Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]SKARGA NA KILLAZ


Szalonuwer

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twoj nick: szalonuwer


2.Nick admina/gracza który zawinił: KillaZ
3.Admin/Gracz : Admin
4.IP/SID oskarżanego: 
# 6 "KillaZ" 24915 STEAM_ID_LAN   0  1:06:17   86  
5.Data i godzina: 21.10.2015 / 16:15
7.Opis sytuacji: Gram sobie zabijam 5 osob. Zostałem sam, i nagle admin mistrz (kolega ze steam) pisze mi ze KillaZ mowi ze strzelam po modelu [ale to nie prawda :)]. Ja wlaczylem mikro i powiedziałem ze tak bije po modelu i dostałem Kicka, prosze o ogarniecie tego admina bo tak byc nie moze ze tak robic. :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee a jaki jest wina admina??

Kick za cele?? Dowodow brak, a jesli ktos tu zawinlil to twoj kolega mistrz gdyz o ile mi sie wydaje admin nie powinien informowac gracza ze jest sprawdzany ...

 

@up no widzisz regulamin mowi jasno wykonuj cele mapy wiec skarga do zamknięcia.

Edytowane przez CREATIVE
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ogarnij chłopcze ;) Piszesz w ogóle skargę za kick'a ? xD haha śmieszne trochę :P Oskarżony admin napisał, że źle pyknął na klawiaturze i już po problemie :D Temat do zamknięcia. A to w ogóle to nie jest dowód, ale okej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicka dostałeś za niewykonywanie celów mapy - zły powód spowodowany złym kliknięciem na klawiaturze ;)

 Admin wyjaśnił w tym czasie byłem na serwie więc wiem co się działo więc kick jak najbardziej prawidłowy ....

a co do tego 

" i nagle admin mistrz (kolega ze steam) pisze mi ze KillaZ mowi ze strzelam po modelu  "  co do mistrza czy kolega czy nie kolega po raz ostatni widzę że informujesz kogokolwiek o tym że inny admin podejrzewa go że gra odpalony ..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności