Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na Admina: Hero


hero000

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Hero
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 20
4. Znajomość AMX (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Zawsze zwarty i gotowy
6. Składka (tak/nie): Jak najbardziej
7. Link do swojego GameTracker'a**: 
http://www.gametracker.com/herodeejay/
8. Parę słów o sobie **: Pochodzę z małej wioski w województwie Lubelskim, z zawodu jestem DJ'em zajmuję się muzyką. Jestem też prezenterem radiowym. Grałem można powiedzieć na wielu dużych radiach tym razem wybieram się do najlepszego radia internetowego w sieci. Może i mam mało postów ale postaram się jak najszybciej to nadrobić w jak najkrótszym czasie. GameTracker'a założyłem dzisiaj mam nadzieję że administracja zlituję się nade mną :) i puści chociaż mnie na okres próbny. Regulamin wkuwam i przypominam sobie co dziennie. Postaram się jak najszybciej wszystko nadrobić. Pozdrawiam Hero.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ nie można wytrzymać po prostu gdy nie ma admina a dzieci grasują po serwerze. Wchodząc zabijają wszystkich lub pchają się do CT. Chciał bym to zmienić często siedzę na serwerze i nie dopuszczę do tego aby ktoś łamał bezkarnie regulamin serwera ! 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: NIE
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: max 4/5 godzin dniowo :D 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Gram praktycznie codziennie dni robocze: od godziny 16  a w weekendy to wchodzę nawet o 7 rano :) 
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6/7 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem admina, nawet byłem Właścicielem właśnie na Jailbreaku ponad 3 lata temu podał bym sieć ale nie można :) na pewno nie którzy pamiętają tamtą sieć :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak!

Hero jest "obcykany" i bardzo przyjazny dla innych. Dobrze radzi Sobie z przepisami.

+Wiek

+Mikro

+AMX

+Składka

+Dbry prowadzący

+Obecność na serwerze

+Staż

+Nie ma minusów!!!

Hero jesteś spoko ,)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, jesteś ogarnięto osobą, nie ma z Tobą problemów, większość wymagań spełniasz.

Niby same plusy jednak ja jestem na nie.

Dlaczego? Jesteś z nami za krótko, grasz od 5[?] dni, więc nikt Cię nie zna zbytnio. Wiem, że potrzeba adminów jednak na tą chwilę stanowczo na nie.

Pograj z tydzień/ dwa tygodnie, napisz w tedy podanie a na pewno będę na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za okresem próbnym

 

Może i jest z nami krótko ale jest ogarnięty i potrzeba adminów składka,mikro,wiek,amx wszystko jest więc nie mam zastrzeżeń posty i godziny nadrobi w czasie okresu próbnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności