Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Lesny Rzniwiasz````


Smite

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Lesny Rzniwiasz````

2. Imię:Paweł

3. Wiek:22 

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon:Oczywiście, sprawny i działający

6. Składka (tak/nie):TAK

7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Lesny%20Rzniwiasz%60%60%60%60/193.33.177.101:27156/już wyjaśniam dlaczego tak mało h jest przegrane, to jest mój nick na dd2 kupiłem vip-a na ten nick, i na nim składam podanko, a wracając dotych h to od wczoraj na nim gram, dlatego mało pokazuje.

8. Parę słów o sobie **:No cóż tu się rozpisywać, jestem człowiekiem takim jak każdy, czasem miły czasem nie. Lubię się zabawić, imprezy jak i troszkę dać w palnik xD wiecie o co mi chodzi :P. Pisałem już podanka wcześniej więc nie wiem co tu za bardzo pisać, nie lubię też o sobie za dużo mówić.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Gram na serwie praktycznie od rana, zero admina, no czasem ktoś wbije na parę min. ale czitów wbija można powiedzieć masa, a ja nie mam zamiaru grać z nimi więc wbijam na inne serwy, jak i inni gracze więc chciałbym ogarniać serwa by się miło grało mi jak i innym graczom. 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:STEAM_0:0:84117756

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Jeśli nie pracuje to gram praktycznie całymi dniami, jeśli będzie praca to jakieś 4/5 h dziennie wieczorami.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Jak pisałem wyżej, narazie jestem bez pracy więc cale dnie jeśli praca 4/5 h dziennie wieczorami, w weekendy mnie w domu nie ma wiec odpada raczej adminowanie.

13. Staż w Counter-Strike 1.6:Ponad 6 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):TAK, i byłem również Moderatorem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności