Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - DropsoniX


DropsoniX

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:✪DrOPsoniX
2. Imię:Marek
3. Wiek:16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/265686
8. Parę słów o sobie **:Nazywam się Marek i jestem w pierwszej klasie liceum. Interesuję się muzyką, filmami oraz grami komputerowymi. Gram w gry od 10 lat i jakoś mi idzie(tak naprawdę jestem słaby). Co tu dużo mówić, jestem chyba najbardziej normalnym nastolatkiem jakiego można sobie wyobrazić.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym nim być, ponieważ często natykam się na przejawy braku kultury, trolli oraz dzieci i nie mogę znieść ich bezkarności kiedy nie ma admina.
10. Steam_ID:STEAM_1:1:93184819
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Od 1 do 3 godzin(w weekendy więcej)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze 19-22 w weekendy mogę grać nawet od 10-22
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:674 godziny
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ponieważ :

- był adminem u mnie na FFA i jako jedyny admin mnie nie zawiódł, próbował pomóc w chwili gdy serwer upadał,

- kulturę posiada, bo chyba nie słyszałem, żeby kiedyś klnął ( chyba nie lubi) :D

Fajnie, że grasz w gry od 6roku życia, bo Ja w tym wieku mogłem tylko grać z kolegami przed blokiem w piłkę.

Mam nadzieję, że jak zostaniesz adminem, to nie zrezygnujesz ze stanowiska tylko dlatego, że ci dzieci cisną, a ty nie potrafisz się nimi zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama cie namówiłam do złożenia podania. :D

Problemów z tobą nie było, na serwerze zawsze gdy Cie widziałam jakoś nie przeszkadzałeś i nie wyróżniałeś się jakimś "głupkowatym" zachowaniem.

Pamiętam jak zaczynałam grać w GO, właśnie grałam na starym FFA, tam widać było, że ograniałeś funkcję admina i problemów z tobą chyba nie było. Jest naprawde dużo plusów, a mi się wszystkiego pisać nie chce. :D

Ja jestem na duże TAK.

+doświadczenie

+kultura na wysokim poziomie

+miły, łatwo się z nim dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego bana na serwerze nie dostałeś, co prawda zdarzyło Ci się trochę poklnąć na chacie, ale mogę na to przymknąć oko jak również na wiek, posiadałeś już admina wiec posiadasz doświadczenie jak i posiadasz same pozytywne opinie. 

 

 

Przyjęty. Witam w rodzinie.

 

 

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności