę wcześniej pisał, że się niecierpliwi. To, że jesteś adminem nie oznacza, że możesz rozkazywać i się rządzić. (Bo tak to z tej skargi wywnioskowałem)

3. Trochę głupia sytuacja, ponieważ nie wierzę, że słowa "Exec to bot" były celowo wymierzone i miały za zadanie cię obrazić. Były one raczej napisane w postaci czysto humorystycznej. Zauważ, że ja też się często przedrzeźniam z innymi graczami, ale to tylko i wyłącznie po to, aby na serwerze panowała miła atmosfera.

 

Exe'c - dopiero co dostałeś admina, rozumiem, że jeszcze musisz się oswoić itp., ale nie powinieneś narzucać z góry swoich zasad. Karol dał Ci szansę mimo braku mikrofonu, co jest jednym z głównych warunków na tej modyfikacji. Według mnie zasłużyłeś na ostrzeżenie, poczekajmy jeszcze na werdykt głównego Opiekuna.

 

Pozdrawiam, Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o czas na wypowiedź do jutra. Jutro edytuje ten post po szkole, i wszystko wyjaśnie. Prosze o niezamykanie tematu ani niepodejmowanie narazie wszelkich wniosków ani decyzji. Pozdrawiam

 

@Edit: Tymczasem lece w kime

 

@Edit 2:

 

1. Postraszyłem, postraszyłem, najwyżej nastepnym razem banik będzie i tyle.

2. I tu zaczyna sie rzecz, w którą pewnie połowa nie uwierzy, ale cóż. Ja wiem swoje, i inni wiedzą swoje. Miałem bind na Adminpanel pod przyciskiem p. Czasem mi sie buguje chat, że jak coś pisze, to od razu odpalają mi sie bindy, które mam ustawione pod dany przycisk, gdy to piszę. Odpalił mi sie ten adminpanel (amxmodmenu), i nie wiem jak to sie stało, ale pisałem do Tymbarkowej, i nagle sie zmieniła mapa. Myślałem, że to ona, albo ktos inny, ale zdałem sobie sprawe, że to ja chyba omyłkowo ją zmieniłem za co przepraszam. Jak wiadomo przypadki chodza po ludziach, nikt nie jest idealny.

3. "Trochę głupia sytuacja, ponieważ nie wierzę, że słowa "Exec to bot" były celowo wymierzone i miały za zadanie cię obrazić. Były one raczej napisane w postaci czysto humorystycznej. Zauważ, że ja też się często przedrzeźniam z innymi graczami, ale to tylko i wyłącznie po to, aby na serwerze panowała miła atmosfera." - Jay, to Ciebie zmartwie. Te słowa wcale nie były w celach humorystycznych, gracz prędzej mnie już skargą straszył, a te słowa "Exec to bot" były, aby mnie obrazić. Nie toleruje takich zachowań, bo jest to karalne wg mnie. Ciekawe jak Ty byś zareagował, jak by ktoś do Ciebie pisał "Jay to bot", wątpie, że byś sie z tego śmiał itp.

 

Owszem, nawaliłem w paru rzeczach za co przepraszam i sie to nie powtórzy. Ale 3 punkt jest według mnie całkowicie słuszny, bo dzieciak nie będzie sobie pozwalać.

 

Z poważeniem,

Exe'c.

 

 

1. Tak masz racje postraszyłeś tylko ze za nic. Wyciągłeś bron zacząłeś strzelać do ct to cie zabiłem. Po czym powiedziałeś że to nie ty byłeś i straszyłeś banem za fk. Także za takie coś ban ? Nie sądzę.

2. Tłumaczenie się bindem, jest strasznie słabe. Wystarczy się przyznać ze chciałeś pokazać jaki to z ciebie ważny admin (takie odniosłem wrażenie grając z tobą parę map).

3. Wszyscy na serwerze odebrali to jako żart tylko nie ty jakbym chciał Cię obrazić to bym użył bardziej oryginalnych słów. A i nie życzę sobie żebyś nazywał mnie dzieciakiem (w sumie teraz się czuje tak jak ty gdy nazwałem cie botem), bo z tego co słyszałem też nie masz więcej niż 18 lat, także słowo dzieciak trochę nie na miejscu.

 

Pozdrawiam.

Ko$mo

1. Nie było za nic.

2. Nie żadne tłumaczenie, tylko prawda. Zresztą wisi mi to, w co ty wierzysz, wierz sobie w co chcesz. Ja wiem swoje, ty wiesz swoje ;).

3. Dla mnie to nie był żart, bo nie wydałem zgody na takie polecenia, z obrazą. Czułem sie urażony, więc przestań sie tłumaczyć, a dzieciakiem jesteś, i dzieciakiem zostaniesz po tamtym zachowaniu.

 

@Edit:

 

 

 

To może i ja się wypowiem.

Co do 1 sytuacji. Nie przyuważyłam tego więc ciężko mi powiedzieć czy to prawda, jednak można pobrać demko i to sprawdzić, jeśli jest taka konieczność mogę to zrobić.

2 sytuacja - opowiem z mojego punktu widzenia. Kosmo wraz z bodajże Masełkowiczem zrobili mam talent, po występach zostałam ja i reebok, więc dałam vt propozycje, żebyśmy zrobili wojnę na zagadki (nie chciało mi się znowu bić jak to w zwyczaju jest), ct się zgodziło. Więc zaczęliśmy, po 2 zagadkach exec zaczął pisać, że mamy nie przedłużać pomimo, ze ciągle coś robiliśmy a nie staliśmy w miejscu patrząc się na siebie. Później dostaliśmy "groźbę", że jeśli nie zakończymy to nas wszystkich zgładzi, powiedziałam mu ze nie ma prawa bo przecież my nie przedłużamy tylko walczymy ciągle o to kto przeżyje, po czym dostałam dwa sleje (nie wiem nigdy jak sie to nazywa xD). Upomniałam go i walczyliśmy dalej, po czym tylko zobaczyłam, że Admin zmienił mapę.. Napisałam mu na następnej mapie na u@ czy mam napisać skargę na niego to powiedział mi, że przez przypadek etc więc nie wiem jak w końcu było.

Co do 3 sytuacji - nie było mnie przy niej gdyż wyszłam z serwera przez to co tam się działo, ale jak dla mnie ban jest zdecydowanie za długi.. nie mówię, bo sama rozdaje bany na 3h ale jeśli ktoś zacznie wyzywać tak konkretnie (przeważnie lecą to wyzwiska w moją stronę, gdzie gracze wyzywają mnie od sz*at, k*rw itd) Za nazwanie kogoś botem nie wydaje mi się, żeby ban na 3 godziny był odpowiedni, max 30 min.

 

Ogólnie jak dla mnie skarga po części słuszna jednak o reszcie zadecyduje Karol, myślę że trochę mu w tym pomogłam :)

 

 

 

Pozdrawiam Tymbark!

 

 

 

@edit

Tak czytam Twoją wypowiedź exec i trochę dziwnie się dla mnie wymigujesz xD z tego co pamiętam, mapa facebook jest na 2 stronie pod numerem 6 i akurat wybrana mapa, która zwyciężyła w vote Ci się wybrała? W takie przypadki mi trudno uwierzyć xD

I jeszcze jedno odnośnie Twojego admina. Jesteś osobą w porządku, często jesteś w dzień na serwerze ale to nie oznacz, ze jesteś kimś wyżej nad nami adminami. Sytuacja na mapie facebook (zaraz po incydencie gdzie nas pospieszałeś, że mamy nie przedłużać etc). Wszedłeś do KZ, przeszedłeś go ale nie wyjdziesz stamtąd wiedząc dobrze, że ct go nie umie przejść bo cytuje " to ct ma obowiązek mnie znaleźć i zabić", przepraszam za słowo ale dla mnie to jest hipokryzja. Nie wiem jak w końcu się to skończyło bo w sumie nie mogąc nic zrobić po prostu już wyszłam z serwera. To tyle :)

 

"Ciekawe jak Ty byś zareagował, jak by ktoś do Ciebie pisał "Jay to bot", wątpie, że byś sie z tego śmiał itp." - Dzej często to słyszy ode mnie, ja od niego i nigdy nikt się o takie słowa nie obraził, to jest po prostu w żarcie, troche dystansu :)

Myslisz, że zrobiłbym specjalnie takie chamstwo, i nie poczekał aż skończycie? wręcz na odwrót. Można sprawdzić w logach, że akurat jak pisałem do cb to sie wyswietlila wiadomosc, i nagle zmienila mapa. Właściwie, po co ja sie tłumacze. A co do mojego zachowania wczoraj, to 1 czy tam 2 dzień dopiero, wiadomo, czasem sie coś odwali, nawet Ty pewnie nie jesteś bez winy, bo założe sie, że zdarzyło Ci sie kiedys coś tez nie tak zrobić. Pozdrawiam

 

@edit 3: za moje zachowanie przepraszam, ale z tą mapą, to uwierz, że naprawde przypadek ;/ bo nie jestem chamski.

Edytowane przez Q♥een Besiałke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności