Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]jasio Boyka podanie jeszcze raz


jasio Boyka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:jasio Boyka


2. Imię:Wojtek


3. Wiek:26


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):6 i rośnie:)


5. Mikrofon(Tak/Nie):mam, ale nie używam


6. Składka (Tak/Nie):jak trzeba nie ma problemu


7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/jasio%20Boyka/193.33.176.64:27015


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:wiem,że wiele osób będzie na nie bo się kłoce, ale te kłotnie spowodowane są zaniedbaniami np co niektórych adminów, lub ewidentnymi przegięciami graczy, czemu ja dlatego, że dużo gram często jestem na serwie o różnych porach,nakręciłem sporo, bardzo dużo dem, po których poleciały permy(więc chyba umiem rozpoznać odpaleńców), po za tym w przeciągu ostatniego tygodnia na serwie w ciągu dnia admina widziałem sporadycznie w sumie tylko wczoraj przez jakieś 2 h na zmianę był beret i faza. Nie potrzebuje dużo jako admin jedynie upr do banów  :)dość mam kręcenia dem bo nie ma kiedy grać na 20 minut mapy 10-15 min to kręcenie i wstawianie na forum dem, a podanie pisze dla tego,że kozak ; z ub temu mnie zachęcił.Jeżeli chodzi o kulturę denerwuje się tylko jak ktoś jmnie wk...ogólnie jestem człowiekiem bardzo kulturalnym.Miałem nie składać więcej, ale grałem dzisiaj ok 2 h na serwie adma brak czit za czitem wbija, a kręcić demo za demem hmmm wole grać od tego są admini...tylko gdzie oni są na tym serwie?


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:NIE


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:przez najbliższe 3 m jestem uziemiony z powodu kontuzji, więc na serwie jestem przez ok 5-6 h dziennie, 


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):w tyg. w godz ok 10-18, w weekendy hmm raczej soboty nie gram,dopiero w niedziele ok 17 się pojawiam 


12. Staż w grze counter strike 1.6 juz ze 4 lata gram


13. Czy byłeś już adminem?( Nie po NIE


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za tym abyś dostał admina. 

Powody? Jesteś weteranem serwera, widać że Ci na nim zależy, bo bez przerwy na nim grasz, mimo cziterów - zgłaszasz na forum.

- Duży staż na serwerze

- Wiek 

- Składki (premki są wliczane) 

- amxx starczy na 6/10 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie perfidnie skopiowane.
Beret od dwóch tygodni bodajże nie ma admina, więc jak mógł być wczoraj na serwerze kiedy on go w zasadzie zmienił.

Nie przyjmę Cię na ten czas i raczej prędko się nie dostaniesz, bo prowokujesz 3/4 kłótni, które istnieją na serwerze.

Oczywiście są jakieś plusy, że zgłaszasz tych cziterów owszem zdarzają się też pomyłki, ale jesteś nerwowy, nieprzystosowany do "współpracy"? "Grania"? Z kolegami z serwera.

Ja jestem dosyć często na serwerze i zdaję sobie sprawę z tego co Ty wyprawiasz i co wypisujesz podczas swoich kłótni, moja opinia idzie w stronę "nie", ponieważ nie znasz regulaminu.

Dam Ci radę, siedź cicho, nie wdawaj się w konflikty, nie prowadź beznadziejnych konwersacji, które powodują dym bo wchodzisz na serwer żeby pograć, a nie walczyć o to kto jest mądrzejszy.

Popraw się i złóż podanie nie za tydzień, nie za dwa, tylko wtedy gdy uzyskasz moją zgodę. Chcę widzieć stanowczą poprawę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności