Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - dieta


pyńka

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patrycja
 
Wiek: 17
 
Kontakt: 19044695 (gg) i wiadomości prywatne
 
Twój nick na TS3: dieta
 
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Uważam, że cała sieć wspaniale się rozwija. Chciałabym brać czynny udział w jej "życiu" i dzielić się swoim doświadczeniem, które nabyłam wcześniej. Myślę, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Lubię nawiązywać nowe znajomości i pomagać innym, gdy tego potrzebują. Mam poczucie humoru i jestem otwarta na pomysły innych, a także na współpracę. 
 
Kontakt z administracją: (w skali 1-10): 9
 
Ile czasu spędzasz na TS3: Nie mam jakiejś ograniczonej ilości godzin, które spędzam na TS3. Wszystko zależy od dnia i zaplanowanych zajęć. Jednak mimo wszystko jestem dość często, od 3 godzin w górę.
 
Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie
 
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 9
 
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Już niejednokrotnie miałam rangę administratora, a także Root'a i vRoot'a na innych serwerach TeamSpeak3. Pomagałam w tworzeniu serwerów i poradników. 
 
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Nie
Edytowane przez dieta
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania:

+Ukończone 16 lat

+Umiejętność podstawowej obsługi serwera TeamSpeak3

Zachowanie kultury na TeamSpeak 3

+Przynajmniej 35 sensownych postów i 15 godzin na forum

+Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)

+Posiadanie mikrofonu

+Posiadanie konta na forum minimum 14 dni

 

Wymagania spełniasz. Co do zachowania kultury daje minus bo prowokujesz i wyzywasz się z innymi na kanale, nie ważne czy to żart czy nie jednak robisz to zbyt często i uważam, że taki admin nie reprezentuje sobą nic dobrego. Dodatkowo twoje konto z momentem napisania podania posiada  dopiero 2 tygodnie, co prawda według wymagań spełniasz to, jednak uważam, że to jest za krótki okres czasu, aby przyznawać taką rangę. Przez 2 tygodnie każdy może się starać, wchodzić i przesiadywać lub nawet udawać kogoś kim nie jest, oczywiście zaznaczam, że nie uważam iż tak robisz.

Uważam, że stanowisko to powinna pełnić osoba zaufana, która przesiaduje więcej niż dopiero 2 tygodni szczególnie, że nasz TeamSpeak zaczyna się powoli wspinać w górę, a nie chcielibyśmy powtórki tak jak ostatnio na jednym z serwerów gdzie potraciliśmy graczy przez nowych adminów. 

 

 

Na chwilę obecną jestem na nie, jeżeli dłużej będziesz na naszym TeamSpeak z taką samą frekwencją moja decyzja ulegnie zmianie. 

 

 

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności