Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Ko$mo


kosmow

Rekomendowane odpowiedzi

 
1. Nick:Ko$mo
2. Imię: Filip
3. Wiek: 18
4. Znajomość AMX (1-10): 8 ( postaram się zaznajomić na 10) 
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Filip , pochodzę z pięknego malowniczego miasta zwanego Wągrowiec :D Jestem osobą odpowiedzialną, miła, kulturalną (przynajmniej tak mi się wydaje), bezkonfliktową, łatwo nawiązuje kontakt z graczami i każdego traktuje tak samo (nie ma gorszych lub lepszych). Lubię słuchać muzyki, grać w Counter-Strika.  Moją pasją jest motoryzacja. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Często na serwerze jest tak że nie ma kto ogąrnąć dzieci które pchają się do CT i krzyczą do mikrofonu, chciałbym to poprawić i pomóc obecnej administracji w utrzymaniu porządku na serwerze. Wiem że nie spełniam nie których wymagań (godziny, posty ) ale myślę ze jestem w stanie to poprawić w najbliższym czasie. 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:38761923
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3 max 4 godziny 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze (pn wt sr 10-14 lub 14-20 , czw pt 14-20) Weekendy: Różnie to bywa ^^
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 9 lat (z przerwami) 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem własny serwer.
 
Proszę o rozpatrzenie mojego podania. 
 Pozdrawiam
 Ko$mo 
 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmo!

Sama go namawiałam do złożenia podania. Znam go nie od dziś, jest mega sympatyczna osobą, kulturalną a co najważniejsze ogarnięta. Na jb widze go co chwile, może nie ma jeszcze 20 h nabitych jednak dla niego to jest kwestia 2-3 dni xD (nol life xD)

Jeśli chodzi o posty, też da się nabić.

 

Podanie ładnie napisane, rozbudowane.

Jestem na tak, okres próbny 2 tygodnie gdzie będzie miał możliwość wykazania się i nadrobienia zaległości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak

 

Chłopak ogarnięty,zna amx,wiek,mikro,gt dobre,przyda się admin.

 

@MrRemix007 to,że teraz ty grasz rzadko i go nie widujesz to nie znaczy,że ona gra tyle co ty :) i nie powinno cię to interesować jak on układa końcówkę swoje podania...

Edytowane przez Zyguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral

- Spina się ciągle, i tworzy spory

+ amxx, mutacja, mikro

- Zdarzało sie nie raz, jak jeszcze nie miałem admina, że freekillował.

- Rzadko go widuje

 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem własny serwer.
Serwer mogłeś posiadać, ale to raczej sie nie liczy ;P Każdy gracz może mieć serwer, kupić i go zostawić.
 
Wypiska Znajomości AMXX.
 

 

Znajomość amxx:

1/10 - Nie wiesz co to AMX. Nie masz szans na admina.
2/10 - Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi.
3/10 - Orientujesz się w amxmodmenu.
4/10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu/amxbanmenu oraz amxkickmenu.
5/10 - Sprawnie korzystasz z amxmodmenu oraz znasz kilka podstawowych komend
6/10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend.
7/10 - Znasz amxmodenu oraz dużo komend dodatkowych. Umiesz zmieniać ustawienia serwera za pomocą konsoli.
8/10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
9/10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.
10/10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera dodatkowo potrafisz pisać i w zaawansowanym stopniu edytować pluginy.

 

Wątpie, że ogarniesz 10/10..

 

 

10/10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera dodatkowo potrafisz pisać i w zaawansowanym stopniu edytować pluginy.

 

@Edit 2: Halo halo zygi, spokojnie. Czy ja Hejtuje, obrażam albo coś? Wyrażam swoją opinie, bo mam do tego prawo. A co do mojej aktywności, to sie mylisz, bo jestem codziennie, i gram napewno więcej niż Ty. A co do widywania, to rzadko go widuje, a gram często. Więc sie nie udzielaj, jak nie wiesz.

Edytowane przez MrRemix007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak!

Ko$mo jest bardzo ogarniętym graczrm, nie widze przeszkód by był administratorem.

Bardzo go lubie, dobrze wydaje polecenia i dobrze się z nim dogaduje w relacji gracz z graczem serwera. Nie wywyższa się, ma bardzo szeroką wiedzę na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności