Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Nieodpowiedzialnosc


Edi Utataka

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Edi Utataka

2.Nick admina/gracza który zawinił: Rock
3.Admin/Gracz : Admin
4.SID/IP oskarżanego: bez komentarza.
5.Data i godzina: od okolo 21.15 do 21.40 az uciekl.
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): ss'y czarne mi wychodza ale moim zdaniem to wystarczy.
 
[silver II] [VIP] jasio Boyka :  ROCK TO MALA MAP          (rzucanie he na malej mapie przez rock i jeszcze się kłóci że to nie jest mała mapa)
[silver I] Arevo :  przeciez jest zakaz he    (jak widać dalej było to kontynuowane przez innych graczy lecz nikt nie dostał żadnego bana http://scr.hu/1fy5/skyse )
 
'jasio Boyka' got banned for '30 minutes'.
 Reason: 'Rzucanie fleshe swoim               (swoim ? czy admin zna regulamin ? nawet nie był wstanie powiedzieć czy de_dust2x2 jest małą mapą przypominając regulamin 2.1. Zakaz używania granatów typu HE/Flashe z klasy bądź perku na małych mapach [ wyjątek cs_wiocha ] [ Ban na 5 min / Ban na 30 min.]i tutaj jak było wcześniej ss również nikt nie dostał bana za flesha tylko jasio bo zapewne sam nim dostawał)

I tak patrząc dalej w console już po banie boyki   
[silver I] *DEAD* Arevo :  kto mi rzucil flesha z moich ?
7.Opis sytuacji:
Co tutaj wiecej dodac ? A no tak nasz admin po prostu sobie uciekł nawet nie był wstanie zapanować na serverem a co mówić już o znajomości regulaminu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie wytłumacz mi dla czego tak uważasz ? Demka brak ? A nie ss'ow nie ma ? Ale ktoś tam z wyżej postawiony się zlitował i dał mi świadków wymienionych.
A jak dla mnie HLTV chyba jest za bardzo skomplikowane chyba ze jest ukryte tutaj male conieco po którym bym dostał demko ale mam co do tego złe przeczucie( http://scr.hu/1fy5/jcupq) po wejściu w HLTV .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o ban dotyczący tych fleshy to już kilka set razy mówiłem mu to że jesli nadal będzie to robił to w koncu się doigra i wlepie mu tego bana. Przedtem gdy jeszcze nie miałem admina robił to prawie cały czas i denerwował ludzi. Niestety nikt z nim nie zrobił porządek.

Boyka wspomniał o tym że czytał pare razy regulamin? czy cały? no chyba nie sądze ponieważ chyba nie doczytał tego Zakaz używania granatów FlashBang( FB, fleszów ) w celu oślepienia członków swojej drużyny. [Ostrzeżenie / Kick / Ban na 5min] / Jesli chodzi o długosc bana to nie dałem zgodnie z taryfikatorem lecz dałem dłuzszego ponieważ robił to cały czas i dostawał już ostrzezenia ode mnie.

I nie chce ciągnac tej klótni dalej. Fakt pomyliłem się i przyznaje się do tego. To co zrobi Opiekun to będzie zalezało od niego jaką kare mi da. Staram się jak moge ale każdy może się kiedys pomylic.  

 

 

ps. Edi i skoro jestes już na forum to może zgłosił bys ten bład z rakietkami o którym wczoraj mi płakales na u@? no chyba że chcesz dalej to robic to powodzenia. Tylko żebys potem znowu nie przyleciał z nowa skarga.

 

 

"admin po prostu sobie uciekł nawet nie był wstanie zapanować na serverem" - w przeciwienstwie do ciebie mam co robic w domu jeszcze. i wtedy akurat musiałem wyjsc. I mam gdzies to czy mi uwierzysz czy nie.

Inni jakos potrafią docenic to co robię. Tylko z tobą od poczatku są jakies problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucał he potwierdzam przez około 5 rund z perku zabójcze he, pisałem mu,że to mała i jest zakaz, dopiero po kilku rundach napisał na ogólnym że zakaz jak se sam porzucał, kiedy jak rzuciłem he (zwykłe z vipa, tylko że z perkiem krytyczne naboje) takie wolno nie są to 1/?, rock napisał czego placzesz sam rzucasz, to świadczy o tym,że nie zna regu i nie wie co, kiedy i gdzie wolno rzucać dodam, że pisał jeszcze do któregoś z graczy,że he nie wolno to i rakiet nie wolno niech pokaże w regu, gdzie to napisane ,że rakiet nie wolno na małej mapie, a ten ban mi za flesza to napewno w podzięce za zwracanie uwagi bo sam osoniście dostałęm kilka fleszy od innych, ale tylko mnie zbanował

Edytowane przez jasio Boyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się i jestem godzien przyjac kare. Lecz jedynie co moge zrobic to przeprosic i obiecac że nigdy więcej czegos takiego nie będzie. No chyba że zostane wyrzocony ze stanowiska.

Jasio masz ponad 26 lat (w co bardzo ale to bardzo wątpie, bo po twoim zachowaniu obstawiam mniej i to bardzo dużo mniej) i ty dalej nie rozumiesz co mówie do ciebie. Rzucałes mi notorycznie fleshe pod nogi i ostrzegałem cie wiele razy ale ty niestety nie rozumiesz co mówi sie do ciebie, nawet wtedy gdy jeszcze nie miałem admina. Wiele osób z serwera może to potwierdzic bo nie tylko mi to tak robiłes.

 

Nie pozdrawiam tych panów wyżej. 

Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisać możesz, a co do mego wieku umów się spotkaj a nie mnie obrażasz przez pisanie tu jak i na serwie na sayu admina wiadomości dotyczące mego wieku, i nie mów tu o fleszach z przed miesiąca czy nawet więcej ...... bo to jest jak rozpamiętywanie grzechów wojennych rosji  przez PiS :P

Edytowane przez jasio Boyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dowód to nie dowód. Potrzebuję konkretnych screenów więc obecnie nie masz nic na rock'a, że rzucał HE na małej mapie, równie dobrze mogłeś sobie dopisać tą wklejoną konwersację.

 

 


 

Rzucałes mi notorycznie fleshe pod nogi i ostrzegałem cie wiele razy ale ty niestety nie rozumiesz co mówi sie do ciebie, nawet wtedy gdy jeszcze nie miałem admina. Wiele osób z serwera może to potwierdzic bo nie tylko mi to tak robiłes.

 

Nie pozdrawiam tych panów wyżej. 

Żegnam.

 

Tutaj niejednokrotnie widziałem ostrzeżenia nie tylko od osoby jaką jest rock, ale też od reszty adminów, którzy adminami już nie są w dodatku, że sam dawałem Ci ostrzeżenia oraz bany za fleshe dla swojego teamu. Fakt, działajmy według regulaminu więc tutaj dodaje adminowi upomnienie za długość bana, które nie wpłynie na jego dwie szanse. Takowa decyzja wynikła z tego iż rock jest pracowitym adminem, okazał skruchę oraz przeprosił. Postanowione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności